Reklama

Agresivita dnešních důchodců

xxcd (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Nevím, komu všemu se tady Honzík chce zalíbit ... Taky by mě zajímalo, kdo bude mít teď tu odvahu a přímo mi z celé této diskuse vypíše to, co považuje za blábol z mé strany. Jinak jediný, kdo to teď a tady kazí, jsi Ty Honzo ... Snažíš se na sebe upoutávat ... Jen kdybys to ale dělal na úrovni a stylověji a ne se snažil na svou stranu dostat co nejvíc lidí proti mě !!! :) Mě to ale nevadí, já mám trvanlivost ... Ty ale budeš jeden z těch, co si udělá hezky a pak se tady dlouho neukáže ...

Honza (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Jo Bully,
to je svatá pravda, že je to těžké, jim neodpovědět na jejich priblbé bláboly, ale asi je to jedinné co na ně platí,prostě si jich nevšímat, oni sami odumřou. Takhle je to potřeba dělat s každým, kdo začne přesahovat tu správnou rovinu a úrověň.
Nenechat se znovu vyprovokovat, kór když takhle otravují i na ostatních forech.Honza

Honza (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

RaQa,
jo tak to jsi mě uzemnil, teď nebudu moct unout, co budu dělat? Psycholog teď asi neordinuje, asi zavolám na linku důvěry.
Teda úplně jsem rozhozenej, celej se třesu.

To jsem nevěděl, že je to tady pro takovou zábavu, ztrapňovat někoho pro jeho názor na důchodce, já myslel, že si tu chtěl někdo vylít srdíčko, aby se s někým podělil o svůj problém, teda Sorry.

Hele, tak když je to tu pro srandu, tak jdi teda do prdele. Myslím, že ale taky asi nejsi zase tak zlý, co?
Možná mladý, ale co na tom sejde, že jo?
No je to Tvůj názor.

Přeji ti světlo v duši a na tvých rtech ať se zase objeví úsměv. Laskavý, ne výsměšný.
Já Ti taky přeji jento dobré, přeci nejsme jako oni, chi. Honza

RaQa (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Honzo, proč se neozýváš ? Nebo je vážně pravda, že si své příspěvky musíš nechat kvůli pravopisu někým kontrolovat ?
RaQa

Daschua (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Zdravím zajímavou rubriku o důchodcích bych mohla napsat už asi knihu.Jsem s nimi v denním kontaktu občas je to s nimi k pláči občas k smíchu ale jediné co vím stoprocentně, že jsou nespravedlivý nejen sami k sobě ale i k okolí.

Gypsi (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Honzo, píšeš opravdu "kvalitní" příspěvky. Vůbec mi nevadí tvoje averze vůči mně, tvoje názory na mě mi jsou totiž lhostejnější než loňský sníh. Snažíš se být vtipně jedovatý, a místo toho jsi jedovatě trapný.
Netvrdím, že nejsem někdy více kousavý, ale ty si snad ani nezasloužíš jiný slovník. Přečti si svoje i moje příspěvky a zůstalo-li ti jen trochu zdravého rozumu, pochopíš moje reakce na tebe. Sám jsi ironický, zesměšňuješ a urážíš, ovšem oplacení stejnou mincí se tě velice dotkne. No a k té gramatice: Překlepy dělá každý, hrubé chyby však už jen nevzdělaný člověk. Kdybys tam měl jen jednu chybu, byl bys na to ještě dobře.
Tož to je tak vše k tobě, protože mi ani nestojíš za urážku.
Jen snad ještě ke tvé "demokratické" poznámce abych přešel na jinou diskuzi. Milý chlapče, já si budu psát, kam chci a kdy chci. Od toho je to diskuze.

Anonyme, ano ty co se stydíš podepsat, jakou máš krevní skupinu? Připadáš mi chudokrevný, ba dokonce i chudý duchem.
Já jsem velice rád, že nejsem vaše krevní skupina. Byl bych totiž vážně nemocen.

