Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jituš (Ne, 29. 11. 2020 - 21:11)

Prosím,zapomněl jste aperitiv cinzano urinato a dezert - buchtičku s urino klitoris dipem

MP (Ne, 29. 11. 2020 - 22:11)

To máte od nás grátis, jestli nás necháte taky sáhnout. I když....

Jituš (Ne, 29. 11. 2020 - 22:11)

Nezavěšujte, jste v pořadí.

Mp (Ne, 29. 11. 2020 - 23:11)

Škoda, mohla jste mít slevu. Takže vám to spočítáme komplet.

Klára (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Odpoledne jsme si nakonec s Liborem udělali výlet ,protože bylo sluníčko chvíli ,ale stejně byla venku zima. Zastavili jsme se na Hamru a byly tam labutě a kačenky a tak jsme je nakrmili ,protože jsem si myslela, že tam budou a vzala jsem jim rohlíky a chleba, taky jsme se podívali k tetě,dali kafe a koláč a pak jeli na Ještěd. Nevím, bylo zima,ale Libor tam chtěl vyjet a bylo to kousek a ještě jsme tam taky chytli sluníčko chvíli ale foukal studený vítr od severu a pak přišel mrak a trochu poletoval sníh. Tak jsme zase sjeli dolů a chvilku se jen tak prošli v lese pod vrcholem a Libor asi myslel,že budu potřebovat na záchod a já už to držela od tety a teď to bylo dost akutní a tak jsem se za chviličku vyčůrala na lesní pěšince a Libor se jen koukal ale nedával mi na čůrací pipinku ruku abych nebyla moc mokrá a jak jsem měla plnou pipinku tak jsem čůrala větší proud a větší loužičku pod sebou, ale dole v lese nefoukalo a tak se to dalo zvládnout. Tady někde jsem taky čůrala nedávno když jsme jeli z Ještědu. Libor mně hodně pusinkoval a objímal a poprvé mi řekl, že by chtěl si mne vzít za ženu až dodělám školu. Já už jsem zasnoubená a tak jsme si to nějak tak plánovali a mluvili jsme i o tom, ale tohle bylo opravdický a já jsem šťastná, že mně má tak rád a tak proč ne. Já si nedokážu jinýho než Libora u sebe představit a vlastně tak trochu už s LIborem společně žijeme. Příští týden ve středu už vyzvednu řidičák a na to se těším až povezu mamču nebo Libora někam. Niku jsme nechali doma, protože nakonec jela s mamčou a paní Krejčovou do Českýho Dubu ke známé a ona tam má podobnou holku jako je ségra. Vrátily se vpořádku, jen Niki hned běžela na záchod a čůrala jako o závod ,a to prý si ještě došla na návštěvě. Asi byla na návštěvě přepitá a tak se nic neděje. Zítra je zase škola, ségra ale ještě bude přes počítač mít dálkově a teď budeme dělat večeři s Liborem, protože jsme dostali od tety dvě jelítka a dvě jitrnice a tak si k tomu uděláme brambory a kyselý zelí. Mamča říká,že je to na noc tučný,ale my na to máme strašně chuť a abysme se nahádali tak jsem jitrničky a jelítka dala každé pod jeden talířek a všichni si vyberou a to ,co zbyde budu mít já. Asi půjdu brzo do pelíšku,protože včera jsem dlouho nemohla usnout a přemýšlela jsem jak to vše bude a už v autě jsem skoro usínala, musím to dospat.Libor mne asi ráno vezme do školy,protože chce jet za otcem a vrátí se nějak asi odpoledne,ale kdyby se ráno chtěl vykulovat v pelíšku, tak pojedu sama, jen se musím rozhodnout včas, abych stihla spoj.

Kluk (Ne, 29. 11. 2020 - 21:11)

Tak ty se mi odstěhuješ a vdáš. A ani nebudu vědět kde jsi. Já takhle to nemůžu přijmout. Já tě nechci hledat do konce života.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 19:11)

Jelítko,zelí, brambory. Už mám hlad. Zítra seženu a udělám pro rodinu. Díky za tip a hezky se dospi ať neusneš zítra ve škole.

Mike (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Ty ani nevíš Klárko,že když usínám tak myslím na tebe a vstávám s tvým novým příspěvkem. Zase moc moc nádherný a asi budeš brzy nevěstou.

Radka (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Ano, takhle to je moc dobře. Udržuj si pohodu, lásku a pozitivní naladění po celý život. Na tvém místě bych o Liborově nabídce nepřemýšlela ani vteřinu .

