Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

A z čehopak jsi to odhalil? Colombo :o)

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Zamysli se sám.

Radka (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

No já nevím jestli je Sluníčko autentické nebo ne. Je to ale přinejmenším neobvyklé, že by nějaká malá holka tady diskutovala. Kdyby to bylo moje dítě tak bych jí přerazila. Ten styl psaní se může napodobitt, ale to cítění a vnímání těžko. Nevím, to by musela být starší holka hodně citlivá a empatická a co má nějaký problém s identitou a potřebu se vracet do dětské role.

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Právě že se hodně ten její styl změnil, od popisu skoro sexuálních hrátek, pak změna nicku, až k téhle naivitě. Jinak souhlas, těžko bude tahle diskuze bavit dítě.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

Za prvé, všimněte si u Sluníčka, jaký je tam velký důraz na močení, podobně jako u Kláry a Klára má v sobě zásadní problém, zatím se můžeme domnívat ,že to souvisí s jejím otcem nebo nějakou šikanou od vrstevníků či co. Snad se s tím Klára nakonec vyplaví sama. Sluníčko může nést v sobě něco podobného. Za druhé ,Sluníčko obdivuje Kláru a idealizuje si jí a snaží se vše kopírovat podle ní a srovnávat se s ní, což by asi starší holka nedělala, ale vyloučeno to být nemusí.
Za třetí plyšák Bačkůrka tam si ona sděluje vše ,co ji tíží a pláče pro Kláru tajně. Takže patrně zde nefunguje asi matka, otec, kdo ví, pocit izolace samoty. Jen tak uvažuji nahlas .

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 23:12)

Nechte toho. Sluníčko je velká holka nebo někdo, kdo si na malou holku hraje. To spíš. Je to hloupý a naivně pitomý.

Simona (St, 2. 12. 2020 - 23:12)

Tak si budeme hrát na to že Sluníčko je velká holka,protože se nám to hodí do našeho modelu myšlení? Já tedy ne. Já ji beru takovou jak se prezentuje. Je -li skutečná, tak vpořádku, není-li,prosím, budeme to brát jako hru,kde ale ona hraje tuto roli. A nám nepřísluší to hodnotit nebo odsuzovat,co Návštěvníku?

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 23:12)

Odsuzovat? Proč odsuzovat? Prostě se bavíme a řešíme možná blbosti, ale v čem je problém? Ber to jak chceš, přijmi názor druhého.

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 21:12)

To by platilo, kdyby Sluníčko byla úplně blbá a nepoznala, že je to tady fabulace a že to píše muž.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Aha. Tak já mám jasno Colombo, v tom případě. V tom případě já, co sem píšu jsem ty úvahy jsem Putin.

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

Tak já si nick Colombo nevymyslel, to jiný návštěvník. A tobě budu tedy říkat Putin, no nezávidím.

Návštěvník (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

To mi radši říkej Kime . Ať máme tady návštěvníka z východu nejvýchodnějšího....

Colombo (St, 2. 12. 2020 - 22:12)

A sakra. No já bych si teda nevybral.

Willy (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Ty možná tak autem na setrvačník. Ale to Klárce včera a dnes od tebe bylo moc milý a hezký. Ale příště si to radši po sobě ještě jednou přečti než to pošleš do světa. Jestli víš proč?

Sluníčko (St, 2. 12. 2020 - 20:12)

Aha Plišák je s velkým P a posteli s měkkým i. Jsi hodnej,že se ti to líbí. Já mám Klárku moc ráda a je to můj vzor. Ona mně to ještě nepochválila,ale to nevadí.

Radka (St, 2. 12. 2020 - 19:12)

Tak ať ti to Klárko jezdí bez nehod. Přeju ti to. Tady musí být jasný ,že nejsi učůráná, ale člověk to dokáže vydržet, když není nemocný. U mně ale funguje takový to když se blížím domů chce se mi víc a když to je neúnosný tak to člověk vydrží silou vůle nebo to musí někde před barákem prostě pustit. Ty máš ten zakletý viadukt a tam to u tebe nebude jen efekt cesty domů, ale psychosomatický problém. Taky si ale myslím,že až se z toho vypíšeš a pošleš to do světa jako obžalobu křivdy a ponížení, pak to bude dobrý. Dnes už bude u tebe večer bez slziček, neboj.