Bully (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Honzo, na 100% s tebou souhlasím a nejedná se pouze o toto téma, všimla jsem si, že, xxcd a jemu podobná individa se snaží i v jiných příspěvcích namíchnout lidi svými nesmyslnými bláboly. Nezbývá nic jinýho než je opravdu ignorovat (i když je někdy docela těžký nenechat se těma hovadinama vyprovokovat:))

Ras na důchodce (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Sem tam se někdy vidí,hlavně v MHD,ale i jinde nějaký nasraný důchodce.Rozrazí obvykle nějaký dívky,na ty si troufne.A to je tak všechno,nadává,ale kdo na něho hodí bobek,udělá dobře.Zrovna tak jsou vidět hloupý puberťáci,nebo vyslechnu přitroublou mluvu některých dívek.Je to oboustranné,mladí i staří,lidi střední generace.Mě vadí víc smradlvý bezdomovci třeba v tramvaji.Kdyby na mě nějaký důchodce šahnul, tak mu ji plesknu,jednou se tak stalo.Jinak to řeším s úsměvem a tím ho pořádně naseru.Řešíte tu sice vážné téma,ale někteří tu pindají takové hlouposti že celá diskuse je pro kočku.Konečně v životě si musí každý poradit sám,rychle a věcně,ale vždy sám a za sebe.Gypsová hlava a podobní se tu jen trapně realizují

RaQa (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Náhodou jsem zabloudil na tyto stránky. Chci si přečíst, co jsem napsal, a v tu chvíli se tu objeví v rozmezí 37 vteřin dva dlouhé příspěvky od jedné osoby. Je pravda, jak píše :

> Jo a na sloh já kašlu, prostě tam napíšu > co mě právě napadá,...

V podstatě plácá páté přes deváté a to si to musel asi dlouho připravovat, než to sem pak najednou oboje vyvěsil.

Honzíku, já si myslím, dovol abych tě tak oslovoval, i když jsem asi o hodně mladší, že máš v soukr.životě docela vážný problém.

Asi je nad tebou nějaká dominantní osoba (v práci, v manželství) a ty nevíš, jak z toho ven. Tady toto je diskuzní forum, sem se chodí lidé bavit a někdy se třeba i pohádat, ale neženou to do takových extrémů jako ty.

Co takhle vyhledat psychologa a trochu si s ním povykládat. Určitě teď budeš v afektu a nepřijmeš to. Ale zkus se nad tím zamyslet.

Přeji ti světlo v duši a na tvých rtech ať se zase objeví úsměv. Laskavý, ne výsměšný. Myslím si, že ve své podstatě nejsi tak zlý, jak se snažíš vypadat.

Přeji ti jen vše dobré. RaQa

Ras na důchodce (So, 28. 10. 2006 - 22:10)

Sem tam se někdy vidí,hlavně v MHD,ale i jinde nějaký nasraný důchodce.Rozrazí obvykle nějaký dívky,na ty si troufne.A to je tak všechno,nadává,ale kdo na něho hodí bobek,udělá dobře.Zrovna tak jsou vidět hloupý puberťáci,nebo vyslechnu přitroublou mluvu některých dívek.Je to oboustranné,mladí i staří,lidi střední generace.Mě vadí víc smradlvý bezdomovci třeba v tramvaji.Kdyby na mě nějaký důchodce šshnul tak mu ji plesknu,jednou se tak stalo.Jinak to řeším s úsměvem a tím ho pořádně naseru.Řešíte tu sice vážné téma,ale někteří tu pindají takové hlouposti že celá diskuse je pro kočku.Konečně v žovotě si musí každý poradit sám,rychle a věcně,ale vždy sám a za sebe.