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 11:11)

A kde si tu její fotku vzal,vždyť je to někdo jinej,pane bože

Bertík (Ne, 29. 11. 2020 - 12:11)

Já vím, že je jí jen hodně podobná a je menší, ale je krásná. Tyhle typy holek se mi moc líbí. Tak co,tak každý má jiný typ. Já takový typ holky jako je Klára jsem nikdy čůrat ještě neviděl a já když to čtu, já to musím udělat ale ono mi to reaguje úplně samo. Já to neumím u tý holky neudělat do konce,já musím. Tak co mám dělat jinýho?

Sedmnáctý (Ne, 29. 11. 2020 - 13:11)

Nechceš radši si zadat: beerfestivalpee.com, carnival pee nebo publi piss poster.com? Tam najdeš nejednu holku podobnoiu Kláře a zblízka jak čůrá a není to žádný film, je to autentický a ty holky o tom vůbec nevědí. A uvidíš je čůrat zblízka. Velmi zblízka až skoro úplně zblízka. Tahle tvoje Klára se obávám,že bude pouze fantazie.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 14:11)

Prošla jsem si pár videí a stačilo. Největší hnus!!!! Holky o tom nevědí a jsou snímané až z detailu.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

No a co je na tom. Každý zdravý člověk čůrá, tak proč z toho dělat nějaké tabu? Každá holka se ráda předvádí s oblečením, s účesem, tak proč ráda neukazuje jak jí to sluší když čůrá.

Návštěvník (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Něco jiného je když ta holka o tom ví a nebo je to nahraný, ale tam se podívej a ty holky to nevědí a ty kamery jsou nainstalovaný právě na těch místech kam se chodí většinou na malou a to už se mi nelíbí z principu.

Sluníčko (Ne, 29. 11. 2020 - 09:11)

Tvůj kluk umí hezký básničky. Asi tě má moc rád. Já ještě kluka jako ty nemám. Ani jsem to nezkoušela jako ty. Taky čůrám jen doma.

Willy (Ne, 29. 11. 2020 - 11:11)

Sluníčko ještě abys něco zkoušela. Ještě jsi malý a nezralý a máš to jen na čůrání , tak zalez.

Klára (Ne, 29. 11. 2020 - 08:11)

Musela jsem čůrat a udělala jsem do záchodu velkou loužičku,ale tam se to moc nepozná. Niki přišla taky ale už jsem byla vyčůraná a tak nemusela čekat s hned taky čůrala z plný pipinky hodně vody,ale už z ní nešlo to druhý jako včera a tak to bylo dobrý. Včera jsem nemohla dlouho usnout a asi jsem usnula kolem půlnoci. Libor ten chrněl dřív. Jen jsme se pipinkovali málo a potichu a on se nemohl uvolnit do mně,ale jak byl ve mně a nešlo mu to to pustit, tak jsem mu dala na jeho pindíka ruku,ale jen dolů jako ke kořenu a prsty ho stlačila a on jak byl ve mně a nečekal to tak ho to tak vzrušilo že okamžitě to pustil a teklo to krásně do mně a já byla plná jeho lásky. Jak jsme tady tak on se dost kontroluje,aby nebyl slyšet a tak se někdy nevypipinkuje tak rychle. Ale tohle je dobrý a už vím jak ho nečekaně udělat a že se mu to líbí tdk,ze8 nevydrží a mám ho v sobě úplně vypipinkovánýho.Mamča dnes po obědě půjde za sousedkou a ona jí chce někam vzít ke známé ale my asi nikam nepojedeme. Uvidíme. Je tady stále nevlídné mlhavé počasí.

Lucka (Ne, 29. 11. 2020 - 12:11)

Pozdrav i ode mne. Včera mně dost taky zaskočilo to od Libora.Jsem trochu zamotaná z toho co píšeš ty a co Libor,ale vám oběma moc přeju vše nejlepší v životě. Já si ještě nalistuju dozadu jak přišel o maminku a asi to musím číst pozorně až sem celý znovu. Mám vás moc ráda. Všechny.

Mike (Ne, 29. 11. 2020 - 08:11)

Klárko já si to představil jak mně ty tam hezky taky chytneš a bylo to. Já včera večer taky dost prožíval to co napsal Libor a byl jsem z toho hotovej, že jsem nereagoval. Kdyby minule nedošla ode mne k tobě na chalupu ta velká kytice, uvěřil bych taky,že nejsi. Ale ty jsi a tak krásně jsi skutečná, že si tě nenechám vzít a ikdyž si budeme jen psát, tak pro mně budeš velká platonická láska. Vím, že bych tě dokázal snadno najít,ale nechci vstupovat do vztahu,ve kterém jsi a jak napsal ty verše on včera tak je to citlivý člověk a já v tom vidím i tu jeho maminku a i tebe se kterou chce jít společnou cestou. A do takové velké lásky já nemohu ani trochu vstoupit. Ale jsem z tebe nemocnej a to víš, ale to stačí.

Reklama

Přidat komentář