Reklama

Líbí se mi nosit plínky.

Petr (Út, 14. 8. 2007 - 02:08)

Ahoj, už chvíli nosím plínky, ale jen když jsem sám doma a najdu si na to čas. Mám i dudníček a kšandičky. Plenu jsi skládám s toho co je. Kamarádka co jediná o tom ví mi dala i flaštičku a plyšáčka. Proč to dělám ? Protože se cítím při tom naprosto uvolněně a je to bezva pocit. Normální mimi a mé chování k nim - naprosto stejné jak ostatní. Nejsem žádný šílenec. Líbí se mi aj ty oblečky, vždyť to je tak roztomilé, ale obleček nikdy nevyzkouším.

Vím, že toto není ideální chování a rád bych s tím něco dělal. Ale psychology NESNÁŠÍM a jediná kdo mě dokáže ovlivnit, tak mě ještě podpořila. Ale jak ji znám, tak mě brzo promluví do duše. Ale aj tak to potom bude těžké přestat. Co si myslím, že by toto změnilo určitě, tak nějaká holka. Ale ta pár let není i když hledám a bylo nespočet sklamaných rand.

Na tento servr jsem narazil náhodou a vydím, že si tu o tom můžu popovídat a máte stejný problém.

Návštěvník (Po, 6. 8. 2007 - 14:08)

Také je nosím, maminka mi na to přišla.Byl to pěkný trapas. Pak jsem jí to musel říct, že se mi to líbí. Řekla mi, že by jí mnohem víc vadilo kdybych kouřil a pil než že budu nosit plínky. Nosím je už dva roky. Bylo mi 16 a mamince to už nevadí.

Návštěvník (So, 4. 8. 2007 - 16:08)

Nás nezajímá hubnutí nebo tvoje tloušťka, ale plínky.

Lenka (So, 4. 8. 2007 - 14:08)

Ahoj všichni,
ráda bych se s vámi podělila o informaci, že už konečně u nás existuje nová možnost zhubnout naprosto přirozeným způsobem. Bez chemie a vnějších zásahů do organizmu. Systém, o kterém se zmiňuji níž, je i vhodný pro diabetiky, alergiky, astmatiky,kardiaky, celiaky, nemocné rakovinou, Crohnovou chorobou, atd., i pro ty, kteří nesnášejí mléko, mají kožní nemoci, akné,lupy.... Pro dospělé i děti.
Možná jste můj příspěvek četli i v jiných tématech okolo hubnutí, ale protože jsem hledala inspiraci i v nich, dovolila jsem si teď napsat všem svou zkušenost já. Už delší dobu sleduji tyhle "hubnoucí" diskuze. Já se snažím zhubnout už léta, zkušeností mám dost, výsledky byly nulové. Prostě klasika, znáte to všichni. A to nemluvím o pocitech, které diety provázejí - na naše oblíbené kombinace jídel můžeme zapomenout, ale pozor! Napořád! A znáte to , zakázané ovoce chutná nejvíc. Způsobem stravování se odlišujeme od svého okolí, ať doma nebo v práci. Tyto situace ovšem způsobují psychický stres, i když si ho třeba ani neuvědomíme nebo nechceme připustit. Z toho nám plynou další nepříjemnosti, které mají vliv zase zpětně na naše zdraví tělesné. Začarovaný kruh.Taky jsem vážila a počítala, zhubla 8kg, věřila jsem pak svým odhadům a přibrala 10kg. Vážně si myslíte, že se tak dokážete zabývat jídlem celý život? Všechny diety mají jedno společné. Problém je v tom, že každá dieta řeší jen následek nějaké chyby. Neřeší příčinu. Cestou ven je zásadní změna pohledu na celou tuto problematiku a nejen na hubnutí jako takové. Cesta je to vědecky ověřená, atestovaná a dostupná VŠEM, nemocným zlepšuje stav. Je logická, bezbolestná a příjemná, v ničem neomezuje, nezatěžuje, nestresuje a komplexně léčí bez chemie. Zatím mám dole 5 kg ani nevím jak. (NENÍ TO HERBALIVE ani žádné zaručené myšlenkové postupy!!!) Ráda poskytnu všem zájemcům bližší info, otázky můžete posílat na email: hubsun"seznam.cz .
Všem přeji úspěch.

