Reklama

plenková disciplína

Marika (Čt, 10. 12. 2020 - 20:12)

Jak široké a s ksandama

Návštěvník (Čt, 10. 12. 2020 - 22:12)

měl za trest zůstat v sobotu od 15.00 do18.00 v posteli, pořád z ní utíkal tak jsem ho nabalila do látkovek a na to pár tatínkovích trenírek aby to drželo na to body tak moc že měl nohy od sebe aby nemohl chodit , příště slíbil že když mu dám jen jednorázovku tak bude v posteli , dostal tedy jednorázovku sledovala jsem ho videochůvičkou a opravdu už si nedovolil slézt z postele a vydržel.

Marika (Pá, 11. 12. 2020 - 19:12)

No já právě dávám ty ortezky a nosí je i ven. Jinak i 4 plenky a ještě svou vložku.

R (Čt, 10. 12. 2020 - 08:12)

Připadá mi divné že by tak velký kluk nosil pleny a občas se nechal i prebalit je divné. Punčocháče je normální nosit a až řekne že má malou dětskou nohu od 34 až 36 a nosí obuv prestige.

Eva (Čt, 10. 12. 2020 - 08:12)

Tak syn si vždy večer už bere pleny když jde spát a prikoupila jsem pleny pro dospělé natahovací kalhotky ale dal mi svoje úspory na ně sám se styděl jít do zdravotních potřeb aby si je koupil ale příště nakoupím přes internet větší množství přes víkend minulý týden měl pleny přes den ale hlavně přes den a punčocháče nosí stále to samé jako pleny nejhorší bylo minule když mi řekl že chce prebalit do čistých plenek jelikož byl mokrý a posrany tak jsem ho odbalila od pleny šel se umýt a já čekala s čistými pleny na přebalování musela jsem ho namazat a zapudrovat ale co jsem se dívala tak se vůbec nestydel že jsem mu dávala látkové pleny.

Návštěvník (Út, 8. 12. 2020 - 01:12)

Kdo bude chtít mi napsat a popovídat si na toto téma, e-mail: [email protected]

Eva (Po, 7. 12. 2020 - 11:12)

Syn 25 let spí jenom v punčocháčích a trenkach a dnes ráno jsem viděla všechny věci mokré pod prostěradlem má gumovou podložku aby nedošlo úniku moče do matrace to pomocovani nebylo teď jednou ale za týden více krát tak jsem prostě vzala 4 látkové pleny a dala jsem mu je ty dostává přes den a 6 látkových plen přes noc budu dávat normálně mu je připravím do skříně a bude si je brát sám a když to nezvládne sám tak chce mu pomohu jít dát mezi nohy já sama osobně stejně stále více nosí punčocháče pod kalhoty tak hold doma bude mít pleny a bude v nich i spát a gumové kalhotky pro dospělé usiji vezmu jeho troje boxerky a roztrihnu je a vložím do nich silný igelit a zasiji.

Matka (So, 5. 12. 2020 - 16:12)