xxcd (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Ty si tady snad Honzíku zakládáš v podledním odstavci FunClub !!! Nezlob se na mě !!! Jinak nejvíc ze všech a to teď počítám i sebe a (s dovolením) Gypsiho se tady odkláníš od tématu Ty !!! Nás tady kritizuješ a sám jsi bokem ... Vadí Ti, že člověk jako já a popřípadě i Gypsi (nechci mluvit za něj) si na svou pěst tady prosazuje své názory a to i přesto, že se třeba v 99% procentech liší od druhých ... Mělo by ale takových lidí být dle mě víc a ne převaha takových, jako jsi Ty, co pouze přitakávají druhým, kritizují je v "lepším" případě a za sebe tady nijak nepříspějí ničím novým ... Máš snad obavy, že nezapadneš !!?? Já jdu svou cestou, vždy půjdu ... Ty si běž s většinou ... Tak to ale bývá ... Jinak z Proberem ,věřím, že se známe (tady přes diskusi) déle, než si myslíš a známe navzájem své reakce ... Takže se o nás neboj. Hloupý jsem Tě nenazval podle Tvých problémů s i/y, ale kvůli Tvému jednoduššímu přístupu a názoru, kterým se snažil pohoršit názory nás Bohů/géniů ... jak Ty jsi nás nazval ... Jinak vidím, že sis ale díky tomu, jak jsi pochopil nazvání hloupým Honzou dal na pravopisu záležet ... Nebo jsi psal příspěvek s babičkou !!?? (Máš to i hezky strukturované) ... Jinak znova jsem si to nečetl (své příspěvky) ... znám své názory a postoje a představit si k tomu ještě, že to psal někdo jiný asi dost dobře nejde (zkus to sám) ... Jestli o mě někdo stojí, nebo ne není mým zájmem v diskusi (spíš na mě působí Tvá poslední věta tak, že Tobě na tom hodně záleží) ... Omlouvám se teď ale všem, kterým tento příspěvek ani tak nepatří, že je tady tím obtěžuji, ale v podstatě za to nemůžu já, ale chytrý Honza, který toto zapříčinil, že musím reagovat ... Ty jsi Honzo ten typ, kvůli kterému pak diskuse není diskusí, ale polemikou 2 lidí ... Věnuj se víc tématu, než mě a Gypsimu a bude to lepší ... hlavně pro 3. stranu, což jsou ostatní solidně diskutující ... ať už s takovým, či makovým názorem !!!

Honza (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Jo díky za podporu, škoda že jsi tam nenaspala, nebo nenapsal jméno či přezdívku, ale konečně se zase našel někdo komu jde o normální chod diskuse a ne jen prudění, mám dojem že jsou to takzvaní "kazišuci"

Zlej Dědek (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

No, jak jsem se tak na to tady díval, tak jsem docela znechucenej z xxcd a Gypsiho, co je to vlastně za lidi, co oni vlastně řeší a proč to dělají, to nemají nic jiného na starosti.
Ať si jdou do prdele a řeší si své připitomělé názory, které to celé posunuli jinam, jinde. Asi je opravdu nejlepší je ignorovat jak tu píše Honza.

Návštěvník (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Honzo,skvělý příspěvek,jsi má krevní skupina.Napsal jsi to tu za nás všechny slušně diskutující.Gypsi kazí i jiné diskuze,jak jsem tak viděl.

Honza (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Pro xxcd,
Asi jsem jak píšeš ten hloupý Honza, jak chceš, mě to neurazí, sice bych napsal, že chybující jak už jsem psal ve svém příspěvku úplně dole, asi jsi to nečetl pozorně celé, odpouštím Ti.

Ale já jsem si to všechno četl od Tebe i Od Gypsiho, a proto jsem na to co jste tu oba napsali reagoval, zkus si to schválně po sobě všechno přečíst a zkus si představit, že to píše jiný autor.

Pokud Tě to naštve, tak jsi normální jako ty ostatní tady, ale pokud se s tím ztotožníš, tak to je už horší, to jsi beznadějnej.
Stejně nechápu proč tady píšeš, taky mám dojem, že to celé postrádá logiku, ale ne k vůli tomu, že je to složitě naspané, ale k vůli tomu jak je to naspané a o čem píšeš.

