Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Udělali jsme si výlet a ani na chaloupku ani na ten nový dům ,ale jen tak jsme jeli a občas se prošli ,protože bylo hezky. Hodně jsme si vše ještě probrali a já mu řekla, že jsem si nedávno vysadila antikoncepci a že by mně nevadilo, kdybych měla s ním dítě a on byl vpohodě, ale říkal abych nejprve dodělala školu. Čůrali jsme spolu dvakrát venku a já si uvědomila, že je to jediný chlap, od kterýho si nechám tyto věci dělat a jiný už nikdy nebude a jsem s ním šťastná, nakonec jsme vyjeli na Ještěd a měli už otevřeno a tak jsme si dali kafe a dezert a bylo to takový zvláštní. Já dnes vnímám, že se ve mně hodně cosi posunulo, možná jsem víc ve zvláštním klidu, možná apatická a neprožitková tolik teď. Taková zvláštní duševní kocovina. Snad zítra bude líp. Když jsme sjeli dolů tak jsem čůrala podruhé tam někde v lese jako minule a udělala jsem po kafi rychlou loužičku a Libor mně hladil při čůrání po pipince a při čůrání byl se mnou na bobečku a vášnivě mne líbal a hladil až jsem se vyčůrala. Už jsme doma a Niki to zvládla tady a mamča taky. Já se musím k tomu postavit tedy přímo, ano mamča ještě není úplně dobrá a ta jedna noha je horší a řeč občas je pomalejší, ale zlepšuje se. Musíme na ní dohlížet a víc se starat, ale nechi o ní psát víc. Já to mám jako tajemství a jestli jsem ráno ulítla a napsala bvíc o mamče ,tak to už nevezmu zpět. Asi půjdu brzy do pelíšku. Četla jsem ty odkazy a moc moc děkuju za podporu. Četla jsem i Kluka a tak mne mrzí, že to vidíš takhle, ale já jsem jen opravdu vybouchla a mnoho let to nosila v sobě. To nejsem opravdu já ve své přirozenosti. Ale jsem zase ráda, že jsi pochopil, že se na mně nemusíš fixovat. Miku ,tys to nevěděl a reagoval jsi spontánně a tak já tvou omluvu beru a vím, že jsi hodný kluk a tak jem tvoje lehké narážky brala. Sluníčko pozdravuju taky, asi jsi nemocná, když se neozyváš tak ať se ti to rychle spraví. Ohledně češtiny a pravopisu se nebudu měnit, píšu jak to cítím a je zajímavé, že jsem měla vždy z češtiny maximálně jednou trojku a jinak jsem na dvojkách. Dnes se cítím opravdu zvláštně unavená, jako by v nějaké fólii, bez energie. Půjdu s Liborem k sobě a mně dnes bude stačit když si ke mně jem položí hlavu a budeme se mazlit. Snad zítra bude pocitově líp,ikdyž ten výlet neměl chybu a moc mne pozvedl.

Puluj (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Přiznám se, tento posledni vývoj mne poněkud zaskočil, ale bylo důležité tebou vše sdělit. Každá zkouška a bolest v životě nás nakonec posouvá dál. A ty jsi, Kláro, toho vzácným důkazem. Pozdrav a sílu celé tvé rodině a klidnou noc ve všem.

Ivan L. (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Musíš se dívat s Liborem dopředu. Zvládnete to. Moc držím palečky!

Radka (So, 5. 12. 2020 - 20:12)

Já tě chci jen pozdravit a povzbudit. Musíš si odpočinout a tvé podvědomí se potřebuje srovnat a nadechnout. Kdyby bylo hezky udělejte si i zítra nějaký hezký výlet. Už to bude zase lepší. Hodně štěstí a dobrou noc.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Kláro a tu antikoncepci budeš brát dál?

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Já jsem čekala jestli se dnes ještě ozveš a jsem za to moc ráda. Jestli se cítíš jak popisuješ tak to je takový přechodný útlum po velkém psychickém vypětí. A možná trochu i otrava kyslíkem z výletu . Libor je bourák, protože to všechno z tebou prožívá a je pro tebe obrovskou oporou. Jsem moc ráda, že jsi se ozvala. Odpočiň si.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

No ty woe, Puluj stejné chyby, ale u toho je to jasný.

Hm (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Takže tady se neřeší obsah, ale grsmatika. Neuvrritelně. Typický český podrvaťácký styl. Dřív to bylo u nás ve firmě to samý, když někdo něco oprávněně kritizoval tak se neřešilo zda měl pravdu,ale kdo to byl. Tohle zažili mí rodiče za komunistů. Jak je patrné, ono je to v jiných podobách stejný i dál.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 21:12)

Bohužel tak to někdy je. Já tady také sleduju děj a ne primárně dokonalost českeho jazyka. Tím ale nechci popŕít, že to může byt fikce. Může být, ale poutavá.

Holkočůr (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Teda dost bych to nechtěl zažít. O Kláru se nebojím, dá to s Liborem. Jestli on to všechno ví a nenechal ji tak není co řešit.

Prosím tě, (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

pisateli povídky, dávej si víc pozor, ve všech tvých příspěvcích kde to jde, máš stejnou chybu, 4. . nebo 2. pád místo mě píšeš mně. Měnit styl nestačí.

Prosím tě, (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

pisateli povídky, dávej si víc pozor, ve všech tvých příspěvcích kde to jde, máš stejnou chybu, 4. pád místo mě píšeš mně. Měnit styl nestačí.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

:)))namátkově Klára, Mike, Simona, Tony to jen za poslední dva dny, u ostatních takový tvar nebyl. Já si toho všimnul dřív i u jiných nicků, ale nechtěl to sem dávat.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Já taky často píšu podobně. Taky mne zaškatulkujete do povídkáŕky? Teď je to ok?

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Jasně, takovou chybu může udělat každý, ale tady to úplně bije do očí u těch Liborových.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

klidně, vše povoleno.

Pozorovatel (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Velmi účelové, nepodložené, ale dám si tu práci to nakonfigurovat.

jj (So, 5. 12. 2020 - 18:12)

Neboj, tebe se to netýká, konfigurátore, ty časuješ dobře.

Tak jasně (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Další srdcervoucí storka puštěná hned do éteru, aby si to mohl každej přečíst. Fakt to tady někdo žere?

Lucka (So, 5. 12. 2020 - 17:12)

Víš kolik let to třeba nosila v sobě? Naopak kdybych to prožila třeba bych reagovala stejně. Trochu tomto pomohl Tony a posměšky na Mika. Právě proto,aby to vykřikla do éteru a aby si to lidi mohli přečíst. Chápu ji.

Reklama

Přidat komentář