Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Bertík (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Já to nechci. Já bych tomu člověku rozbil hubu. Mně se chce k tobě jet. Já to udělám. Já tě chci vidět a říct ti že tě budu podporovat kdy budu chtít.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 13:12)

Bertiku, Bertiku, dobrá kaše na mliku.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Já tu drsnou reakci chápu. Člověk se musí vypořádat se zradou a agresí a odhodit ji rétorikou těch,co příkoří způsobili. Tady to Tony pojmenoval správně, že to není ona a že je to pouze její zraněná duše a že dokonce předpokládá, že to Klára může vntilovat takovým způsobem. Ale podle mne to vše bude mít ještě jeden pozitivní dopad. Mike se srovná a probere a už si to bude jen u ní těžko dělat při tom , kdž bude psát jak ona čůrá.

Klára (So, 5. 12. 2020 - 11:12)

Odjedu s Liborem hned po obědě pryč. Někam. Třeba znovu na chaloupku nebo někam. Niku nechám doma,pohlídá mamču. Musím se trochu srovnat ze všeho.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 11:12)

Tedy Kláro, nevím, ale nevěřím, že to píšeš ty i když příběh by to vysvětlilo. Ten slovník mi tedy dorazil. Chápu ten vztek, ale pořád nechápu že sem píšeš to, co by člověk řekl jen někomu - třeba Liborovi a ten to vlastně neví. A s tím vynecháním antikoncepce si dost zahráváš.

Klára (So, 5. 12. 2020 - 12:12)

Ano to jsem napsala já, a Libor to ví řekla jsem mu to minule všechno. Já taková nejsem jak jsem psala, já to měla roky v sobě. Tu křivdu a bezmoc. S tou antikoncepcí máš pravdu. Teď se za to stydím co jsem napsala. Já nikdy tak sprostá nejsem. Pojedeme někam pryč po obědě. Libor dělá kachnu,tak večer budu mít jen dietu.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Technicky vzato, ten banán se používá olupaný nebo se šlupkou?

Klára (So, 5. 12. 2020 - 09:12)

Dobré ráno. Dnes jsme se vykolovali v pelíšku víc. Teď jsem se hodně vyčůrala a Niki ta už je dávno asi vzhůru a přijde jí kámoška. Ozvu se.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 08:12)

Pise to nekdo starsi a dost naivne,takhle se decka ani nevyjadrujou

Mike (So, 5. 12. 2020 - 07:12)

Klárko příjemné vstávání čůrání a snídání. Za včerejšek se omlouvám znovu. Nějak jsem to nezvládl v sobě všechno. Ty pocity.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 08:12)