Píšeš Hledající, že ona je ten kdo tu dělá odklon od diskuse, přečti si ty svoje příspěvky a možná, možná přijdeš na to, že jsi to Ty, kdo to tu ještě s Gypsim odklání.
Když ani tak to nepoznáš, tak Ti není pomoci.
Že jsem na tebe reagoval já, je na snadě, už mi ty Tvé diskuse s Proberem přišli spíš trapné a nic normálně uvažujícím lidem neříkající.
Proč se do něj vůbec navážíš a nenecháš ho být, nic špatného nenapsal.
Že se to Tobě nelíbí, je Tvůj problém a ale buď korektní, Tvé diskuse ztrácí smysl.

To že napsala Hledající, že je Paela důchodkyně, která patří k té slušné skupině, nepsala všem, tudíž ani Tobě, psala to jí a tak nevím proč jí za to káráš, že to víme.

Ty jak tak koukám, zase s Gypsim jste dva géniové co všemu rozumí a do všeho musí kafrat, kdo Vás určil za bohy? Co si o sobě a svých názorech k sakru myslíte?

Myslím, že Vy dva speciálně, by jste si měli opravdu založit to jiné diskusní fórum a tam si třeba napište o svých názorech na důchodce, nebo si tam pište co chcete, ale nechte volné působiště nám normálním lidem, tady na tomhle diskusním foru, Díky.

Ještě jste si nevšimli že o Vás nikdo nestojí?

Asi bude lepší pro nás ostatní, přestat reagovat na Vaše demagogické příspěvky.

Kdo je pro a kdo se mnou souhlasí? Gypsiho a xxcd nepočítám.
Ahojky Honza.

L M (Ne, 7. 6. 2020 - 12:06)

Honzo, pročítala jsem celou diskuzi a naprosto s Tebou souhlasím. Mluvíš mi z duše. A ti dva zřejmě mají nějaké problémy či frustraci, proto si to ventilují tady. Nic si z toho nedělej. Myslím, že většina lidí tady v diskuzi s Tebou souhlasí.

Honza (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Tak Gypsi a xxcd, za ty "ý" se omlouvám, to víte, chlapi, hloupý Honza, nějak jsem to tam nabouchal a nezkontroloval, klekám na kolena!!!!!!!!!!

Ale, jinak Gypsi,
to jsi mě hluboce zklamal, hlavně, že koukáš a nejvíc Tě zajímají gramatické chybky, no jasně praštilo Tě to přes kukadla a to muselo být strašné, ale o to by nešlo, to je Tvůj problém.

Nikoho rozumného, tato moje chybka nenaštvala jako tebe, zajímá je spíš rozumná pointa, no ale beru to.

Jo a na sloh já kašlu, prostě tam napíšu co mě právě napadá, ale tu myslím nejsme u zkoušek z českého jazyka, prostě tu jde o jiné věci.

Co, ale neberu je to jak tu píšeš věci a ani nevíš co se tu všechno píše a kdo je kdo.

Tvrdíš tam, že jsi na mě přispíval, na moje vzdělání, dovol abych se tu vesele zasmál, CHiCHiCHiCHI.
Jak jsi to prosím Tě ty vzdělaný člověče udělal, jak to tak čtu, co tu píšeš a postupně upouštíš svého jedu, tak čím dál víc vidím, co jsi zač a zřejmě ten chlast Ti zaslepil Tvůj mozek, asi teda i očíčka.
Tedy, Ty jsi musel pracovat na mé vzdělání už ještě coby spermie u Tvého tatínka, promiň, ale jinak to nevidím.

Schválně si přečti a to "pozorně", kolik je mi let, píšu to tam.

Myslím, že Ti kvůli nějakým detailům uniká to podstatné, nejen co se mě týká.

