Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

To mas pravdu,ze nejsi kreten,ty si psychopat

Holkočůr (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

Hele, ale vždyť je to vzrušující pro oba,když se na tom shodnou. Ty jsi nikdy nezkoušela pissový dráždění ?

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 19:12)

A co ty? Už jsi se od včerejška naučil zájmena? Teda zejména zájmena.

Sluníčko (Ne, 6. 12. 2020 - 13:12)

Klárko já nemůžu ještě ven jako ty. Mám léky a teplotu a tak koukám na telku ale taky na safari a čůrám jen doma. Maminka mi dala na čůrání na noc ke mně kyblík s vodou a já do něj čůrala jednou hodně v noci a hned jak taky jsem se vzbudila ráno a chtělo se mi nejvíc a čůrala jsem hned a bylo to taky hodně jako čůráš ty takový proud z pipinky a to bych na záchod
asi nestihla nepočůraná trochu, ale teď už chodím slušně na záchod.

Kaďák (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

A ty jsi do kýble jenom čůrala nebo i to druhý?

Klára (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Tak si uděláme výlet. Tady je krásně a teplo a ještě odpovím na to,co jsem zapomněla. Antikoncepci beru znovu, pipinkovali jsme se jen dvakrát když jsem ji vysadila a tak já počkám na holčičí dny až budou a když nebudou tak to přijmu a Libor to řekl jasně,že kdyby s to stalo tak bude rád a stejně by se to narodilo až koncem léta a to bych už měla po matuře. Žaneta sem nepíše,protože jsme spolu v kontaktu osobně stejně jako a Martinou a ta už bude mít u Helenky chatu koupenou a to bude senzační, Oliver taky se mnou je v kontaktu a tak je už málo těch,co píšou a nejsou v kontaktu jinak. Ale občas sem napíšou i ti,co se se mnou kontaktují normálně. Budememít k obědu bramborovou kaši a obalený celer nebo sýr a okurkový salát. Mamča to se mnou připravila a já už to dodělám a už se na to těším. Jen to díám na pánev, kaši už mam hotovou.A pak pojedeme,abysme chytli sluníčko když se pak rychle setmí. Čůrat asi venku s Liborem budu ,protože když je teplo tak to udělám ráda když se mu to líbí. Ale sukni si nevezmu, zase takový teplo není, ale to on by rád,ale to bych si musela vzít pod ní punčocháče a ještě ponožky.

Bertík (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Jéje, Klárko sukně by byla nejlepší. Ty tak krásně čůráš a já když budeš mít sukni a punčocháče a pak budeš čůrat, já to by bylo úplně nejhezčí čůrání.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 12:12)

Ty ses nesel s Mikem lecit?

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 12:12)

Já myslím podle toho jak seš na ní navázanej a máš tu fotku ,že když si veme sukni, tak budeš mokrej dřív než ona když začne čůrat.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 10:12)

Žaneta už sem nepíše,ale Lucka uplne stejně jako ona,že by náhoda

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Ty, jsou Liborovy, stejne chyby. Obcas osoby pry prostrida

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 14:12)

Libor má jen Klárku. Nedělej z něho bigamistu.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Ty, jsou Liborovy, stejne chyby. Obcas osoby pry prostrida

Klára (Ne, 6. 12. 2020 - 08:12)

Ivoši děkuji za podporu i od tebe. Bertíiku já jsem to opravdu přehlídla . Je to od tebe moc milé, ale snad to zvládneme s Liborem. Až budeš mít tu holku tak se mi ozvi a já se ráda s tebou a s ní uvidím. Udělala jsem snídani a byla čůrat a Niki se mnou taky,ale trochu poskakovala tak jsem ji nechala čůrat první a hned měla okamžitý proud z pipinky já pak taky jak jsme byly obě po noci plné a bylo to. Libor už je taky vzhůru a odjel pro čerstvé pečivo. Prý jsem v noci něco neklidně vykřikovala ze spánku a tak mně probudil a uklidnil a vůbec si to nepamatuju. Dnes možná taky někam vyjedeme, ale snad bude klidnější den. Libor už jede.

Mike (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Já teď mám v sobě strašný blok se ti ozvat. Já děkuji ,že jsi pochopila ,že kdybych to všechno věděl ,že bych ty svoje prožitky nepsal tak natvrdo. Ikdyž jsem z tebe a tvého čůrání hotovej já teď nemůžu nic. Já tě snad ještě více mám tady v sobě, ale jako chlap jinde jsem úplně odzbrojenej. Ať je ti dnes líp a klidněji spíš večer.

Ssss (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Klára,proč stále píšeš, že bydlíš v Mimoni, když tam i tak nebydlíš.Nik tě tam nezná.Ani tebe, ani sestru a matku.A stejně ani Libora.

Protože (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Každej příběh se musí někde odehrávat. Jak prosté...

! (Ne, 6. 12. 2020 - 09:12)

Už ti to rady několikrát bylo vysvětlováno. Stále divoká....

Ivoš (Ne, 6. 12. 2020 - 03:12)

Příběh mě připomíná podobný real tady v Citicích. Tam ale byli sourozenci tři a holka byla zprzněna vrstevníky rukou. Vyšetřovala to Policie a viníky potrestala. Tady to Klára píše velmi sugestivně a autenticky. Sleduju to skoro od samého počátku. Jsem dalek toho znevažovat jeho pravdivost na základě nějakých údajů o osobách a obsazení údajného rozhovoru s Liborem nebo porovnávánim gramatickě podobnosti aj. To je naprosto směšné a vypovídá to o morální a inteligenční vyspělosti některých jedinců. Kláro držím vám palce. Neměla jste to jednoduché. Hodně štěstí v dalším životě.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 08:12)

kde jsou Citice? Vůbec jsem to neslyšel. Já taky netvrdím, že to Klára neprožila, jo může být.

Reklama

Přidat komentář