Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Já děkuju tobě za Klárku. Zjišťuji, že ji tady máte mnozí rádi.

Pozorovatel (Čt, 3. 12. 2020 - 20:12)

Našel jsem ti čápa bílého ...ZOO Dvůr Králové...5 000 kč/rok. ZOO Liberec ani Praha jej nenabízí. Tak hodně štěstí!

Hynek (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Skvělý nápad. Jdu do toho taky.

Holkočůr (Čt, 3. 12. 2020 - 17:12)

Mně by zajímalo kolik Klára udělá chcaní když takhle musí rychle . Jestli třeba půl litru nebo míň a je nastydlá nebo má stress.

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 15:12)

Tak jsem to zvládla a v pohodě i autem domů. Ráno jsem byla trochu vyklepaná, ale zpátky jsem vzala kámošku, tu,co se mnou chodí nejčastěji od vlaku a někdy spolu čůráme venku a tak jsem nebyla v autě sama a uteklo to. Je to kousek přes Zákupy kolem čtvrt hodinky, ale já jsem jela opatrně, ale sníh tady je jen maličko a bylo to dobrý na cestě, čůrání jsem měla tak stažený v pipince, že jsem na to vůbec nemyslela a ve škole jsem si samozřejmě nedošla a když jsem dojela domů tak jsem si uvědomila, že se mi chcena jednou nutně čůrat a tak jsem se hned vyčůrala u garáže jak jsem zaparkovala a už jsem se kroutila a přešlapovala a tak to bylo rychlý čůrání na bobečku a nikdo mně neviděl. Asi bych to na záchod stihla ale kroutila bych se, ale tak takhle to bylo v pohodě. Zajímavý, že jak na to cestou člověk při řízení nemyslí, tak se mu nechce a pak to najednou nemůže vdržet, když už tu soustředěnost nemá. Libor je doma a něco ještě dohaduje s tím majitelem a možná se změní termín schůzky u notáře, ale prodej a koupě platí, tak uvidíme. Niki byla ještě doma a půjde do školy až v pondělí. My zítra máme videokonferenci a je jen 16 lidí ,co budou ve škole a ostatní budou na netu a to jsem si zvolila i já. Niki se chce se se mnou někam projet, já nevím, mamča se na to moc netváří, že už bude brzy tma a tak prý zítra.

Lucka (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Tak vidíš, pohoda. Kdyby sis došla ve škole nemusela bys to pak mít akutní hned jak přijedeš. Taky to ale tak někdy mám. Člověk na to zapomene a pak se to stane. Nepůjdete nařezat Barborky? Já už je mám ze zahrady aby nám vykvetly do vánoc.

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 17:12)

Lucko, Barborky jsme hned udělaly Tady na zahradě a už je máme ve váze. Ono se to má dát první do vlahý vody. Zatím nám vykvetly skoro na den nebo maličko dřív. Holkočůre já si to neměřila,ale jednou dřív jo a když se mi chtělo hodně a rychle tak jsem měla asi 400,ale ono je to někdy taky co piješ po kafi je to třeba míň, ale musíš. Ale většinou když jsme si to někdy měřily s Nikou tak jsme to měly tak 300 až 400. Jako vydržet víc už je těžký a na počůrání .

Radka (Čt, 3. 12. 2020 - 18:12)

Vidíš, díky za upozornění na Barborky. Úplně jsem to vytěsnila. Příjemný večer ti přeju.

Mike (Čt, 3. 12. 2020 - 17:12)

Klárko já jak jsi už v klidu tak mám zase velký čůrací fantazie o tobě. Celý den. Moc hezký čtení od tebe.

K. (Čt, 3. 12. 2020 - 18:12)

Už si to konečně udělej, ať má Klára klidný psaní.

Matlák (Čt, 3. 12. 2020 - 15:12)

Klárkó já mám pnutí jako by jiný holky taky byly daly čuriní nejsou

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

To máš pravdu,zahrává si,oni jí tady potom budou litovat a brečet,že rozbila auto

Lucka (Čt, 3. 12. 2020 - 13:12)

Klára to zvládne. Do Mimoňě to má ze školy kousek a po hlavní. Ona není hazardérka a vsadím se, že se než jela ještě před tím vyčůrala ve škole na WC ikdyž to nemá moc ráda tam dělat.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 12:12)

Teda já být mámou Kláry tak ji dneska autem do školy nepustím. Tady mrzne a je ledovka a sníh, holka má ještě čerstvý papíry a žádný zkušenosti, ještě se někde vybourá. Matce to je asi jedno jak vidno. Tak aspoň Libor by měl mít víc rozumu.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Neměj strach. Klára dělala papíry dřív než to bylo povolený a udělala je nejlíp ze všech. Ta bude jezdit i po ledu perfektně.

Fido (Čt, 3. 12. 2020 - 18:12)

Klářino řidičské umění nezpochybňuji, ale strach jde z těch frajerů, kteří jedou rychle jako v létě, náledí přehlížejí a pak s neovladatelným auťákem můžou Kláru nabourat. ---- A Sluníčko, tys bylo taky o prázdninách v Dačicích, když tam holky byly za Miškou? (O ní teď taky málo píšete, jak tam chudák hospodařila sama.)

Klára (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Vidíš , Miška to zvládla a budu ji zítra volat. Ona sem píše jen nárazově, ale je v pohodě. Chtěla bych se s ní potkat o vánocích někdy. Koukáme teď na live kamery a na živé přenosy z Afriky a z napajedel, kde jsme byli na safari a je to moc hezký, ale je mi smutno po čápech. Musíme to přežít do jara než se vrátí. Zatím pa. Jdu k Liborovi, možná půjdeme uniknout na ten druhý dům. On je takovej romanticky naladěnej na pipinkování a procházku.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

A nechtěla by sis Klárko sponzorovat nějakého čápa co mají v zoo? Třeba v Liberci ,v Praze, ale jsou i útulky pro taková poraněná zvířata po republice a i tam můžeš sponzorovat zvířátka. Já letos třeba surikaty, sovy nebo také čápy.

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Co má stále s těmi čápmi?

Sluníčko (Čt, 3. 12. 2020 - 19:12)

Já byla v Dačicích ale s Klárkou ne. Ona tam má kamarádku.

Reklama

Přidat komentář