Já se nepovažuju za nějakého vzdělance, jsem jen asi normální průměrný člověk, ale to co tu Ty plkáš, jinak se to nazvat nedá, je teda spíš hnůj a né normální a solidní diskuse, k morálce to jak se tu prezentuješ a jak mluvíš, to má hodně daleko.
Kdyby jsi jen tak trošinku nechal ten Svůj mozek přemýšlet, než to sem naplkáš, tak by jsi zjistil, že se tu bavíme a jiných věcech, než o tom, že tu někdo nechce pouštět invalidního důchodce, jak se tu občas snažíš psát.
Anička tu začala diskusi, s normálním problémem, s některými důchodci, s některými, a Ty tu na ní začneš házet špínu a celé to posuneš úplně někam jinam, asi se Tě to taky dotýká, že jsou tu ti mladí nesympatičtí, jak nechtějí starého člověka pouštět na určitá místa, sednout, i když je jinde místo, ať stojí parchanti.

To, že si myslím, že jsi komunista, nebo sympatizant, je úplně jasné, to co z Tebe vypadne na této diskusi, mluví samo za sebe, hněv a zloba s Tebou jen cloumá, pozor na srdíčko!!!!!, nebo tu bude další infarkt a to by Tě už taky nikdo nemusel pouštět sednout, ono by to taky nemuselo dobře dopadnout.

Jo, ale když už jsme u toho infarktu, proč si myslíš, že jsi ho měl????? Hádej, můžeš dvakrát!!!!!!

No s takovýmhle přístupem k ostatním, se tedy asi nikdo nemůže divit a ve vlastním zájmu Ti doporučuji, aby jsi se trochu uklidnil a začal vnímat lidi, takové, jací jsou a ne si tam přidával své fantasmagorie.

Doporučoval bych Ti, aby jsi si našel jinou diskusi a tady přestal zaclánět, myslím si, teda vím, že by nikdo jiný, než xxcd neplakal, kdyby tu ty Tvé plky nebyly.

Normálním lidem tu vůbec chybět nebudeš, tomu věř.

Jo, ale abych Tě ještě uklidnil, kdybych věděl jak vypadáš a znal Tě, tak si představ, že bych Tě zrovna pustil sednout a i bych vydržel, že mě přetáhneš holí, takovej jsem já. To jsi nečekal, viď. Chi

Nojo já jsem už takovej dobrák, Ty do mě kamenem a já do tebe chlebem, ale už jinej nebudu, s tím nic nenaděláš.
Jo, ale asi jsi ten můj předchozí příspěvek nečetl pozorně až do konce, píšu tam, že jsme lidé chybující, tak nějakou tu chybu člověk udělá, holt i opakovaně, už je to tak.

Ale, Tobě se žádná chyba nemůže přeci stát.
Ty jsi pan dokonalý, to jsem zjistil, proto volám, Sláva, Sláva Sláva.

Zdraví Tě hloupý a nevzdělaný Honza.

RaQa (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Dal si nick záchranář a sám by potřeboval zachránit. Je mi ho líto. Moc.

záchranář (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Gypsi a xxcd,zablokujte si toto téma jen pro sebe,ať vás nikdo neprudí.Rozčilování totiž škodí zdraví,zvlášť ve vyšším věku.Vlastně zřejmě Gypsi=xxcd,myslím,že jde jen o 1 člověka.Takže klídek pane!

Gypsi (So, 28. 10. 2006 - 21:10)

Mamčo, rozumíš dobře psanému textu? Mám obavy, že ne, protože já tu píšu k tématu!
To je zřejmě ovšem nad tvé chápání, nebo nevíš co je diskuze. Pokusím se ti to vysvětlit: diskuze je výklad myšlenek a subjektivních názorů, které přirozeně nemusí být souhlasné.
Mamčo, založ si téma "Potřebuji poradit v logice". Potřebuješ to jak sůl!

Reklama

Přidat komentář