Reklama

MLADY zajicek a STARSI zena!!!

anonym (Po, 11. 11. 2013 - 12:11)

Hmm, koukám, že se z toho stala seznamka, což asi původní záměr nebyl. Bohužel, lidi jsou lidi.

Abych dodal něco k téhle konverzaci. Když jsem byl mládeneček (17let),´vyspal jsem se s kuchařkou, které bylo přes 30let. Od té doby mě silně přitahují starší ženy, 35+ a i 50+ není vůbec špatné, ba naopak. Ženy mají své kouzlo v každém věku. Mám mladou a krásnou přítelkyni, za holkama se neotáčím, ale za ženami v takovýchto věcích, když mě zaujmou, tak se podívám. Horší je, že mě třeba přitahuje i tchýně...

Michala (So, 9. 11. 2013 - 09:11)

Je mi 23 let a už jsem...Tel.č. 724 828446. Prosím pouze slušné zájemce.

Jarek (So, 9. 11. 2013 - 09:11)

Je mi 23 let a už jsem oplodnil 37 letou . Rád oplodním další paničku . Semene mám na rozdávání . V případě zájmu o diskrétní oplodnění uveďte na sebe kontakt .

RudeboyRagga (Pá, 8. 11. 2013 - 17:11)

Čau hledám starší ženu 40-50, na dopisování erotických mailu.Chci abys byla mokrá celou noc.Je mi 26, postavu mám pořád ještě sportovní:)foto klidně pošlu

kontakt: [email protected]

Ted (Po, 4. 11. 2013 - 01:11)

Ahoj ,najdu zralou ženu z okolí Nymburka ?
Jsem 19 letý student ,sportovní postavy ,potřebuji zaučit ,jsem panic , kontakt : [email protected]

Patrik (Ne, 20. 10. 2013 - 18:10)

Ahoj,je mi 32 jsem povolanim umelec a moc a moc mě vzrusuji zrale zeny. Jsem z Prahy,dobre staveny ;-)
Muj Mail [email protected]
Vek do 60 let.

Patrik (Ne, 20. 10. 2013 - 18:10)

Občas sic ei modrám, ale...Ahoj,je mi 32 jsem povolanim umelec a moc mě l a moc mě vzrusuji zrale zeny. Jsem z Prahy dobre staveny ;-)
Muh Mail [email protected]

Tonda (Po, 8. 2. 2016 - 23:02)

Je mě 30 a poznal jsem jednu 55 letoun

Braien (Po, 1. 2. 2016 - 12:02)

kolik je ti let a jak starou...Ahoj hledam starší ženu 30 a vejs na vse :)/ pokud by jsi mela zajem tak se ozvi :)

Zdeněk (Po, 12. 10. 2015 - 22:10)

Sorry ale sex za peníze a...To stebou jednoznačně souhlasím.

Zdeněk (So, 10. 10. 2015 - 12:10)

A chcete to všichni jenom...Já bych s tebou skusit vztah odkud jsi já jsem z CB a kolik ti je let mě 29 let odepiš mi na email [email protected] nebo mi pošli smsku na tel. 702 476 111

Zdeněk (So, 10. 10. 2015 - 10:10)

Zajímalo by mě zda si...Já bych i možná měl zájem odkud jsi já jsem z CB a kolik ti je let napiš mi na tento email [email protected] těším se na tvojí odpověď.

lukas ostrava (So, 3. 10. 2015 - 17:10)

JÉÉÉ a mohla bych se taky...ahoj napis na 778 845 782 lukas chci te je mi 25

dan (Čt, 9. 7. 2015 - 09:07)

Většina dnešních 40tek...Funguje to vždy pokud se sejdou dvá stejně chuťoví a naladění. I starším chlapům jde sex a chtějí ho, ale mají doma vyhaslou babu, která je sice sečtělá a umí upéct bábovku, ale v posteli je leklou rybou. A s ženskýma je to podobné. V tomto věku je asi největší procento lidí, kteří hledají jinde to, co doma vyhaslo a nebo nefunguje. Svá leta nikdo nezastaví a stejně přijde čas, že i ten druhý co hledal jinde pomalu dohledá a bude jen vzpomínat.Bohužel, je to tak, je to realita.

Jeník (Čt, 9. 7. 2015 - 07:07)

Většina dnešních 40tek...S tím souhlasím! Náhodou ženská nad 40.let, to je kus, tedy většinou. Hlavně je s ní daleko rozumnější řeč a ví, co chce. Nebo aspoň měla by vědět....

dan (Čt, 9. 7. 2015 - 07:07)

Nikdy jsem nezažil lepší...Většina dnešních 40tek strčí do kapsy svou postavou a vizáží holky o generaci mladší. Ta hamburgerová obtloustlá a potetovaná individua a ve většině případů i telátka. Jo, ženská ve 40ti,když jí nebolí hlava a má ráda sex, tak to má grády. Je jasné, že mladý skokan pokud zasune do takový ženský, tak ho to silně veme.

Myslivecké sdru (Čt, 9. 7. 2015 - 00:07)

Mladý zajíček byl zastřelen starým myslivcem a udělán byl na víně.

Roman (St, 8. 7. 2015 - 14:07)

Nikdy jsem nezažil lepší sex jak se svojí milenkou která byla o 17 let starší, kterou jsem měl během studia na vysoké škole. Bylo jí tehdy 41 ale postava skvělá, krásné velké pevné prsa a neskutečná chuť na sex ve všech podobách. Mohl jsem do ní stříkat kam jsem chtěl a víkendy s ní vždycky znamenaly doslova šoustání do vysílení. Taky po tom byla doslova šílená kdy mi dokázala volat a přemlouvat, že přijede zase za mnou a uděláme si zase takovou noc mrdání s tím že rezervovala hotel. Její manžel na to prostě nebyl a ona si to tím kompenzovala. Výborné, dporučuji všem.

JARA (Ne, 5. 7. 2015 - 15:07)

Starší žena už ví co chce a maldíček jak ji uvidí nahou tak stříká!!
To starší žena nechce, chce mít kvalitní sex se vším co k sexu patří. Pokud to mladíček umí a dokáže, odvděčí se mu nádherným orgasmem a hlasitým projevem že na to niky nezapomene. Mladé to tak nikdy neumí, až věkem o teprve vypilují!!

Jindra (Ne, 5. 7. 2015 - 11:07)

Je zajímavé,že tady píšou samí nadržení mladíci,ale téměř ani jedna žena,která by takového mladého synka taky hledala.Asi to bude tím,že zatímco relativně dost kluků vyhledává starší partnerky,tak ty vyzrálé ženy pro změnu nehledají mladé kluky téměř nikdy.Jsou to možná vyjímky,které by bylo možné najít jen se "zlatou svíčkou".Absolutně drtivá většina starších žen vyhledává plus mínus své vrstevníky.

Reklama

Přidat komentář