Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 16:11)

A jak chodili nabalení Norové?

John anonym (Čt, 26. 11. 2020 - 13:11)

Co je podle vas lepší kombinace na lesní procházky v zimě? péřové oteplováky a péřový kabát veshov coat, Péřová bunda vinland hoody z parkasite a péřové oteplováky nebo péřová kombinéza siberia suit?

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Záleží jaké bude zima a jak jsi otužilý.

John anonym (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

A potřebuju to tak do mínus deseti až 5 stupňů celsia

Návštěvník (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Já mám péřové kalhoty a péřovou bundu, když tak na sebe natáhnu ještě vestu a nebo dvě bundy. Ty naše zimy dnes jsou spíš sranda, je otázkou, jaká bude letošní.

John anonym (Čt, 26. 11. 2020 - 14:11)

Jsem min otuzilej

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 15:11)

Už nevím rok, ale bylo -24, možná ještě i víc, už si nejsem jistý. Měl jsem na sobě narvané dvoje džíny, mikinu s kapucí a dvě péřovky. Tenkrát jsem neměl žádné oteplováky a nebo péřové kalhoty. To byla paráda. Z blbosti jsem zkusil tři péřovky, ale v tom už byl dost blbý pohyb.

MMSK (St, 25. 11. 2020 - 18:11)

jo jo, myslim ze minus 20 bolo aj tu na juhu slovenska v poslednych 10 rokoch to bolo, mraz taky ze az, to som este nemal paperovky ale len obycajnu kombinezu z cinaku, a skusil som experiment, koza na ruke bez rukavice mi umrzla na povrchu za 30 sekund, nikdy neskusajte, to som si dal dole len pre mobil a uz nikdy viac, nastastie dnes mame rukavice dotykove na mobily

John anonym (St, 25. 11. 2020 - 15:11)

Vzpomínáte na zimu 2017 to byla zima byly jednou extremní mrazy asi -10 . To byla příležitost se porádně nabalit. Jednou kdyz jsem sel v té době na procházku do přírody tak jsem si vzal pěřovou bundu a péřové kalhoty a přes to ještě péřovou kombinézu a místo čepice jsem měl kapucu. Jaký největší mráz jste zažili vy? A jak jste se na něj nabalili?

John anonym (Út, 24. 11. 2020 - 09:11)

Zdarec také už jste vytáhli péřové oblečení? Dneska v pět ráno bylo asi -4 tak jsem si oblékl péřové oteplovaky a péřový kabát veshov coat a vyrazil na procházku do lesa.

Pavel TNF (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Už dávno, Summit L3 nosím i v létě, když je hnusně a pomalu začíná čas na vytažení tlustších.

John anonym (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Také to dělám podobné když je maximalne 10 stupňů tak používám veshov coat a péřové oteplovaky mám konkrétně ty co mají jakoby vestu na vrchu. Jako oblečení do deště.

Pavel TNF (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Jinak nosím klasické Nuptse TNF a hlavně TNF Baltoro, která má kapuci a mám Supreme Baltoro TNF s kapucí jak jsou na ní ty hory. Déšť neřeším, když se promočí, tak zase uschnou. To, že klasická Nuptse nemá kapuci mě dost se...e, jedině našít od něčeho jiného. Jezdím v nich i na 4kolce nebo crossce, to jsou pěkně od bláta a mokré, Kapuci natáhnu přes přilbu a valím. Na to je dobrá i Summit L3, která má taky velkou kapuci a ta dá přes přilbu. Aspoň mě neteče za krk, což u klasické Nuptse je problém a to řeším tak, že si pod ní vezmu tu Summit L3. Teď mám novou fialovou Nuptse a žlutou L3, tak je o víkendu vytáhnu do terénu. Musím je přece jako nové otestovat a trochu se vyblbnout :-)) Ta moje ženská má z toho "radost", to je vždy keců. Nepromokavé bundy nemám, nepotřebuju je.

Jiří (Út, 24. 11. 2020 - 13:11)

Věřím že jsi si užil vycházku, také miluji rozumně mrazivé počasí a také rád podnikám procházky v péřových kalhotech a bundě a pokud je tvrdší mráz, mám péřovou kombinézu opravdu do velkých mrazů, akorát škoda že podnikám procházky sám, nikdo nemá koule se přidat k procházce, asi se lidi stydí za péřové oblečení, já ne, ať mi vlezou lidi na záda!

Jonh anonym (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

Pokud se někdo stydí za péřové oddělení tak existuje možnost si vzít něco s arktickou kapucí protože arktická kapuce skryje obličej pokud se hodně utáhne. Zkrátka něco co zakryje obličej. A jsou vidět pouze oči.

Pavel TNF (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Jakýpak stud, kašlat na všechny a nosit si co se mi líbí. V létě, když jsem měl na sobě v tom hnusném deštivém počasí Summit L3, tak někteří čuměli, ale ať si čumí. Pěkně promokla a přes noc uschne.

Arctic anonym (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Zkusili jste někdy se nabalit do perové kombinézy nebo péřového oblečení v létě a vydžet v tom například celý víkend v kuse?

John anonym (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Zkrátka kombinézy jsou všude předražené

John anonym (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Zdar neznáte nějakou stránku kde mají péřové kombinézy do 4000? Shanim a vsude mají kombinézy klidně za 1000 euro.

Jedině kabáty. (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Nevíte, že jsou moderní kabáty a čepice? Zahoďte ty hnusné péřovky a oblečení s kapucema! Jsou trapné, neforemné a hnusné jako pytle na odpadky.

Reklama

Přidat komentář