Reklama

Dotaz na paní doktorku

Šárka (Út, 26. 9. 2006 - 20:09)

Dobrý den,chtěla bych se zeptat-mám skoliozu páteře-časté bolesti zad,krku a vyhřezlé plotýnky-nyní jsem na neschopence a na ÚP,můj dotaz je jestli když si budu žádat o částečný invalidní důchod-jestli mi bude dán a ještě kolik je částečný důchod?
Děkuji

Helena Svobodov (Út, 26. 9. 2006 - 17:09)

Vazena pani doktorko,chci se vas zeptat kdy si muzu dat pirsing do pupiku jestli po menstruaci nebo i pred .dekuji

Helena Svobodov (Pá, 6. 11. 2020 - 18:11)

Vazena pani doktorko,chci se vas zeptat kdy si muzu dat pirsing do pupiku jestli po menstruaci nebo i pred .dekuji

Helena (Ne, 24. 9. 2006 - 22:09)

michale,par procent moznosti tu je vzdy.Antikoncepce neni dokonala a stoprocentni nikdy.Zadny seriozni doktor nemuze rict presne,kolik procent je riziko.Studie dlohodobe mit nemohou,protoze je tato stale obmenovana za novejsi...

michal (Ne, 24. 9. 2006 - 21:09)

Vážená paní doktorko,

chtěl bych se zeptat, jestli je nějaká možnost otěhotnění při používání hormonální antikoncepce. Spím se svou přítelkyní ale ještě jsme sex bez kondomu neměli, a tak mám obavy, že přítelkyně i při používání antikoncepce otěhotní. Jak velká je tato možnost? Děkuji za odpověď.

Tereza (St, 20. 9. 2006 - 15:09)

Paní doktorko, ráda bych se dozvěděla několik podrobností o zlatém stafylokokovi, kterým jsem onemocněla. Nevím o něm prakticky nic, jenom mi bylo řečeno, že se těžko léčí. Je mi 18 let. Předem děkuji

michal (Čt, 7. 9. 2006 - 20:09)

Pani doktorko mam uz asi rok problem s bolesti kolem slinivky bolest jde smerem dozadu jakoby k ledvinam po ultrazvuku a vzsetreni gastroskopie se nic nenaslo navic se me v posledni dobe stalo ze jsem mel 2x tmavsi stolici az jakoby do cerna ale ne doslova muyete me prosim poradit? Predem dekuji

Návštěvník (St, 6. 9. 2006 - 11:09)

Paní doktorko. Asi před týdnem mi zhnědlo sperma. K tomu je navíc řidčí. Co může být příčinou?

Hanka (Ne, 9. 7. 2006 - 22:07)

Ahoj,problém s hlezny mám již 1,5 roku.Na počátku bylo brutální zvrtnutí kotníku a od té doby jsem zažila poměrně mnoho bolesti. Problém byl podle nynějšího lékaře hned z počátku, protože jsem po úrazu nedostala sádru. Na operaci to není, ale mám za sebou rehabilitaci (magnet), nedávno sádru, a mažu se Fastum gelem a jinými prohřívátky. Musím zhubnout.Jestli chceš, napiš mi na "bilavranka"seznam.cz.Zdraví Hanka

Hanýžka (So, 10. 6. 2006 - 22:06)

Paní doktorko, již od prosince mám bolesti v levé noze tzv, hleznu, bolest jde až k prstům nohy.Zprvu byla bolest silná zvláště v nočních hodinách, pálivá, bodavá silná bolest, nyní ji vnímám i během dne. V noci mám zimnici, ale teplotu ne.Bolest je vyčerpávající. Co může být příčinou tohoto problému?

Helena (Pá, 9. 6. 2006 - 23:06)

Sarko,nejsem doktorka,ale mam cukrovku.Nejsem na inzulinu,dostala jsem puvodne pouze leky.Po asi 2 mesicich uzivani a prisne diety mi cukr natolik klesl,ze leky mi dr.vysadila.Asi 10 let ziji na prisne diete a zatim to jde.Muze se pry kdykoliv stat,ze to nebude stacit.Jedno Vam mohu poradit,to pomohlo i mne.Na prvnim miste kupte certifikovany glukometr.Podle navodu merte babicce cukr tak,aby jste zjistili,ktera jidla ji nejvice skodi.U mne to byla jidla doporucena diabetologem.Tak nejim vubec pecivo atd.Pokud je babicka na inzulinu,tak moje rada je nanic.Jestli Vas bude zajimat vice,napiste sem.

