Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Zorka (Po, 9. 11. 2020 - 18:11)

To ještě nevím, ale inspirace je zde více než dost. Moje staré a ošouchané, ještě chvilku snad vydrží jsou fakt báječné.

Rapid (Čt, 5. 11. 2020 - 16:11)

Přátelé, přemýšlím nad Vanimary na klínku, je někdo ochotný mi vyfotit a poslat na mail jak vypadá profil a vzorování podrážky? Vypadá to, že je tam jiné vzorování než na klasice. Mail je [email protected] Děkuji ochotné duši.

Rapid (So, 7. 11. 2020 - 16:11)

Kačka mou prosbu vyslyšela. Velké díky.

Radka (Čt, 5. 11. 2020 - 13:11)

Pěkně a příjemné, mám troje korkáče které si občas prohodím. Bude mi 45 a nosím je také s oblibou od základky. Ty posleni dva roky staré Vanimary jsou nejlepší.

Rapid (Ne, 8. 11. 2020 - 21:11)

Představ zvědavcům své korkáče. Barva? Velikost? A kde pracuješ, že je s práci mít nemůžeš?

Anonym (Čt, 5. 11. 2020 - 05:11)

Lizat pri masturbaci krasne lesklou stelku a zaroven delat se korkacem mezi stelkou a paskem, vystrikat se na stelku.. To je rajc, zvast, kdyz vas u toho pozoruje partnerka, ktera sedi naproti vam,nohu pres nohu a pohupuje korkacem.. Je krasne byt takto postižený

Jana (Pá, 6. 11. 2020 - 07:11)

Všichni postupně odhalují, jak úchylní ve spojení s korkáči jsou a co všechno se s nimi může praktikovat. Pro někoho jsou pouze skvělé pantofle, pro některé z nás neskutený rajc a nepředstavitelná myšlenka nenasunout korkáčky na své nožky na každou chvíli, kdy s nimi můžeme ty to nádherné spojení prožívat. Je skvělé, že z domácího nošení se zrodí i silná závislost. Vidím to u své kolegyně, která postupně sama přicházela na "
možnosti korkáčů ". Napřed doma, potom v práci a dnes taky pořád v nich. Je pravdou, že v práci je viděla na mnohých z nás den co den. Ukázala jsem ji nefávno tuto diskuzi a když jí doma pročítala, tak na konci byla, jak po kvalitním sexu. Když se dívám na starší příspěvky, tak snad vše již tu bylo řečeno, co na těch našich korkáčích milujeme, jaké " opravdu prasárny " v nich děláme. Není už mnoho prostoru něco o korkáčích napsat, ale to snad nevadí a rádi si zde užijeme nové vyznání, těch co je nosí. Přiznám, že toto píšu před otevřením ordinace a využila to ke svému rannímu uspokojení s milovanými korkáči.

Ivan (Čt, 5. 11. 2020 - 10:11)

Ze života, partnerka nepohupuje, ale uspokojuje se vedle mě. Jsme postiženi krásně oba a stále nás to korkáčové zajetí drží.

Jozef (St, 4. 11. 2020 - 21:11)

Tak mi to predsa nedalo a po týždni nosenia haluxačiek som sa odhodlal k ich úprave . Odlepil vymakčenu časť pod pätou , vybrusil časť pre pätu hlbšie a prilepil vymekcenu časť naspäť . Teraz to je to práve chodenie. Päta sa tak uloží hlbšie do korkačou tlak na klenbu je omnoho silnejší a neskutočne príjemný .

Pavel (Čt, 5. 11. 2020 - 17:11)

To může být fakt super pocit. Čím a jak jsi to brousil? A když jsi potom přilepil tu vyměkčenou část zpět, tak to sedělo dobře?

Jozef (Čt, 5. 11. 2020 - 19:11)

Stielky stačí opatrne odlepiť do polovice korkaču . Tým pádom nie je problém ju prilepiť naspäť tak ako bola predtým. Časť päty sa ľahko upravuje z brusným papierom .

. (St, 4. 11. 2020 - 13:11)

.

Anonym (Út, 3. 11. 2020 - 22:11)

Miluji ten pohled, kdyz ráno vstanu a kouknu na moje bílé a partnerciny rovněž bile Vanimary srovnané vedle sebe u postele..

Standa (Pá, 6. 11. 2020 - 12:11)

Už jsem zde napsal před časem, že korkinám to takhle u postýlky velice sluší.
A v postýlce hezké bosé nožky.

Rapid (Út, 3. 11. 2020 - 06:11)

Jsme tu samí zvědavci... Uvítáme i domácí focení.

Rapid (Út, 3. 11. 2020 - 07:11)

Zvláštní. Vstával jsem v 7.10. Ale už v 6.58 jsem tady okopíroval starý příspěvek. Asi jsem náměsíčný, nebo co :-)

Ward (Po, 2. 11. 2020 - 21:11)

Jak píše předevčírem Moňa (ale jindy i další) - "zlomit patu ... ukopnout špičku", to nějak neberu. Ano, časem se obrousily, ale hlavní katastrofa vždycky byla, že bota praskla napříč v místě pod klouby prstů. Stačil dřep nebo pokleknutí, chodidlo se prohnulo v pravém úhlu - a z boty zbyly dva kusy korku, které visely na přilepené stélce...

Moňa (Čt, 12. 11. 2020 - 11:11)

V korkáčkách nechodím, ale lítám. Dřiv za den snad 1000 ze schodů nahoru a dolů. Když jsem šlápla ještě ne na celý schod pata křupla, to stejné nahoru se špičkou. Obrosit se nestihly, protože dřiv byly v předu a zadu zlomené. Tak to ber jako fakt. Při nošení doma jsi je mohl časem obrousit. Dnešní korkáče jsou o něčem jiném. Vydrží dodně a zlomit se je téměř nepodaří.

Ward (Čt, 12. 11. 2020 - 15:11)

Moňo, moc děkuju za odpověď! Ano, tak to je. Akorát že jsem je nenosil moc doma, ale všude venku (rád jsem je ukazoval), a tam dostaly zabrat, i v práci na betonovém dvoře. Pod patou nakonec zůstala jen centimetrová vrstvička korku a z boty vznikla jakási "kolíbka". Při chůzi to moc nevadilo, ale dlouhé stání (čekání) bylo utrpením. Prasknutí byla už jen rána z milosti...

Jozef (Ne, 1. 11. 2020 - 21:11)

Z manželkou nosíme korkače dlhé roky v podstate odkedy sa poznáme, no doteraz sme nejako o korkacoch neviedli rozhovori. Aspoň ja som sa nesnažil aby som ju od ich nosenia neodradil . Ale včera ma zahrnula z ničoho nič otázkami či sa mi páči ako jej plieskaju korkače a či by som chcel skúsiť aj niečo viac . Úprimne bol som tak zaskočený že som sa skoro nezmohol na odpoveď no zároveň neskutočne rád že sme sa o korkacoch konečne rozprávali otvorené.

Reklama

Přidat komentář