Reklama

Péřové bundy,kombinézy,zimní oblečení ,nabalování se

Kamil (Út, 20. 11. 2007 - 11:11)

Ahoj PetřeJestli máš zájem,napište mi na Kamil99119922"centrum.cz.Rád si s tebou popovídám.Ahoj kamil

Petr II (Po, 19. 11. 2007 - 22:11)

Zdravím Vás všechny, kteří taktéž milujete ten vzrušující pocit, kdy se můžeme obléknout do vzrušující kombinézy. Většina příspěvků se týká kombinézy Wind Face od firmy SirJoseph. Kombinézy mám sice dvě, ale uvažuji rovněž o tom, že si jí pořídím. Nicméně zaujala mne velmi i nabídka na německých webových stránkách. Nejprve je třeba zadat www.parkasite.de . Z nabídek je třeba kliknout na Daunenshop Parkasite-Onlineshop für hochwertige Daunenbekleidung. Tím se dostanete na stránky té firmy. Napravo dvě tabulky nabízejí produkdy firmy (jedna německy, pod ní druhá anglicky). V německé verzi je třeba kliknout znovu na Daunenbekleidung, poté se objeví obrázky výrobků - mezi nimi i kombinéza s podtextem Daunenanzug. Tím se dostanete "do kombinéz". Firma nabízí dvě provedení "Siberia Suit" a "Glosssuit". Doporučuji znovu kliknout na "Glosssuit", po čemž se objeví dvě jeho varianty: jedna se zipem na přední straně kombinézy, druhá se zipem na zádech. Obě s napevno připnutelnými rukavicemi, péřovými chrániči na nohy a perfektní kapucí. Od okamžiku, kdy jsem tuto nabídku objevil, sním o chvíli, kdy si tuto kombinézu z Německa přivezu, anebo objednám (ačkoliv nevím, jak se dá přes banku uhradit zaslané zboží z Německa v eurech?)... Ačkoliv se to řešení jeví jako méně praktické, preferuji variantu se zipem na zádech. Nesmírně mne vzrušuje představa, jak se budu do tohoto péřového "skafandru" s pomocí mé partnerky oblékat - a ona mi bude zapínat zip na zádech, který bych si asi sám těžko zapnul - anebo rozepnul. A tak budu utěsněný ve svém lesklém péřovém skafandru, bez šance si sám z něho nějak pomoci ven, jen se dotýkat sám na svém těle toho vzrušujícího lesklého nylonového povrchu a prožívat stupňující se pocity vzrušení. Jsem rád, že jsem nalezl toto diskusní fórum. Svou slabost pro oteplovačky (kterou jsem cítil od dětství) jsem tehdy nechápal. Měl jsem rád zimu, kdy jsem je mohl nosit ven, ale často jsem si je sám doma zkoušel i v jiných ročních obdobích. Miloval jsem ty nylonové se stylu 70.-80.let (tedy ne do pasu, ale až po hrudník), vyrobené z lesklého polyamidu. V současné době takové nemohu nikde objevit. Někdy se vyskytnou na německých stránkách e-bay. Stačí na Google zadat "retro glanznylon" - a nabídnou se příslušné stránky. V současnosti chodíme s partnerkou v kombinézách - jen jak to počasí umožní. Do přírody i do města... Je dobré vědět, že člověk není sám...

pet (Út, 13. 11. 2007 - 18:11)

A nosíte krom plen pod tu kombinézu ještě bavlněné punčocháče nebo silonky????????

Petr (Po, 12. 11. 2007 - 16:11)

Ahoj lidi, s kombinézami a péřovými věcmi jsem na tom podobně jako vy - mám je rád, rád je nosím a taky mě tak trochu vzrušují. Zatím mám jen péřovou bundu, ale jak píšu výše, chystám se koupit i kombinézu. Reakce okolí se nějak zvlášť neobávam, protože podle vlastní zkušenosti vim, že ten, kdo se dívá buď obdivuje, nebo závidi. Zbytek se jen letmo koukne a max. zakroutí hlavou.

Milada (Po, 12. 11. 2007 - 15:11)

Milada Já tento typ oblečení miluji mám péřový kabát i kombinézu a někdy v kombinéze jdu i do města a chlapi mně víc pozorují než kdybych měla mini a kozačky mně péřové oblečení i vzrušuje a jak jste na tom ostatní

Monika (Po, 12. 11. 2007 - 12:11)

Tak to jsem ráda že nejsem sama kdo v ní chodí do města. Mně vy hovuje víc než kabáty a kozačky. Akorát na mně někdo kouká divně,ale hlavně že mám pohodlí.

