Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Jasně, takovou chybu může udělat každý, ale tady to úplně bije do očí u těch Liborových.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

klidně, vše povoleno.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Velmi účelové, nepodložené, ale dám si tu práci to nakonfigurovat.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Neboj, tebe se to netýká, konfigurátore, ty časuješ dobře.

Tak jasně (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Další srdcervoucí storka puštěná hned do éteru, aby si to mohl každej přečíst. Fakt to tady někdo žere?

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Víš kolik let to třeba nosila v sobě? Naopak kdybych to prožila třeba bych reagovala stejně. Trochu tomto pomohl Tony a posměšky na Mika. Právě proto,aby to vykřikla do éteru a aby si to lidi mohli přečíst. Chápu ji.

Jana (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Souhlasím. Je to forma očištění. Četla jsem to s otevřenou pusou, několikrát. Ale vnímám to podobně jako ty.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Myslím že jsi tentokrát úplně mimo. Na rozdíl od jiných úvah.

Hynek (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

Dost jsem přemýšlel. Ta zloba Kláry nebude stoprocentně její povahová linie. Ona je citlivá a křehká a jen to neuměla v sobě nějak vyventilovat. Nějak si myslím, že to ještě není všechno, co jí trápí, ale to hlavní už je venku. Tak Klárko hlavu vzhůru a žij přítomností, protože ta je již příznivá a jen myslím na tvou maminku. Myslím, že třeba jí zůstane nějaký drobný handicap pohybový,ale taky se to postupně upraví.

Kluk (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Kláro už tě nechci. Jzi zlá a ohavná. Takovou jsem tě neznal. Je mi jedno kam zmizíš.

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

Tak jedině hurá ! Klárka bude mít od tebe konečně klid. Jestli jsi schopen jí tohle po tom všem napsat, tak sám jsi ohavný a zlý a je ti jedno čím si prošla. Doufám, že tě tady v diskuzi už neuvidím a je mi jedno kam zmizíš .

Bertík (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Já to nechci. Já bych tomu člověku rozbil hubu. Mně se chce k tobě jet. Já to udělám. Já tě chci vidět a říct ti že tě budu podporovat kdy budu chtít.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 13:12)

Bertiku, Bertiku, dobrá kaše na mliku.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Já tu drsnou reakci chápu. Člověk se musí vypořádat se zradou a agresí a odhodit ji rétorikou těch,co příkoří způsobili. Tady to Tony pojmenoval správně, že to není ona a že je to pouze její zraněná duše a že dokonce předpokládá, že to Klára může vntilovat takovým způsobem. Ale podle mne to vše bude mít ještě jeden pozitivní dopad. Mike se srovná a probere a už si to bude jen u ní těžko dělat při tom , kdž bude psát jak ona čůrá.

Klára (So, 5. 12. 2020 - 11:12)

Odjedu s Liborem hned po obědě pryč. Někam. Třeba znovu na chaloupku nebo někam. Niku nechám doma,pohlídá mamču. Musím se trochu srovnat ze všeho.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 11:12)

Tedy Kláro, nevím, ale nevěřím, že to píšeš ty i když příběh by to vysvětlilo. Ten slovník mi tedy dorazil. Chápu ten vztek, ale pořád nechápu že sem píšeš to, co by člověk řekl jen někomu - třeba Liborovi a ten to vlastně neví. A s tím vynecháním antikoncepce si dost zahráváš.

Klára (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Ano to jsem napsala já, a Libor to ví řekla jsem mu to minule všechno. Já taková nejsem jak jsem psala, já to měla roky v sobě. Tu křivdu a bezmoc. S tou antikoncepcí máš pravdu. Teď se za to stydím co jsem napsala. Já nikdy tak sprostá nejsem. Pojedeme někam pryč po obědě. Libor dělá kachnu,tak večer budu mít jen dietu.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Technicky vzato, ten banán se používá olupaný nebo se šlupkou?

Klára (So, 5. 12. 2020 - 09:12)

Dobré ráno. Dnes jsme se vykolovali v pelíšku víc. Teď jsem se hodně vyčůrala a Niki ta už je dávno asi vzhůru a přijde jí kámoška. Ozvu se.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 08:12)

Pise to nekdo starsi a dost naivne,takhle se decka ani nevyjadrujou

Reklama

Přidat komentář