Reklama

Incest

Sára (St, 4. 11. 2020 - 10:11)

Mi je 16 a brachovi 15let. V sobotu jsme byli sami doma a přišel za mnou ráno do pokoje a s ptákem v pozoru tak 20cm. s krásným žaludem ven s předkožky se slovy jestli mu ho pohoním. Čuměla jsem jak vyjevená co po mě chce ale i zvědavá jak mu to stříká. Po chvilce přemýšlení jsme šli do sprchy a asi po dvaceti přetáhnutí předkožky přes žalud vystřiknul asi v šesti výstřicích přes celý sprchovaci kout a pak ještě vytekl na zem no bylo toho mnoho i já jsem měla ruku od semena chtěla jsem si líznout ale nedala jsem to. Brácha se osprchoval já umyla a šla si lehnout a taky jsem si musela udělat vibrátorem protože mě to vzalo a byla jsem tam dole úplně mokrá.

ete (Pá, 6. 11. 2020 - 21:11)

to napsal dement? je to bez napětí. ubohé!

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Marti máš pravdu, pička je přeci jenom pička.

Návštěvník (Pá, 30. 10. 2020 - 18:10)

Nojo, ale kde ji vzít? Na stromě neroste.

Martina (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Jsou to buci . Až budou šukat pičky ne prdele tak to bude jiná.

Tamara (St, 28. 10. 2020 - 18:10)

Incest jo a jeste jste buzeranti.

Jan Honza z Ch… (Čt, 29. 10. 2020 - 19:10)

Buzeranti nejsou, jen když si navzájem protahují anální otvory tak si u toho představují že šoustají kundičku své mámy. Možná že si později zašukají všichni členové smečky dohromady a upevní to jejich rodinné vztahy natolik že se ti dva bratři konečně přestanou šoustat do prdelí a začnou šoustat normálně, tak jako normální lidé a občané ČR.

Jirka (Út, 27. 10. 2020 - 16:10)

Ahoj je to incest když si s bráchou spolu honíme a strkáme si je vzájemně do zadku , začal s tím můj mladší brácha ale mě se to taky líbí. Ještě nám nebylo 15.

Z (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

z

Magda (Po, 26. 10. 2020 - 11:10)

Osobně mi na tom nic nevadí a ani mě to nikterak nepohoršuje. Když jsou ti lidé plnoletí, svéprávní, a dělají to dobrovolně tak je to jenom jejich intimní věc a neměl by je nikdo za to trestat. De facto jsou takový lidé dočasně nebo dlouhodobě jen objetí svých vzájemných citů, vzájemné přitažlivosti a vzájemného sexuálního vzrušení.

věra (Út, 27. 10. 2020 - 09:10)

Je to stejné asi tak jako v každém milostném vztahu.

Hanka (Ne, 25. 10. 2020 - 22:10)

Oto jsou takoví magoři co touží po svojí mámě. Taky jsem jednoho znala ,Honil si před ní penis a ona nemeškala a takovou mu jednu ubalila přes dršku že ho to přešlo ze dne na den

Jarek (Po, 26. 10. 2020 - 11:10)

:-)))))))) Jsi skvělá!

Andrea* (Pá, 23. 10. 2020 - 01:10)

Taky jsem se z bratrancem vyspala a nijak jsme to neřešili když se nám chtělo tak jsme si zašukali.

Karel (St, 21. 10. 2020 - 17:10)

JA JSEM SUKAL MAMU A 2 SESTRY

Anonym (St, 21. 10. 2020 - 21:10)

A furt je sukas?

Eva (Út, 20. 10. 2020 - 08:10)

Je nám s bratrancem oběma 17 let a už od mládí se spolu vídáme a stýkáme. Naši rodiče se hojně navštěvují a tak již v mládí jsme si spolu hráli na doktory když jsme byli větší tak jsme si ukazovali luliny a jak nám tu čůrá. Tak ve třinácti to už bylo vážnější , mi narostly prsa zvětšily se mi malé pysky i poštěváček, ochlupila se mi pipina a mu taky narostl a zhrubnul penis .Ale to jsme taky byli zvědaví jeden na druhého a v pokojíku jsme si vše předvedli i Lukáš mi ukázal jak mu stříká semeno .Když nám bylo patnáct tak naší rodiče i s námi jeli na společnou dovolenou do kempu na Lipno . Jednoho dne jeli rodiče na výlet lodí po Lipnu a my zůstali že máme hlídat chatky. Já jsem se šla vedle do sprch osprchovat a do chatky jsem přišla v županu na ostro. Lehla jsem si na záda a župan se mi rozjel , Lukáš si lehnul vedl mě a jemně mě hladil po prsou a sjížděl dolů na chlupatici až mu prst vklouzl do mezírky kde bylo už mokro a poštěváček v pozoru. Taky on nelenil sundal si bermudy a na mě se vyvalil penis s krásně růžovým žaludem chytla jsem ho za něho a strhla na sebe , společně jsme ho nasměrovali do štěrbinky nad pochvičkou a začal mi třit poštěváček najednou začal vzdychat a v několika přírazech se mi vystříkal na břicho, i na me to přišlo a v obětí jsem se taky udělala. Pak jsme se šli společně osprchovat a ve vší počestnosti počkali na rodiče. Od té doby se už stýkáme normálně u něho nebo u mě a milujeme se na plno s ochranou protože oba ještě děláme školu.

Jarek (Pá, 23. 10. 2020 - 16:10)

Ukážeš mi taky lulina Evo? :-D:-D

Nemluvit je zl… (Pá, 16. 10. 2020 - 22:10)

Dobrovolný incest svéprávných a plnoletých lidí není nic neobvyklého , složité věci a trápení z toho dělá jen společnost katerá pod pohrůžkou trestného činu tomu brání. Proto lidé jenž jste takto zamilováni a máte takovýto vztah, věřte jen navzájem sobě a nikdy nikomu jinému, o to bude Vaše láska, vášnivější, silnější, nezlomná, a na věky věků všem utajená.

Jarka (Út, 13. 10. 2020 - 00:10)

Můj bratranec jezdil k nám na prázdniny když se sekly a sušily sena na zimu pro dobytek. Líbil se mi a nevěděla jsem jak mu to dát najevo .Až jednou při sušení jsme tam byli sami na louce tenkrát mi bylo čerstvě 15 a mu 17 se mi rozvázala tkanička u boty ohla jsem se ji zavázat a výstřihem u trička mi vyklouzly obě prsa, On stál naproti mě a jen mi řekl na to jsem čekal až to uvidím na holo. a otočil se. Tenkrát jsem už měla pěkné trojky. Večer u večeře se mi omluvil a objal se slovy ať jdu na chvilku k němu do pokojíku . Zeptala jsem se babičky jestli můžu a byla to ta nejkrásnější chvilka o prázdninách Milovali jsme se pak každý den i na poli jsme si dali sexík.Byl to krásny vstup do sexuálního života

Reklama

Přidat komentář