Říkal jsem ti,že se máš jít ty brečítko léčit

Klára (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Teď jsem to dočetla ty vzkazy. Mike není žádný brečítko, anebo jo. Víš co? Napsal teď sem ráno Tony. Tony, ty se tady stavíš jako že jsi anděl a ctnost sama, ale proč jsi mně našel?,? Já ti nevěřím. Nevěřím ti,že to je náhoda. Ty jsi ten, co mně tady nejvíc poškodil a ponížil, ty jsi ta zrůda,která to má všechno na svědoomí i s Mirkem a Petrem. Tak proč jsi mně našel a teˇd ze sebe děláš neviňátko. Jsi HNUSNÝ HOVADO ,hnusný hovado já ti to teď mohu napsat, protože už mi nic snad neuděláš.Ty jsi moc dobře věděl, že ani otec mi neuvěří a máma ,která se ho bála nic nezmůže. TY jsi pod viaduktem páchal na mně všechno hlavní ZLO!!!, jsi ZRÁDCE všeho. Když jste mně tam lechtali tak ,že jsem se nemohla bránit až jsm se počůrala a doma mi to nikdo nevěřil a dostala jsem od ty svině táty ještě a na holou. Ty jsi byl ten HAJZL, co mi tam vzal holčičí nevinnost a strčil mi tam banán až jsem křičela bolestí a už jsem pak nebyla čistá holka. A Mirek s tím druhým z toho meli jen srandu. A víš moc dobře, že mi to doma až na mámu nikdo nevěřil a máma udělala KULOVÝ, protože jí otec mlátil a nás taky. A kdo mně tam nutil chodit a ukazovat jak čůrám? Co??? Nebo že mně pomluví ve škole. A kdo mi pak ve škole na záchodě chtěl, abych mu to udělala pusou a já ze strachu to musela udělat až jsem se pozvracela, když jsi mi ty svý sračky pustil do pusy??? TY jsi ten co nese vinu na všem. Já takový grázly nechci už ani vidět. Mirkovi to osud už spočítal a zabil se na silnici, Petr ten je někde radši nevím kde a TY, nepřeju ti nic zlého, co bych ti udělala já, ale on se s tebou osud taky vypořádá. A jestli si myslíš že nevím,že tyhle sračky jste tady taky dělali Aničce, tak to vím a a nebudu o ní radši psát, nedopadlo to s ní dobře, tohle všechno už Libor ví TY DOBYTKU !!! Já jsem když bylo nejhůř vždycky chránila Nikolku a mámu taky a ty víš hovno jak je to teď s ní, Vůbec není dobrá jak tady píšu a už asi dobrá nebude, jenale to píšu proto, že si tady dělám velkou nadději ,že bude zase uplně vpořádku. Já už tady nechci být . Zasraná a zajebaná Mimoň takovými jako jsi tady byl ty. A myslíš, že to má NIki ve škole dobrý, taky moc ne a taky ji tam zkouší ubližovat a taky jsem tam já i mamča už byly. Když mi bylo nejhůř a byla jsem v prdeli a nikdo se mě nezastal tak jsem chtěla na chaloupku a tam chtěla být čápem ,protože oni jsou vysoko na hnízdě a nikdo je nemůže ohrozit, Když odlétnou tak já jsem tady strašně sama a pak tak opuštěná, že bych chtěla s nima pryč taky, víš úplný hovno, debile debilovatej!!! Víš uplný NIC a nechci ani vědět, kde jseš a kdybys byl zavřenej asi bych byla nejradši. Já mám Libora a Nikolu a mamču a to jsou nebližší lidi, který miluju. Já už nechci a nebudu chodit od vlaku a vidadukt , to zasraný zajebaný místo už nechci ani vydět. A budu jezdit do školy radši autem. Já to chci všechno zamazat a zagumovat .Proč jsi mně tady našel???? Proč jsi sem vlezl už dřív a schovával ses za nějakýho Jakuba? Mě to docvaklo až později, že jsi to ty! A víš kdy? Když jsi nepřijel do Mimoně a napsal jsi, že jsi dědek bez ruky! Jakub byl stejnej ZMETEK a ten taky ponižoval holky a když to udělal Mišce tak to bylo to poslední. Nebýt Libora a jeho kamaráda, tak jsme ho nenačapali. I za tebe jsem poprvé dala přes držku klukovi a nelituju se, je to HOVADO a jsem ráda, že už o něm nic nevím. Víš kulový, víš že třeba ani nebudu kvůli tobě moci mít děti? Já se toho strašně bojím, já se bojím jít k doktorovi a když mi teď Libor řekl, že si mně chce vzít, tak jsem přestala brát Minervu a je mi jedno jestli otěhotním . A Libor to ještě neví, jsem asi špatná, ale bojím se to říct, ale tady napsat ne. Nejsem v tom svatá, ale nikdy jsem mu nebyla a nebudu nevěrná. Proč jsi ne tedy vyhledal znovu???? Nevěřím ,že jsi někdo jinej, takový náhody se nestávají. A už mne nekontaktuj tady,jasný??? KONEC !!!!!!!!!!!!!

Radka (So, 5. 12. 2020 - 15:12)

Klárko já tě moc objímám na dálku a buliím,protože to je strašný si to prožít. Posílám moc síly. Teď už bude líp .

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 13:12)

A ty tam teď chodíš z nostalgie čůrat? Tam bych už v životě nešla.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 13:12)

Ona to už minule vysvětlila. Jinak dost tvrdý, to jsem nečekal.

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 11:12)

Klárko já tě mám tak strašně ráda. Já tohle nemůžu.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Hustý. Je to minulost. Kláro jsi ok?

Klára (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Jo jsem ok. Já jsem to potřebovala už říct a ta invektiva na Mikiho mně nakopla. Já mám v sobě strašný zmatek. Tony jestli jsi někdo jiný by musela být zvláštní náhoda, pak se omlouvám a je mi trapně, ale já to nemohu nějak vnitřně srovnat. Ten hajzl byl Tonda taky.

Tony (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Děkuji za tvou reakci Kláro . Nejsem ten ,za kterého mně považuješ. Ten Tonda bude patrně tvůj o něco starší vrstevník z vyššího ročníku než jsi byla ty. Mně je již více a mám vnuka.
Tvoji reakci beru jako za důležitou evokaci tvého nevyřešené traumatu. Pro tvůj klid opakuji. Nejsem ten, se kterým mně srovnáváš. Příjemný víkend. Myslím, že se ti více uleví uvnitř po tomto sdělení svém i ujištění ode mne.

Mike (So, 5. 12. 2020 - 10:12)

Jéžišikriste. Já se strašně omlouvám za to,co jsem ti psal. Já jsem takovej vůůůl. Promiň, tak už nikdy nebudu psát. Omlouvám se ti. Tohle jsem nevěděl. Promiň, prosím tě jestli můžeš.

Reklama

Přidat komentář