Tak jsem oba umyla pak jsem dala každému 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče kompresní a bodyčka snídaně jim chutnala teď jsou venku a nežli šli ven tak jsem je prebalila čistě do jednorázovék se svrchnimi kalhotky a punčocháče jsem ji nechala vzali jsi jenom tepláky. Syn chtěl zimní kombinézu ale tu jsem mu nedala jelikož je docela dost teplo tak uvidím jak přijdou jestli v suchých plenkách či mokrých ale co jsou to přeci jen děti a mají na to ještě nárok na pleny furt je lepší kadit a čůrat do plenek nežli by hulili trávu či cigarety a různé omamné látky dnes místo overalu jim dám dupačky pro každého mám připravený Sunar v kojenecké lahvi a večeří ji udělám jakou budou chtít oni ten jeho kamarád mi říkal že se asi tři dny nevikadil vždy jen trochu tak mu na noc do zadku dám čípek aby se uvolnil ale ještě uvidím možná už teď co přijdou z venku a slyším už že jdou já jsem jim řekla že až jeden z nich bude mokrý či posrany tak ať už jdou domů a ptala jsem se jich tak co kluci jak jste notom s plenkami syn mi řekl že je obojí a jeho kamarád řekl že je jenom pocurany tak jo kluci prebalim vás oba tak můj synu ty půjdeš dřív na řadu v pokoji si sundej tepláky a na postel dej podložku prosím já si jdu namočit látkovou plenu a otru tě sní tak jsem tady a tomiku pojď také do pokoje zatím si vysvlec tepláky a punčocháče také dolů zatím si sednes až umiji davida no to koukám si hodně pocurany ale jak si říkal že i pokadeny tak to je málo tak jsem syna Davida otrela mokrou plenou a dala pod něj 4 látkové pleny a gum kalhotky a pak j to ho oblékla do dupaček a automaticky si vzal i dudlík. A pak přišel na řadu Tomík u něj to bylo jednodušší tomu jsem sundala mokrou plenu a otrela vlhcenymi ubrousky pak jsem ho namazala mastí zn. Aviril a řekla jsem mu že mu budu dávám do zadečku čípek na vyprázdnění a také dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky s dupačky když jsem vše dodělala tak on si také vzal dudlík a lehli si oba do postele a přinesla jsem jim každému kojeneckou lahev se sunarem a zeptala jsem se co budou chtít k večeři jestli něco tekutého nebo pevného a řekli že kaši zase tak jsem jim udělala kaši s přídavkem Sunaru a piškotů. A pak volala paní od tomika jestli nezlobí kdepak je hodný že byli venku ze synem a že jí mrzí že se mi omlouvá že syna nacapala že má pleny na sobě a že se občas pocurava do postele ale nechce ho trápit s plenkami a že příští týden má syn distanční výuku no to je stejný jako můj syn asi chodí spolu do jedné školy já vám řeknu ale nezlobte se on váš syn zjistil že můj syn David nosí plenky na noc jestli se snimi nepochlubil víte tak jestli to nechtěl také zkusit nosit plenky. No nezlobím se tak mu je zkuste tedy dát ano už je má odneska jak přišel a říkal vám že dva až 4 dny se nemůže pořádně vykadit ano říkal dvakrát jsem mu doma dělala krystyr a vykadil se jenom málo. Já jsem mu dala pleny a čípek do zadnice kdyby to pomohlo bylo by to fajn nebojte vše dobře dopadne a jaké pleny dáváte dětem pouze látkové pleny doma a ven jednorázové pleny tak to abych vám ty pleny zaplatila a víte co já vám pleny radši přinesu z nemocnice aspoň dva balíky plen jednorázové a jaké nosí číslo plenek stačí xs protože mám doma větší dětské teď kluci odpočívají a jak si řeknou že chtějí prebalit tak je prebalim a půjdou spát a k večeru jim dělám kaši Krupičku tak se mějte a děkuji za hlídání není zač děkovat ale je.

Matka (So, 5. 12. 2020 - 09:12)

Tak když přišel domů syn ze školy ale nepřišel sám ale ze spoluzakem a já na ně jak jste se měli hoši ve škole a on spolužák na mne vy svému synovi dáváte látkové pleny já bych si to chtěl zkusit prosím. Rozhodni se prosím záleží na tvojim rozmysleni když je budeš chtít tak veškerá tvé oblečení musí dolů takzvané úplně do naha a pak zavolal syn z koupelny že je úplně nahý tak jsem šla do koupelny a dala mu zatím župan aby nešel po bytě nahaty já jsem vše měla připravené na posteli. Synovi jsem dala 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky s bodyckem a punčocháči a pak spolužák byl také vyslecen úplně do naha tomu jsem dala stejný počet plenek také bodyčko a punčocháče a byl u nás až do večera to bylo včera. A jeho mamka mne výjimečně poprosila jestli nemohu hlídat jeho tak ho každou dobu čekám až přijde já jsem mu dala na zkoušku sebou 3 jednorázové pleny aby si je vzal na noc. Jelikož jeho máma dělá v nemocnici zdravotní sestru. Mohl by být doma sám ale je lepší když ho nikdo hlídá 12 letech by měl vydržet sám doma a už zvoní asi tak jdu otevřít a ejhle on přišel a já mu řekla tak co pleny hodili jse ti ano hodili včera večer jsem si jí vzal na noc a do rána jsem ji pocural a tuto co mám na sobě tak než jsem sem došel tak jsem znovu asi pomoceny ale i pokadeny jo kluci prebalim vás oba dva ale až se Tomík probudí tak se zatím vysvlekni ale já mám špinavé pleny jen punčocháče si nech s plenkami stejně tě musím omýt ne teto já si plenky sundam sám ne kdepak když budeš tady tak mít a prebalovat tě budu já ano souhlasím. Tak Tomi mohl by jsi vstanout abych vás mohla oba prebalit do čistých plenek a snídani mám už přípravenou v kojeneckych lahvích Krupičku s rozmixovanim ovocem kamaráda už už máš tady a bude tady až do neděle víš jeho mamka šla do práce tak pomalu vstan a já ho jdu umit a prebalit do čistých plenek a dám vám kompresní punčochové kalhoty s bodyckem ať nemáte furt dětské bavlněné punčocháče ano mamko souhlasím a děkuji ti že mi dáváš plenky dobře jsem se vyspal tak víš co dám ti tu kojeneckou lahev s kaši a zatím to vydudlej a mám tady návštěvníka a říká ty máš i kojeneckou lahev s kaši ano má ale pro tebe ji mám také připravenou. Tak ti jí dám taky jo vydudejte kaši a pak vás začnu mít a prebalovat kluci a dnes půjdete na procházku oba ale v jednorázových plenkách. Mamko já souhlasím a teto já také tak jdu do vany napustit vodu a umiji vás oba dva najednou. Pokračování článku později.

