Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Lenka (St, 30. 12. 2020 - 20:12)

Chápu, že pro někoho zcela nepochopitelné, až neuvěřitelné, pro některé zase závislost a záležitost každého dne.

Pavel (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

Nádherné, krásné, mám rád a slabost pro ženy, které i v této době nosí korkáče a jsou si vědomi jejich půvabu a toho, že pohled na ně je okouzlující. Pro ty, pro které jsou tím co píše Lenka mám naprosté pochopení, pohled stačí.

Lenka (St, 30. 12. 2020 - 14:12)

Korkáče samy o sobě vybízejí k hrátkám s vlastním tělem a jsou zdrojem mého častého sebeuspokojení. Sama na sobě toto léta praktikuji k absolutní spokojenosti a někdy už stačí i pohled na moje korkáče a nic jiného již nevnímám..........

Jáne (St, 30. 12. 2020 - 18:12)

Já bych se díval dlouze a intenzívně. Ale nejdřív bych rád zjistil, co a jak...

Tom (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

Lenko, máme to podobné s korkáčema...)

Pavel (St, 30. 12. 2020 - 17:12)

A ty jsi Tom 1 nebo 2 , začátečník nebo pokročilý?

Ward (St, 30. 12. 2020 - 01:12)

Hezký příspěvek, Saro; ty to s chlapem umíš :). Já bych také silonky nechtěl. Proč by nemohl jít bez nich? Veď taká zima snáď nebola...

Daniela (Út, 29. 12. 2020 - 15:12)

Nosíme je s dcerou doma, máme jednopásové, já modré, dcera bílé. Na doma určitě supr botky.

Tom (Po, 28. 12. 2020 - 20:12)

Už delší dobu nosím jednopáskove korkáče, jsou příjemné a moč vzrušující. Občas se vzruším korkáčkama - jeden mám na noze a druhý vložím na penis a projíždím stélku korkáče a sleduji červenou hlavičku, která vykukuje z pod bílého pásku korkáče....)

Jolana (Út, 29. 12. 2020 - 23:12)

Na to, že jsi dostal korkáče od přítelkyně pod stromeček a jsi stydlivý, máš s nimi dobré praktické zkušenosti.

Tom (St, 30. 12. 2020 - 07:12)

To je jiný Tom. K těmto praktikám mám opravdu ještě moooc daleko.Teprve si zvykám na sporadické nošení. T.

Jolana (St, 30. 12. 2020 - 13:12)

To je tedy náhoda 2x Tom. Nicméně bych se tedy ráda zeptala, jaké máš z korkáčů ty prvotní pocity, jestli jsi dostal opravdu první. A v případě, že jsi je kategoricky neodmýtnul a zvykáš si, tak je to nadějné. Přítelkyně je v nich podle počtu asi už suverénní, tak předpokládám, že by ráda s tebou tvořila korkáčový pár. Za sebe mohu říct, že zlomit v tomto muže je poněkud složitější, ale když se to podaří, tak je možné prožít bezpočet opravdu oboustranných nádherných chvil. Já vám v tomto fandím.

To (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

je k posrání.

Rapid (Út, 29. 12. 2020 - 17:12)

Děkujeme za oznámení. Na záchod snad trefíš. A nezapomeň si sundat trencle.

To (Út, 29. 12. 2020 - 18:12)

jsi psal ty deviante?Nebo se jen stejného devianta zastáváš protože to děláš taky?Nebo to děláte společně hovada?

Peter (Po, 28. 12. 2020 - 18:12)

Najviac zlepšovakov na korkačoch je od vanimaru.take stielky ake majú oni nemá nik.Celkovo sú hrubšie o 1cm ako ostatny výrobcovia a chodenie v nich je neporovnateľne lepšie.Jeden pár nosím po dome 9 rokov a neviem ich zničiť.Preto sa neviem dostať k ostatným párom,tiež z vanimaru.
c

Jana (Út, 29. 12. 2020 - 22:12)

Vanimary mám taky moc ráda. 9 roků bych jedny nosit nemohla a nevydržela, musím je pořád obnovovat, ikdyž jsou ještě celkem dobré. Tento rok jsem si pořídila troje nové.

Roman (Po, 28. 12. 2020 - 08:12)

Korkáče jsem začal nosit ve škole místo bačkor, bylo nás ve třídě 14 v korkáčích. Od té doby je nosím prakticky pořád s malými přestávkami, kdy jsem nemohl. Dnes je má taky moje žena a nevidíme na tom nic divného. Oběma nám naprosto vyhovují a za sebe, chodí se mi v nich pořád úžasně.

Áda (Ne, 27. 12. 2020 - 09:12)

Mám zcela opačný názor na mém jsou korky naprosto sexy. Je pravda, že v korkáčích ze začátku někdo moc chodit neumi, ale dá se to za chvíli zvládnout. Vážím 61, tak silnější moc nejsem, bude to asi individuální.

Martina (So, 26. 12. 2020 - 21:12)

Na chlapovi to vypadá otřesně.Jen jednou jsem viděla chlapa v korkových dřevácích a to byl doktor a ještě vypadal že má nejvíc starostí sám se sebou.Nosila jsem je sama kdysi ve škole,ale hrozně mi vadilo to plácání o paty když jsem byla naboso a v silonkách mi noha zase klouzala.Taky jsem si všimla že ty korkáče nosí spíš ženy co jsou silnější postavy.

Reklama

Přidat komentář