Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Default User Image
Klaudie (Po, 9. 10. 2023 - 21:10)

Já bych si práci venku v zimě nedokázala bez vyhřívaného oblečení už ani představit. Koupila jsem si vyhřívané termoprádlo a vyhřívané vložky do bot. Teplo od nohou to je základ, kdyby jste se o to chtěla víc zajímat, tak doporučím se podívat na stránky obchodu bezdoteku .cz Mají tam dost velký výběr vyhřívaného oblečení za rozumné ceny. 

Default User Image
Pavel TNF (So, 14. 10. 2023 - 16:10)

Reklama? Při práci se snad zahřeješ. Stačí pořádné boty, džíny, tričko, mikina a péřovka. Péřovka většinou stejně skončí někde pohozená, protože bych se zpotil jako prase. 

Default User Image
Pavel TNF (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Koupil jsem dvě péřovky Versace a hned jsme je s tou mojí otestovali při sexu a poté v koupelně. Vypadají skvěle, jen se musí na kapuci přišít kožešinový lem, s ním budou vypadat ještě líp. 

Default User Image
Pavlína (St, 4. 10. 2023 - 21:10)

Máte prosím někdo zkušenost s vyhřívaným oblečením? Vyplatí se o něm přemýšlet nebo ne? Co myslíte? 

Default User Image
Hans B.B. (Pá, 6. 10. 2023 - 21:10)

Mám a používám už dlouho. Smysl to má ale musí to být těsnější. Když je to volné plandavé tak vyhřívání nestačí. Pokud to přiléhá k tělu, je to hodně účinné a funguje to skvěle. Mám několik vyhřívaných bund a vest, vyhřívané ponožky, vložky do bot atd. Jedna z bund má vyhřívané i rukávy ale je to vcelku zbytečné. Bohatě stačí vesta. Buď samotná nebo třeba pod lehčí bundu. Doporučuju co nejvíc vyhřívacích bodů s možností samostatného zapnutí jen některých. Většinou na začátku zapnu všechno a pak vypínám nebo snižuju výkon. Po nějaké době většinou nechávám na střední stupeň vyhřívání na ramenou a na zádech, zbytek dám na minimum nebo vypnu.  Vyhřívané kalhoty jsem skoušel a je to skoro zbytečnost. Dobré jsou ale vložky do bot nebo ponožky. Stačí na minimum nebo zapnout na chvíli a pak zase vypnout.  Uvažuju docela vážně o vyhřívaných rukavicích pro jízdu na kole nebo motorce. V jakýchkoliv obyčejných rukavicích je během jízdy brzo zima. Může za to ledový vítr a mnimální pohyb rukou. 

Default User Image
X (Ne, 1. 10. 2023 - 23:10)

Po dlouhé době jsem zavítal na tuhle diskuzi a vidím jak se tahle webová stránka pěkně dokurvila. 

Default User Image
Lustvisihák (Po, 16. 10. 2023 - 16:10)

Stránka je v pořádku, ale ty komentáře k tématu stojí za prd...

Default User Image
X (Po, 23. 10. 2023 - 02:10)

Co se týče tyto stránky je dokurvená jako že je obrácená takový malý zmatek no a co se týče diskuze máš pravdu stojí to za hovno.

Default User Image
Zdeněk (Ne, 1. 10. 2023 - 10:10)

Před rokem jsem koupil sobě a manželce el. vytápěnou vestu od recentia.cz a od emos.cz power banky 20 000 mAh. Vesty jsme koupili pro domácí použití, kdyby nám byla zima v souvislosti s masivním zdražením energií. Jejích pořízením naše aktivita skončila a ani jsme to nevyzkoušeli. Tento týden jsem vesty objevil a vyzkoušel. Fungují perfektně. Jsem poněkud větší a tak jsem sobě koupil velikost 4XL, bohužel dle nového zjištění prodejce je 4XL velikosti jen XL a tak je mi vesta velmi malá. Manželce je její L i moje 4XL dobře padnoucí - skutečně 4XL je jen malinko větší jak XL. Na střední výkon el. topení vesta hřeje na zakoupenou powerbanku 6 hod. Doporučuji nákup, je to za nejmenší cenu na trhu a perfektně to funguje. Pro zmrzlé lidi i pro použití v interiéru skvělé řešení

Default User Image
Adéla (So, 30. 9. 2023 - 11:09)

Hele mám úplně ten stejný problém jako vy. Taky musím stát v zimě venku a zmrzám, ať si na sebe vezmu cokoliv. No nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem si začala brát vyhřívané oblečení které jsem si nakoupila od bezdoteku.cz od té doby jsem v pohodě a je to úplně o něčem jiném, když je vám teplo. 

Default User Image
Renata (Čt, 28. 9. 2023 - 22:09)

Máte v zimě někdo prosím zkušenost i s vyhřívaným oblečením? V zimě totiž prodávám venku a občas je mi neskutečná kosa, tak přemýšlím, že bych to řešila tak? 

Default User Image
Hans B.B. (So, 7. 10. 2023 - 10:10)

Hodila by se ti vyhřívaná vesta a vyhřívané ponožky nebo vložky do bot. Vestu radši přiléhavou těsnější. Pak to nejvíc hřeje. Může být i bunda (mívají i vyhřívané rukávy) ale mám vyzkoušeno, že vesta bohatě stačí. Klidně na ní bundu a zaručeně ti zima nebude. 
Vybírej s vícebodovým vyhříváním. Já  mám vestu se 17-ti vyhřívanými místy s možností různé skupiny zapnout a vypnout samostatně (nebo každou zapnout na jiný výkon). Více vyhřívacích paneů znamená větší vyhřívanou plochu. Paradoxně mám z minulosti i vestu jen s vyhříváním na záda a za krk. Panel na zádech je ale obrovský přes celá záda takže i tahle vesta zahřeje dost. 

Petr (Po, 31. 7. 2023 - 18:07)

Koupil jsem pro nás oba pánské Nuptse. Přítelkyně v ní je jak ve velké peřině, máme stejné velikosti, abychom nemuseli koukat, která je koho, stejné to máme i s mikinama s kapucí. Jí je samozřejmě velká, ale moc ji sluší. Ještě někde sehnat nebo ušít pořádné kapuce, to co mají v límci, tu nouzovku, to je děs, prohlásila přítelkyně.

Návštěvník (Ne, 30. 7. 2023 - 15:07)

Mám koupenou tenkou péřovku Colmar a včera jsem ji testnul v dešti. Dlouho nevydržela suchá, jen škoda, že nepršelo dýl a tak jsem s ní dokončil namáčení v bazénu. Když už, tak pořádně promočit.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

Včera a dnes jsem vytáhl tenkou péřovku jen na tričko.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 18:07)

Boďa76 je mrtev :'( Covid ... toto muselo napsat pa.ko

M. (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

Bóďa je mrtev ( Covid).

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

mam ju 3 roky z lidla, je tenka ako nic, perie takmer ziadne, su ked ju presvietite lampou prazdne zony, dobra na nosenie v 5 az 15 stupnoch

Hynek.R. (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

Bóďo 76, pánské prezentuje Marek Vašut, mu sedí on je kus pořádného chlapa. Ester Ledecká je taky udělaná. Jsou v nich šikovní, ale některé zboží mi připadají takové nemoderní a nevkusné, jako použité seprané zboží.

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2023 - 17:07)

Proboha, co všechno ještě lidi nebude vzrušovat!! Něco tak blbnýho jsem už dlouho neslyšel ani neuslyším.

Reklama

Přidat komentář