Matka (Pá, 4. 12. 2020 - 09:12)

Já to synovi takto dávám že dám 2 látkové pleny s jednorázovkou a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a dětskou zimní kombinézu teď se krásně hodí ale do školy nosí teplé laclace a po nimi má bavlněné punčocháče a pak když přijde ze školy domů tak se vysvlece úplně do naha a dám 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s bodyckem dřív jsem dávala pleny na noc ale klidně mu je dám už když přijde ze školy a o víkendu má pleny jak přes den a noc jednou si pleny řekl sám tak jsem mu je začala prostě dávat. Ve 13 letech nosí plenky a veškeré dětské oblečení normálně používám pudr a mastí proti opruzeninam ale i vlhčené ubrousky teď mám volno já a on je ve škole tak mám klid musela jsem si vybrat starou dovolenou tak jsem od rána vyprala už pračku špinavých plen teď se suši a pak je poskládam na šířku budu je dělat po 4 kusech když je venku tak má pleny jednorázové ale vzal si jednorázové pleny i do školy pod punčocháče stejně nemají tělocvik. Tak poslední hodinu mají telak tak přijde včas kolem 12 hodin už se prý těší až se vysvlece úplně do naha ale dnes musím trochu oholit mezi nohama a vezmu ho jenom strojkem a pak depilační krém použiji aby byl krásně hladký povrch kůže a příští týden má zase distanční výuku tak bude mít pleny po celý den a noc ale vždy je pocuran ale občas se i pokadi tak dneska dostane i čípek do zadku aby se uvolnil.

P (Pá, 4. 12. 2020 - 03:12)

Dáváte dětem punčocháče bavlněné a zimní kombinézu starším 12 let a více. Náš syn a dcera to takto chtějí nosit ale chtějí to mít i s plenkami tak vám nevím jestli to takhle mám udělat.

N (Út, 1. 12. 2020 - 11:12)

Pomalu v každé nemocnici dostanete pleny když si o ně reknete někteří vám vyhoví ale některi vám řeknou že nejste malé děti mne když jsem ležel na různých oddělení tak mi vyhověli na neurologii jsem si řekl o plenky přišla sestra a řekla vysvlect a dala mi jednorázové pleny ale když jsem byl dítě tak jsem ležel s úrazem zlomené sedací kosti to mi bylo 10 let a druhý den ráno jsem si řekl jestli mi můžou dát plenky to dříve byli jen látkové pleny za komunistů bylo to na dětském oddělení na Bulovce akorát jim doktor řekl jak při přebalování mají semnou zacházet aby mne ještě více neublizili vždy mne prebalovali dvě sestry jedna mi držela nohy a druha myla a vymenovala pleny ale nikdy mne naložili na vozík a odvezli do koupelny když jsem byl hodně posrany já moc nekadil spíš hodně cural to mne dávali 6 látkových plen mezi nohy jak přes den a noc to byla výhoda že mi byli ještě pvc kalhotky ale občas jsem dostal i kojeneckou lahev se sunarem a v noci dudlík jsem měl ano ano ostatním dětem jsem byl pro smích že já v deseti letech nosím plenky a gum kalhotky a používám kojeneckou lahev a dudlík ale já jsem dělal jako bych tam nebyli tak když se uvolnilo místo u menších děti co jsou do 3 až 5 let tak těm dávali pleny normálně tak mne preradili k nim a tam jse mi nikdo u neposmival že mám pleny a dudlík a kojeneckou lahev ale tam už nebyla normální postel ale dětská postýlka ale co si pamatuji tak potom přivezli kluka co ho porazilo auto a ten si asi řekl o plenky hned a nebo se jim pomocil v sanitce tak mu dali radši pleny hned a normální pokoj ho pro jistotu nedali vedle mne byla ještě jedna dětská postýlka tak ho převezli rovnou tam kde jsem byl já. A já nosil pleny v 5,9, 10,12 letech to jak mne pustili z nemocnice s dětského oddělení tak jsem musel nosit plenky ještě doma to mne i mamka musela prebalovat asi dva roky potom doporučil to dětský lékař ale nosil jsem pleny úplně všude i venku lepší to bylo v zimě to jsem měl asi 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče a pak jsem dostal zimní kombinézu já měl výhodu nežli ostatní děti já jsem se mohl pocurat kdy jsem já a s kadenim to bylo samé a doma jsem byl umyt a pak čisté pleny a punčocháču ale co bylo nejhorší škola to jsem musel mít pleny také.? Horší bylo ještě dostat invalidní vozík do patra potom úrazu jsem skončil na invalidním vozíku. A lékař řekl že až do smrti zůstanu na invalidním vozíku trvalo to asi tři roky a já jse naučil chodit učil jsem se jako malé dítě když dělá první krůčky ale naučil jsem se to jsice pomocí berli a vozíku měl jsem ho jako chodítko ale teď ve stáří by se občas ten vozík invalidní hodil. Ale pleny nosím občas jestli to je asi taková úchylka ale psychiatrii mi neřekli nic ale byl jsem i u psychologa ale ten řekl že jsem inflativni že jsem sice dospělý ale hraji si na malé dítě co nosí plenky a punčocháče a používání kojenecké láhve a dudlíku že mám pocit že jsem malé děcko. Kdyby se o mne začal takto starat tak bych to bral se vším všudy.....

