Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Babo, ale chápeš, že téma je o agresivních důchodcích?

Baba Ada (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Ahááá, ale já tady, Návštěvníku, žádného agresivního důchodce nevidím. A proč jsi agresivní ty, i když důchodce nejsi: Není to o něčem jiném než o věku?

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Je to spíš generační problém, ne věku. Třeba zažít současné osumnáctileté, tak to je často teda setkání, které by člověk chtěl zapomenout. Ožírají se na lavičkách jak p.rasata. Oslovují se místo pozdravu. Tady jsme ty "stará píčo." Budoucí spodina společnosti.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

Z toho vyrostou, ale duchny z toho nevyrostou.

Honza (Čt, 1. 4. 2021 - 14:04)

My co jsme na půli cesty mezi důchodcem a mladými, tak už se na to díváme shovívavě. Konflikty jsem měl někdy na střední, ale to důchodci byli povýšenější, chtěli ještě moralizovat mladší,ale tohle jsem teda úplně opustil, když jsem jsem si sednul na sedačku, kde byla v tramvaji naproti sedačka směrem ke mně a tam důchodkyně (teda asi holka 40let v ošuntělé sukni) a ukazovala pod sukní nahou svou mindu. Už mne důchdoci,ani skorodůchodci více nezajímali.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 15:04)

Je mi 50 let a nad chováním mladých mávnu rukou. Dospějou. Ale co předvádí důchodci, ta zlost, nenávist k mládí, poldlézavost k doktorům, nevyžádané rady, a jiné, kde se to v nich bere? Svoje mají jisté a jen držkují na umělece, přitom bez Ordinace by neusnuli, nadávají hospodským, učitelům, zdravotníkům,..Hlavně, přidejte a ty mladý ať chcípnou hlady. Oni si vůbec neuvědomují, že po volbách nedostanou nic. Jen nenávist od ostatních, že se v době krize tak sobecky chovali.

hajný Polom (Čt, 1. 4. 2021 - 16:04)

Tedy to jsi se vyzvracel, své duševní zbytky zdravého rozumu. Víš vůbec co je hlad? Chcípat hlady? V padesáti letech nemáš špetku zdravého rozumu. A co je to Ordinace? Jestli někdo někomu nadává, tak jedině volovi jako jso ty

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 22:04)

A ty máš strach, že přijde hlad? Také máš strach, že zítra budou prázdné obchody? Vidím, že raněná husička zakejhala penzisto.

Návštěvník (Čt, 1. 4. 2021 - 13:04)

Však jim v tom celý systém napomáhá.

Dobroděj (Čt, 1. 4. 2021 - 04:04)

Nemohu už chrápat, musím se chystat na nákupy a být všude první před mladou verbeží. Jako správné hovado si berlí vybojuji první košík. Mám kurevsky vysoký důchod, tak to rozjedu na plné pecky a všechny mladé parchanty rozjebu tím košem na krvavou sračku. Takto si představujete důchodce?

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 19:03)

Senioři jsou fajn. Je tam někdo, kdo prudí, ale to je všude. Mám je ráda, hezky si vždy popovídáme. Prarodiče už, bohužel, nemám.

Dobroděj (St, 31. 3. 2021 - 13:03)

Co máte kurva proti důchodcům? Nejsme vi kokoti sprostí, jsme slušní dopiči s váma hajzlové pojebaní. Taky budete staří čuryni a pizdy. Fronty budete rozhánět čaganama, aby jste stihli nakoupit, než se poserete nebo pochčijete. A co je na tom: hovno.

bl (St, 31. 3. 2021 - 20:03)

Moudře mluvíš Dobroději, krásná slova se ti linou, ty musíš být hovado, ale jinak si dobrák, to je vidět, to z tebe čiší ta dobrota, asi jako by bylo medu v prdeli.

Steve (St, 31. 3. 2021 - 18:03)

:o))) Že to tak perfektně víš ... Asi máš skleněnou kouli, ne?

Návštěvník (St, 31. 3. 2021 - 17:03)

Jakou to je řečí?

NIMROD (Út, 30. 3. 2021 - 13:03)

Někteří důchodci jsou ozbrojení, jako ten soused, co čekal s pistolí a střílel na souseda, co za ním přišel, protože četl , že se v okolí vykrádají chaty.Vzít ho okovanou botou po řiťi, ještě vožralec a bejvalej fízl k tomu.

Steve (St, 31. 3. 2021 - 01:03)

Tak tak ... nějakej totál mišuge. Co po řiti ... po hlavě!

Bert (Út, 30. 3. 2021 - 11:03)

A těm co žebrají na jídlo pro psa, ti to propijí. Kolikrát už jsem chtěl podpořit důchodce ale proklepl jsem si toho žebráka a on nasedl do zánovního automobilu s plnou taškou nákupu.
Žebráci jsou podvodní, jezdí si ze svých domů v satelitních městečkách ze své perverznosti zbohatlíka a rentiéra si vyžebrat a pak to dají svým mladým milenkám na kosmetiku.

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 11:03)

Nevěřit košařům co vybírají popelnice, kolikrá jde o důchodce, co mají na kontě milon.

Bert (Út, 30. 3. 2021 - 11:03)

Jak na.at důchodce?! Sebrat mu poslední zboží ve slevě a pak ho doběhnout a předstihnout ve frontě. V buse mu zasednout sedadlo a pak se nechat prosit.Když vidíte, košaře, tak vyhodit nakouslý jídlo do še a pak si tam odplivnout.

Reklama

Přidat komentář