honza (Pá, 3. 8. 2007 - 17:08)

neni to nic hrozneho ja jsem ABDL a plenky mě vzrušujou.nejsem pedofilni děti se mi líbí ale ne z toho duvodu že by jsem s nima něco chtel mít ale z toho duvodu co nosí na sobě za oblečení.když jsi představim nahate dítě tak se mi to přímo hnusí.

Sambal (St, 25. 7. 2007 - 20:07)

Pane docente, napsal jste to hezky, i když s pár chybami, ale ty Vám odpustím, protože jste první lékař, který o tom alespoň něco ví. Na kterém oddělení jste primářem netřeba hádat. Měl jsem možnost mluvit se třemi Vašimi kolegy, ale ani jeden nějak nevěděl co se mnou má dělat :)

Ještě trochu upřesním to co napsal Martin:

1)AB je zcela správně, ale dříve se i používalo slovo "Baby adult", můžeme se i setkat se slovem "Infantilismus" (dětský).

2)Nesouhlasím ani já. Každý samozřejmě časně tím nejdostupnějším co má. Co má doma, třeba staré plenky schované v krabici, nebo když nemůže jinak tak si třeba vystačí s ručníky a pod. Proto ale ještě nemusí být DL, ani AB. Když mu budou ke štěstí stačit je to jasné DL. Když ale příjde že nosit plenky je přece jenom trochu málo, začne se rozlížet po spoustě různých věcí. Může si začít kupovat dudlíky, lahvičky, dětské oblečení, pokud na to má. AB se pozná docela lehko, je často vyplašený. Taky může nastat něco, co by už málo lidí překouslo, ale nejen, že chce být AB! - chce být miminko holčička. Tomu se říká Sissy boy.

3) To nemůže říct normální člověk. Pedofil je přece fixovaný na malé děti. Pokud je člověk AB, tak on sám chce být malým dítětem.

4) To zneužívání může být, ale nemyslím si, že je to tak časté, jako například situace, kdy do rodiny přibude nové dítě. Ať už sourozenec, nebo vzdálený příbuzný si začne všímat jedné věci. Je to trochu sobecké, ale vidí, že on už není středem pozornosti, že se teď všichni starají jenom o nové dítě. Samozřejmě, že tomu staršímu se takový stav přestane líbit a chtěl by se vrátit do nižšího věku, kde byl také všemi milovaná.

5)Pan docent ještě zmínil otázku sexu, což by měl asi raději upřesnit Martin. Pokud budeme brát dvě základní skupiny - AB a DL tak tam je z mého pohledu dost velký rozdíl. DL provozují normální sex, třeba v plenkách, nebo i bez nich. AB, tam je to spíš otázka životního stylu. AB potřebuje aby se o něj někdo staral a mu vlastně úplně staří, má z toho stejný pocit, ne li lepší, než po sexu)

Petr M. (ab)
Majitel a administrátor portálu a diskusního fóra wwww.abdl.cz

petka63 (Út, 24. 7. 2007 - 00:07)

RE: Dr.Dc.Petr Budařík

a) je AB (= Adult Baby) nikoliv ADL - velké dítě, hra dospělé osoby na dítě, plenky, dudlíky, oblečení, kojení, atd...
b) DL není prvním stadiem AB - obě varianty mají jiný vývoj / původ
c)