Šárla Kelemanov (Pá, 9. 6. 2006 - 19:06)

Paní doktorko máme nemocnou babičku cukrovkou a prosím jestli nám zotpovíte jak by jsme mohli učinit pokles cukrovky předem děkuji Kelemanová

info (Čt, 27. 4. 2006 - 00:04)

Lidi neblbněte, žádné "doktorce" nepíšete, to se jen tak tenhle server zcestně jmenuje!

fanda (St, 26. 4. 2006 - 23:04)

Nebuďte bláhoví paní "doktorka" má teď
zcela jiné starosti - tkz. existenční,
aby mohla přežít musí hlaholit na náměstí
proti Rathovi. Ten po ní požaduje aby se
věnovala svému poslání a né honbě za
svatými obrázky SBČ.

ája (St, 19. 4. 2006 - 07:04)

nebuďte naivní, "doktorka" se již na tuto diskusi dávno vykašlala a vůbec neodpovídá, zřejmě totiž tyhle stránky už vůbec nesleduje. Ptát se jí na něco je zcela zbytečné.

18.4.2006, Ivan (Út, 18. 4. 2006 - 18:04)

Vážená paní doktorko,
je mi 32 let a prodělala jsem kolonoskopické vyšetření, při kterém byly u mě zjišteny střevní divertikly, chtěla bych se zeptat, jak je toto onemocnění závažné a v jakých případech může dojít ke zhoršení potíží. Děkuji za odpověĎ.

ivana (Út, 4. 4. 2006 - 16:04)

Vážená paní doktorko, prosim o radu. Pritel je po druhé operaci hlasivek měl papiloma plicae vocalis I.dxt a stále ho bolí v krku a bolest mu vystřeluje až k uchu. Při prvním odstranění měl mnohem menší potíže.Jsou na to nějaké kapky nebo čaje či záábali.Děkuji

bereniqa (So, 1. 4. 2006 - 19:04)

Dobry den, prosim o radu. Je mi 36let a jiz od mladi pocituji tlak v okoli srdce, neco jako kdyz vam tam nekdo nafukuje bublinu...take mam nepravidelny rytmus, obcas srdce bouchne 2x, 3x..pak chvili nic a zas treba 3x, 4x, pak nic..takove pauzy. Nikdy mi to nedelalo potize, ale v posledni dobe se citim unavena a tlukot slysim velice nahlas a nekdy mne i budi v noci ze spanku. Velice tezce usinam, slysim nepravidelny rytmus a tak dlouho hledam "pozici", ve ktere bych toto nevnimala. Pak teprve usinam. Pani doktorka mi predepsala Trimepranol (pred poradou, schuzkou, zkouskami) jsem brala 1/2 tbl. Protoze jsem mela pocit, ze je to jeste horsi, predepsala mi Lokren (1/4denne rano). Beru ho teprve tyden, jsem stale schvacena, jako kdybych bezela maraton (vykonavam bezne cinnosti), "tlaci" mne oci a bublina u srdce stale tlaci. Myslite, ze je to vazna choroba, nebo "jen" stres? Nevim, jestli mam opet zajit za lekarkou,aby mi dala jine leky. Nechci svou "nemoc" zvelicovat, ale takhle unavene jsem se nikdy necitila. Dekuji za odpoved a jsem s pozdravem B.

Velebová Hedvik (So, 1. 4. 2006 - 11:04)

V roce 1996 v dubnu jsem měla úraz kolene, mediskus, resekce vazu. na pojistce mě bylo vyplaceno 10 000 Kč jako trvalé následky za vyklost kolene. Do dubna 2006 to bude 10 let. Letos v březnu jsem byla na další operaci protiůrazová atróza, náeledky tehdejšího úrazu. Je možné do 10 let žádat pojišťovnu o odškodnění z dřívějšího úrazu? Děkuji za odpověď.

Marie (Út, 28. 3. 2006 - 12:03)

chtela bych se zeptat pred koloskospickem vysetreni me byla pichnuta injekce tramal ktera praskla a vytekla mimo zilu od te doby mam uz 4mesice problem s pravou rukou od zapesti az po loket ruka je necitliva v oblasti zapesti a naopak precitlivela za zapestim smerem k lokti prosim o radu uz jsem byla na rehabilitaci (ulrazvuk ktery obtize zmirnil ale nevylecil).Diky

Reklama

Přidat komentář