Karel (Út, 1. 12. 2020 - 03:12)

Mě by zajímala jiná věc. a to taková jestli je pravda že vám můžou dát plenku i v psychiatrické léčebně. Já jsem totiž slyšel že ano tak se radši ptám. Podotýkám že se ptám protože mě to zajímá.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 00:12)

máte na mysli 24/7 nebo jen na noc ?
pokuď pleny stále tak je dostávají , ale na to dostanou overal, pokud myslíte na noc tak jsou před večerkou odvedeny do ošetřovny kde jim je oblečena plena a pak odvedeny jen v pleně a kabátku od pyžama do oddělené ložnice kde jsou jen na noc, je to proto aby ostatní děti neviděli že má plenu a neposmívali se mu a taky proto aby nezapůsobyla stádovost. To znamená že když to vidí u jednoho aby to nechtěli všichni.

(Po, 30. 11. 2020 - 09:11)

Já když se ráno probudím tak mám mezi nohama také pleny většinou ale jsem obojí tak se mi mamka potom zeptá jestli chci i prebalit do čistých látkových plen ale většinou si řeknu o čisté plenky a jsem i plinkach i přes den ale i v noci nebo li celodenne nechám přebalovat a mamka mi vždy vyhoví s přebalováním jí to nevadí a mne pleny a svrchnimi kalhotky s punčocháči nevadí vždy se pocuram a pokadim a pak jsem úplně v pohodě a klidu a je mi 14 let. V pátek jsem byl oholeny mezi nohama trochu chlupů mne ještě zbylo nevzala mě úplně na hladko před každým přebalování mne vždy umyjte mezi nohama pak namaže mastí a zasype pudrem a dá 4 látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče s laclem a takto jsem doma normálně dělám si obě potřeby v klidu. Ale většinou mám i plenky venku se svrchnimi kalhotky.

Transka (Po, 30. 11. 2020 - 04:11)

Buď v klidu. To tu všechno píšou místní honiči. Chtělo by to ústavní léčbu.

Mirek (Po, 30. 11. 2020 - 04:11)

No tak jestli někdo dává dětem plenky za trest tak to je na sociálku a ten dotyčný je zralý na Dr Chocholouška.

Milan (So, 28. 11. 2020 - 14:11)

Tak jsem mu večer dala pleny jednorázové ráno byl v suchu tak jsem mu je nechala za noc byla spotřeba přibližně 4 plenky když jsem mu měnila pleny ve spánku ani si toho nevšiml přes jednorázové pleny jsem mu dala větší igelit a s prostěradla jsem mu udělala zavinovačku je s něj poradny uzlík.

? (Pá, 27. 11. 2020 - 22:11)

kolik ti je

Lenka (Čt, 26. 11. 2020 - 18:11)

Ahoj holky dostala se ke mě sleva na víno 70% tento víkend z obchodu vinovyhodne, dávají to kvůli chybě v eshopu, jako omluvu každému, ale jen tento víkend, kdyby někdo chtěl využít tak www.vinovyhodne.cz/omluva-sleva a použijte tento promo kód: omluva35

Reklama

Přidat komentář