Jirka (So, 1. 8. 2020 - 14:08)

Ahojky Moniko, také chodím v kombinéze i po městě a je to super

Lucie (Po, 12. 11. 2007 - 12:11)

Když je velká zima,klidně jdu v kombinéze ven i po městě,třeba na procházku.Jestli chceš můžeš mi napsat na Lucki24"seznam.cz

Monika (Po, 12. 11. 2007 - 11:11)

Zimu jsem si užila s kombinézou celkem v teple a suchu nosíš kombinézu někdy i do města Lucie? Já mám ten novější model který nemá přes zipy légu a tak jsem měla strach jestli mi přes vo.zipy nepromokne,neprofoukne ale bylo to v pohodě. Jinak jsem jí měla na sobě celý víkend a jsem moc spokojená kapucu na hlavě a pod ní zatím nosím kuklu od Moiry z microfleecu ale moc bych chtěla tu péřovou kuklu od Sir Joseph tak jí snad do vánoc seženu a pleny mi také celkem vyhovují myslela jsem že to bude horší.Nosíš kombinézu i v nížinách a do města jestli ano tak jí tam jí tam budu nosit také! Měl na tebe někdo nějakou reakci když jsi v ní o víkendu také vyrazila ven? Mně se ptala jedna slečna jak se v tom cítim a kde se to kupuje?

Lucie (Po, 12. 11. 2007 - 07:11)

Tak jak sis Moniko užila zimu v kombinéze.O víkendu jsem v ní byla na procházce,vyzkoušela jsem místo plenk.kalhotek cévku se sáčkem a bylo to docela fajn,akorát jsem měla zpočátku strach z toho zavedení,ale nic to není a pak vůbec nevíš kdy čůráš,měla jsem to celý víkend,takže pod kombinézu na hory to bude dobré.

Monika (Pá, 9. 11. 2007 - 16:11)

Také uvažuji že jsi tu péřovou kuklu objednám přímo u Theparkashopu mně se líbí moc a k Wind Face bude perfektně ladit. Kombinézu mám 14dní tak jí ještě trochu "zkoumám" ale ven jí nosím v tomhle počasí poměrně dost často už jsem si koupila i pleny,zítra vyrazím na tůru a tak Wind Face na sobě budu mít dost dlouho abych jí pořádně otestovala,zkusím i ty pleny abych se nemusela někde trápit co s tím. Akorát jsem zvědavá jak na mně budou koukat lidi až si ráno pujdu nakoupit v péřové kombinéze v Jilemnici přes náměstí? Jak na tebe lidi reagují Lucie když máš na sobě Wind Face,včera na mně jedna slečna v mini a kozačkách koukala trochu zvláštně ale já se jí mohla akorát smát jak byla zmrzrlá a já v teploučku ale někdy mně ty reakce lidí štvou. Co ti víc Lucie vyhovuje pleny nebo cévka? Tak jsem trochu nedočkavá a jdu na chvíli ven Wind Face a kuklu a vyrážím na procházku počasí je na kombinézu jako dělané!!

Petr (Pá, 9. 11. 2007 - 15:11)

Ahoj, všichni. Také uvažuji o nákupu péřové kombinézy. Připadá mi jako ideální řešení pro chladné dny v zimě na horách, které přímo miluji. Ačkliv se mi Wind Face velice líbí, její cena je přede jenom "vyšší." Našel jsem mezi kombinézami prodávanými ve světě i jednu od polské firmy Yety (http://yeti.home.pl/sklep/product_info.php?products_id=16). Sice asi nebude tak kvalitní a funkční jako česká kombinéza, ale na občasné nošení v zimě na horách určitě stačit bude. A navíc je její cena poloviční.Na zmiňovanou péřovou masku jsem už také narazil a líbí se mi. Proto mě mrzí, že ji Sir Joseph běžně nevyrábí, ale vůbec bych se nebál objednat ji z The Parka Shopu - poštovné je navíc zdarma.

