Reklama

Holky a nahota doma

Steve (Út, 26. 1. 2021 - 01:01)

Takže nejsem debil vid' ... Nakonec to tu sám přiznáváš že to cpeš na vícero vláken. Tak po mne zbytečně neštěkej když mám pravdu.

Věra (Út, 26. 1. 2021 - 22:01)

Já toho pisálka Abe znám. Znala jsem i jeho matku. Ta mu říkala Onánek. My holky jsme mu říkali Erik erotik. Byl to děsný bejk. Z čeho jsem ho poznala? Z těch jeho výplodů. Co já vím, znám ho déle než by si přál, Nějaký čas jsme spolu i chodili. Nedalo se to s ním vydržet. Pořád by šukal a když ne, tak se honil. Chudák jeho manželka. Tu taky znám. To co píše se většinou stalo.

Steve (St, 27. 1. 2021 - 18:01)

:-D wow!

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 23:01)

Á Veveruška sledovačka se ozvala. Že tě to bábo stále baví. Manželka má tvé dopisy schované. Udavačko. Marně jsi se snažila. Jsme stále spolu a nic nás nerozdělí. Zato ty. Po kolikáté jsi už rozvedená? Kolik už jsi svou žárlivostí chlapů zničila? Když jsme u těch nahých holek. Vzpomínáš jak jsi skákala do koupaliště, vylézala nahá, křičela na kluky: "Co čumíte debilové?" a my pak lovili plavky a kdo je našel, tomu jsi sáhla na ptáka? Byla jsi tak nadržená, že jsi je tahala do křoví. No já si také užil své. V sexu jsi byla dobrá, ale mne jsi na výdrž nepřekonala. I na tebe mám rozkošné vzpomínky. Mám se zmínit? Nebo necháš "děsnýho bejka" na pokoji?

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 23:01)

Podle mně, to nenapsal Abe, ale někdo, kdo se za něj vydává.

Abe (St, 27. 1. 2021 - 00:01)

Abe souhlasí se vším.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 07:01)

Ještě jsem neviděl,že bys k něčemu pořádnému přispěl

Steve (Út, 26. 1. 2021 - 16:01)

Lepší přispívat málo a jenom číst ... Ty tvé uchylárny stále stejné dokolečka taky každého nebaví číst - a nejsem s tímto názorem sám. A někam kopírovat mnohokrát lautr stejný popis "jak tě sousedka přes plot okukovala když jsi chcal na zahradě v zadu" je fakt trapný.

Kasanova (St, 27. 1. 2021 - 07:01)

ahoj steve uživatel Kasanova je tu teprve nováčkem a proto by se tě chtěl zeptat ty jeho dva zážitky zapadají sem tematicky?

Abe (St, 27. 1. 2021 - 22:01)

Na odpověď má příliš složité myšlení. Té se nedočkáš.

Kasanova (Čt, 28. 1. 2021 - 08:01)

a co si o tom myslíš ty Abe patřilo to sem? Nebo sem jak se lidově říká mimo mísu? :)

Abe (Čt, 28. 1. 2021 - 23:01)

To máš tak. Podle mne to sem tématicky patří, ale jsou tací rádoby moralisté, kteří mají potěšení z toho, kazit druhým cokoli, erotiku nevyjímaje.

Návštěvník (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

To nepsal Abe,ale já

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 18:01)

Díky Návštěvníku.

Abe (Út, 26. 1. 2021 - 17:01)

Na rozdíl od tebe, tě v ničem neomezuji., Dělej jak ti to vyhovuje. Máš můj absolutní souhlas, protože je mi sympatické, že mé příspěvky čteš. Čti dál a kritizuj. Těším se.

Abe (Po, 25. 1. 2021 - 12:01)

Jestli je to na mne, tak se nauč číst. Je to zde poprvé. Pokud se ti zdá že se opakuji, vyhledej psychiatra.

Kačka (Pá, 22. 1. 2021 - 12:01)

Já ráda chodím jen v tričku bez kalhotek, líbí se mi, jak na mě furt bráška kouká

Eva (So, 23. 1. 2021 - 11:01)

Chodím taky tak, když jsou rodiče v práci, tak jen krátké tričko, v něm i spím a jinak na sobě nic nemám. Někdy, když nemám tričko, tak si vezmu mikinu a nezapínám zip, to brácha vidí i prsa, když se mikina odhrne. Brácha lítá doma jen v boxerkách, občas i nahý. Jsme zvyklí se ta vidět a tak není důvod k zírání nebo šmírování. V bazénu se koupeme nazí, bráchu teď chytilo koupání se v tričku. Nevím co ho to popadlo.

Návštěvník (So, 23. 1. 2021 - 01:01)

Kolik je tobě a kolik bráchovi? Ty ho taky vídáš?

Pavlína (St, 13. 1. 2021 - 22:01)

Je už to dost dlouho a pořád na to vzpomínám. Chodily jsme o prázdninách se koupat nahé k rybníku za les tam nikdo nechodil . Bylo nás někdy pět někdy deset to nám bylo od třinácti po sedmnáct a byla mezi námi i jedna cikánka bylo jí patnáct ale tak krásná holka dlouhé vlasy prsa číslo tak dvoječky ale krásně stojaté a pevné a pipinku taky krásně zarostlou ale udržovanou . Jednou nás tam načapali tři kluci pozbírali nám hadry a utekli ona neváhala a jak byla nahá tak za nimi dostihla je , jednoho hodila do vody druhého kopla do koulí a ten třetí položil hadry a utekl .To jsme už i my doběhly a chytily jich a svlíkly do naha a naházely svršky do rybníku. Kluci si jich vylovili a pádili k vesnici , od té doby jsme říkali té cikánečce jmenovala se krásně Beáta naše zachránkyně. Pak se někde odstěhovala a už jsme o ni neslyšeli.

Reklama

Přidat komentář