MARTIN (Čt, 19. 7. 2007 - 13:07)

jeme 44let plenky nosim odsvych 6let potaji zavidelsem mimkam plenky jezdim vnich nakole jentak vprirodě vbodyčku mamjich vždy aspon 1O až18 textilnich plenek aj dudlik někdy jemam nekolik dni jeto uklidnujici aj vzrušujici jeto fajn.nemohu se dostat na stranky abdl

David H. (Čt, 19. 7. 2007 - 13:07)

Je mi 12 let a plenky nosím od narození.Od šesti let však jenom na noc,ikdyž je potřebuji maximálně čtyřikrát do měsíce.Obvykle se však pomočím za měsíc tak dvakrát ,ale přesto je stále na noc dostávám a je mi v nich celkem dobře.

__utmb=48467763 (Čt, 12. 7. 2007 - 10:07)

ahoj tez nosim pleny propoteseni

Dr.Dc.Petr Buda (Út, 3. 7. 2007 - 19:07)

Vážená pani, jsem hlavním primářem nemocnice na Vyškově už 10 let a můžu Vám říct, že to co jste udělala bylo opravdu to nejlepší. Ale pozor, jestli se na Kamila za to co bude dělat, budete koukat špatně, nadávat mu či jinak mu dávat najevo svůj nesouhlas, tak riskujete, že se Vám syn už s níčím nesvěří. Jde o klasický symptom DL Diaper Lover v začátcích a nebo po další konzultaci může jít i třeba o ADL adult diaper lover. Na stránkách www.abdl.cz zjistí Váš syn co přesně potřebuje a kam se bude dále řadit. Zatím to vypadá, že Kamil bude v prvním stádiu, ale za nějaký čas je bude nosit rád do školy do práce, či jen tak ven. Občasně se bude do nich vyměšovat, bude v nich chtít provozovat sex. Rozhodně si nemyslete, že se toho někdy zbaví. Také nemusíte mít strach, že jde o pedofilní chování. Náš průzkum spíše ukazuje, že toto chování z 90% bývá zapříčiněno zneužitím dítěte, které se potom odebírá do dětských let jako ochranu a proto nosí a chová se jako dítě. Bohužel k tomu abych Vám řekl, jestli jste syna zneužívala vy, či Váš manžel, bych potřeboval více informací. Pokud budete chtít nějaké další informace, rád Vám je poskytnu. Přeji hezký den

Sambal (St, 20. 6. 2007 - 17:06)

Od 15:00 do zhruba 16:30 jsem dělal reinstalaci celého webu, protože jsme měli problém s autologinem.

Protože ale svůj dotaz pokládáš ještě před 15. hodinou, kdy stránky šli, nejspíš jsi nezaregistroval, že se stránky změnili. Nyní je přístupná pouze adresa www.abdl.cz - tedy došlo ke sloučení fóra a příběhů.

Euron (St, 20. 6. 2007 - 16:06)

Nic. Teď jdu od tama.

Návštěvník (St, 20. 6. 2007 - 14:06)

Nevíte co je se strankami abdl.cz?Nemuzu se tam dostat.

Euron (So, 16. 6. 2007 - 20:06)

No vidíš, udělalas to nejrozumnější cos mohla udělat. Synek si bude v pohodě plenkařit a nebude mít čas na návykové látky jako jeho vrstevníci.

Adriana (So, 16. 6. 2007 - 19:06)

Dala jsem,ikdyž s velkym sebezapřením na vaši radu.Koupili jsme 2 balíky plenkových kalhotek,ale platit si je bude sám.Ale přebalovat ho nebudu,jelikož si to ani Kamil nepřál.

Euron (Pá, 15. 6. 2007 - 16:06)

Však to je normální rada. Nic jiného se s tím nedá dělat, než přebalovat. A nebo provést lobotomii aby ho to přešlo.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Adriana (Pá, 15. 6. 2007 - 15:06)

Myslela jsem,že mi date nšjákounormální radu a ne,že ho mam prebalovat.

Reklama

Přidat komentář