JANA (Pá, 9. 11. 2007 - 10:11)

Čau všichni zachumlánci.Do zimy mám ušitou obličejovou masku,která je z fleesu,dvojitá,mezi tím je silnější vrstva vatelínu,co se používá do bund,má také pouze dva otvory pro oči.Zakryje celý obličej,vzadu se zapíná na suchý zip.Bezva se přes ní dýchá a ohřívá vdechovaný vzduch.Na krk natáhnu rolák,na hlavu teplého kulicha,přes masku lyžařské brýle.Masky mám dvě,takže je můžu střídat.Kamarádka kdysi podobnou koupila v Rakousku,já si je ušila sama.

Lucie (Pá, 9. 11. 2007 - 06:11)

Na uváděnou kuklu jsem se ptala přímo ve firmě,ale prý je nemají,byla to pouze zakázka pro zahraničí.Nevíte někdo o nějaké šikovné švadleně,která by něco podobného dokázala ušít.Ani by nemusela být plněná peřím,myslím,že duté vlákno by stačilo a zevnitř jí udělat flízovou,aby to bylo příjemnější na obličej.Kombinézu jsem letos už také měla na sobě a ve větru přes pusu a nos šátek palestina.

joe (St, 19. 12. 2018 - 10:12)

Firma Arcic má v úmyslu tyto kukly- (masky) na zakázku vyrábět. jde jen o počet zakázek, aby to bylo trochu lukrativní a nebyla cena nesmyslná. obrať se na fitmu Arctic. Praha web adreu najdeš ve vyhledávači. Ostatně jsem již na začátku podzimu jsem zde zveřejnil informaci o uvažované výrobě jak těchto kukel, tak i palcových rukavic s specielní úpravou pro přpadnou práci na drobných předmětech - nap. utření nosu :) bez odkládání rukavic. Oba výrobky jsou uvažovány jak s plněním peřím, tak i dutým vláknem.

BP. (Ne, 30. 12. 2018 - 17:12)

Mě by zase zajímalo, jestli by někdo neušil péřové kapuce, mám péřovky od TNF ty staré tlusté a ty jsou bez kapucí. Když je hnusně tak nic moc jen mikinová kapuce a musím mít čepici. Když si ji zapomenu tak to je masakr. Koupil jsem si tu dnešní moderní tenkou, já jim přezdívám letní, protože v zimě bych musel mít aspoň 3-4 na sobě, aby se to vyrovnalo TNF 1 (TNF 2 už je také míň hřejivá). Vtipné je, jak všichni v reklamě hrají, jaké je v tom teplo. Vysadil bych je někde na horách a to by byla sranda, kdo by přežil. Takže tu tenkou si vezmu vespod, jenže sníh zapadává dospod pod tu silnou a nic moc teda. A vzít si to obráceně nejde, to by ta tenká musela být snad 5XL. Na nikoho ochotného jsem zatím nenarazil.
Nějaká takováhle kapuce: https://www.youtube.com/watch?v=TNYSCTOT7iw. To by byla krása. Jak se zmíním o peří, tak mě s tím každý vyhodí, asi je jasné proč. Asi se naučím šít, nebo nevím...

Monika (Čt, 8. 11. 2007 - 14:11)

Já jsem si ji už zkoušela uvnitř je také šustáková a má tam takovou upevnovací čelenku jak bych v ní vypadala asi by mně neměl šanci nikdo poznat má jen 2otvory pro oči a takový otvor pro pusu s překrytím mně se líbí a jak bych vní vypadala je mi vcelku jedno stejně by mně nikdo nepoznal,už jsi letos Lucie Wind Face vyvětrala ? já jedu zítra k babičce tak si jí už beru sebou a aspon jí vyzkouším v plném nasazení prý se v Jilemnici čerti žení!

Návštěvník (St, 7. 11. 2007 - 12:11)

A co palcaky? nosite? Ja zjistil, jak ted vsechny holky nosi palacky, ze me to vzrusuje.

Lucie (St, 7. 11. 2007 - 10:11)

Neumím si představit jak bych v tý kukle vypadala,nevíš to je šusťáková i zevnitř?Kuklu mám buď takovou tu na krk,jako rolák,nebo klasickou flízovou,dvojitou,která je krásně teplá a dobře se přes ní dýchá.V té od Rak.nevím jak se dýchá a kde se dá koupit.

Jan (Út, 6. 11. 2007 - 12:11)

Hledáme nové spolupracovníky pro naší novou Českou firmu. Přidáte se? Info zde: www.snama.cz/prace

Reklama

Přidat komentář