Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 07:11)

ANO korkáče na svých nohou mám, cítím a miluji jako žádné jiné. Při jejich nošení mám taky potřebu častého uspokojení. Když je nemám, tak to nepotřebuji. Přemýšlím, že působení korkáčů na chodidla bude mít přímou souvislost. D.

Pete (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Asi tak... Neni to můj šálek čaje, malé holky v korkacich mě neberou, ale jestli tebe jo.. Každému co jeho jest,pokud to zustane jen u fantazie. Mě berou lékařky a zdravotní sestry, a mám to štěstí, že si je partnerka zamilovala a celou tuto hru.

Jana (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

Jsem lékařka a berou mě v korkáčích všichni. Moje sestřička, všichni ostatní kolegové a kolegyně, můj přítel však nejvíc. A pánové jsme tu ujetí všichni, tak jestli má ješte někdo něco navíc, tak mu přejme a nekažme si naši korkáčovou diskusi. Vždyť to jsou tu i nádherné představy, které, když si přečtete tak neříkejte, že se neuděláte. Já tedy ano. Tady to je a nechme to pouze o našich korkáčích, které nás tady daly dohromady.

Pavel (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Přestavu mám, jak spolu sedíme třeba na pohovce a pozorujeme si navzájem svoje korkáče.

Jana (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Pěkná představa,taky mám svoji, korkáče máme v krvi a pozorovat bych dlouho nevydržela. Myslím, že by to sklouzlo úplně jinam a bylo nám moc příjemně. Ale proč nemít pěkné přestavy.

Rapid (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Chystá se nějaký hromadný korkáčový mejdan?

Ward (St, 18. 11. 2020 - 02:11)

Rapide, to je marný, sraz jsem tady připomínal už dvakrát. Jednou to zapadlo, podruhé jsem byl okřiknut. Teď je navíc omezení kvůli pandemii: mohlo by nás být maximálně patnáct (= směrnice vlády pro svatby a pohřby).

Jana (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

............ proč nemít pěkné přestavy!!!!!!!!!!!!!!!

Rapid (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Některé jsem dal do povídek, některé jsem si splnil, na splnění některých pracuji, jiné jsem vzdal. Ten korkáčový mejdan by ale nemusel být jen v představách.

Petr (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

Zvláštní. Jak je to dlouho, co sis tady stěžoval, že partnerka je nosila, ale už je odložila a teď se chlubíš, jak v tom jede? Zapamatoval jsem si to proto, že jsem sám byl ve stejné situaci. Takže, kecal jsi předtím, nebo teď?

Rapid (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

To mě zase nebere chlap převlečený za doktorku co se fotí s análním kolíkem. Ale když to máš rád...

Jolana (So, 14. 11. 2020 - 07:11)

Rapid napsal povídku, já realitu nejen dnešního rána. Jdu do pokoje moje bílé korkáče na vlhkých nohou ze sprchy pleskají a lehám si na pohovku. Silně se zapírám prsty ven posouvám, korkáče si přitáhnu a nožky hodně roztáhnu. Svými prsty pohybuji a neskutečné slasti pochvíli přitom dosahuji. Ješte chvilku si to užívám, korkáče zpět si posouvám a se silným pleskáním do kuchyně snídani všem dělat odcházím. Pořád cítím vzrušení s korkáče jsou tím důvodem. Tak to nechám na vás.

Vojta (Ne, 15. 11. 2020 - 22:11)

Dělám úplně to stejné, jen pohybuji rukou, prsty venku jsou nutností a myslím, že i u muže lze dosáhnou stejné slasti s korkáči na nohou jako u ženy. A krásné pleskání s mokrýma nohama je snad nejvýraznější a nejlepší.

Petr (So, 14. 11. 2020 - 09:11)

Hm, proti Rapidovi celkem nuda.

Greg (So, 14. 11. 2020 - 12:11)

Hm, neřekl bych; mně se to líbí, je to ze života. On totiž tady z mnoha příspěvků vyplývá jeden společný poznatek takříkajíc fyziologický: role nebo funkce chodidel coby erotického prvku. Konečně se zřetelně potvrdilo, co my chlapi dávno víme, ale bylo příjemné dovědět se, že takzvaně "holky to mají také". Běžně to popíraly, zesměšňovaly a označovaly nás za podivíny a úchyláky. Až teprve zdejší diskuse způsobila, že se dívky/ženy osmělily rozpovídat o tom, že je používání korkáčů vzrušuje - dotekem, pohledem, i tím milým pleskáním. Některé psaly zpočátku ostýchavě, náznakem, opisem, jiné už zcela otevřeně (Danča, Kačka, Jolana). S nadhledem to pak shrnula (jak jinak) naše paní vedoucí Jana (6. listopadu).

Rapid (So, 14. 11. 2020 - 15:11)

OK, tak když je povídka vlastně nuda, tak už další dávat nebudu

Áda (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Ahoj, nuda to neni, jen se to jaksi nehodí do této příliš zvrhlé společnosti. Pro nás jsou už ty korkáče prvořadě na tu praktickou erotiku a neskutečné sebeuspokojení. Taky, ale zkouším haluxáčky na své vybočené palce, ale to je pro mě v tuto chvíli druhořadé.

Jana (So, 14. 11. 2020 - 16:11)

Tak dej ze života.

Jana (So, 14. 11. 2020 - 14:11)

Tak abyste věděli Greg toho tady ještě nenapsal, ráda bych o něm věděla více ale posledni příspěvek mě přinutil v sobotním odpoledni použít své prsty a krásně se udělat. Ta souhra všeho co napsal se právě naplnila a funkce chodil naplno erotocky zapracovala. Přítel když viděl, jak si užívám se také připojil a je z toho zcela neočekávané a ne plánované krásné odpoledne. Korkáčníci, tak se taky odvažte a pěkně odpoledne.

Greg (Pá, 13. 11. 2020 - 20:11)

Rapide, dobrý!! Díky, že ses rozhodl to zveřejnit. Měl bych velký zájem o další, ale dám ti soukromý mail, kdybys to nechtěl psát sem; mám tam i povídky jiných pisatelů. ---- Budu zvědavý na reakce ostatních.

Reklama

Přidat komentář