Klára (St, 2. 12. 2020 - 17:12)

Tak mám řidičák a jela jsem dnes poprvé z Liberce do Mimoně za volantem. Ty Jj, já nejsem žádná učůránka, já jsem velká holka a když čůrám venku tak jo, ale už jsem to napsala proč. Dneska už nedepkuju, ale mám v sobě ještě hodně, co bych chtěla říci . Tony, dneska ne, já chci zatím být v klidu. Hodně jsi mně včera tou otázkou nastartoval, tak jestli jsem byla zlá, tak to neber ,že na tebe. Naopak si myslím,že jsem to potřebovala. Možná jsem byla zlá a hnusná na sebe, ale dnes nechci už o tom psát. Včera jsem si povídala s Liborem a ujeli jsme pryč a já chtěla tam, kde budeme mít nové bydlení a jak jsou čápi, teda teď jen jejich hnízdo a vše jsem řekla a hodně jsem bulila u toho, protože tak co? Já se bála, že mne Libor nepochopí nebo si mne nebude vážit a nebude mne chtít, ale . Ne já nechci dnes už o tom psát. Třeba jindy. Včera jsme spolu čůrali tam a to bylo takový hezký. Já jsem musela jak jsem byla z toho vyjetá a vůbec mi bylo jedno jestli tam někdo je nebo ne, počůrala jsem tam vedle toho domečku poprvé trávu a udělala větší loužičku a Libor mne pipinku při tom hladil a chtěl mne hladit hodně i po vyčůrání jako abych se vypipinkovala mu do ruky, ale já byla úplně jinak naladěná, takže jsme se v tom nesešli, ale to nevadí. Večer jsme se pak pipinkovali potichu v pelíšku a to bylo hezký a ikdyž jsme byli potichu on se vypipinkoval do mně hned, protože byl hodně natěšenej už z toho čůrání. Stejně jsem ale ještě pak plakala až jsem z toho usnula, protože jsem si uvědomila, jak mne má rád a bylo mi to všechno líto. A on mě jen hladil a pak už nic nevím. Dost mne to vyčerpalo. No. Taky tady máte pravdu, že než jsem jela ,že jsem se musela vyčůrat.Protože jsem už potřebovala ve městě a pak se ještě čekalo na ten řidičák a my jsme parkovali celkem dobře, že tam za auto nebylo vidět a já opravdu musela rychle a hned jsem čůrala jako o závod prudce do loužičky a pak jsem vyčůraná v klidu řídila až domů. Ten film Requiem pro panenku jsem taky viděla už a taky jsem ho hodně obrečela ,ale tohle teď minule, to bylo daleko horší pro mne. Niki se chce taky se mnou svézt. My tady máme to druhý auto a tak s ním budu jezdit a když pojedeme s Liborem, tak to nechám na něm. Taky jsem se dneska bála, abych to zvládla,ale on mne ještě před zkouškama učil jezdit, takže jsem na to auto byla zvyklá a dala jsem to. Možná budu řídit na chaloupku, chceme tam nakrmit ptáčky a asi v sobotu. A děkuju moc těm,co mi tady dávají podporu.

Mirka (Čt, 3. 12. 2020 - 08:12)

Moc zatím nemám představu co tě tak hodně tíží že ses to bála říci Liborovi. Tys mu byla nevěrná pod viaduktem nebo je to něco z minulosti když jsi byla malá?

Návštěvník (Čt, 3. 12. 2020 - 16:12)

Já hlavně nechápu, že napíše sem co Libor neví. Vždyť si to může přečíst jako každý jiný. A to je vůči němu divný.

Pozorovatel (Čt, 3. 12. 2020 - 14:12)

Mirko dobrý dotaz, ale v nevhodnou dobu.

Reklama

Přidat komentář