Reklama

2.míza u muže

Věrka (Ne, 17. 12. 2006 - 20:12)

No to jseš teda frajer,mám teď problémy v manželství,ale takového muže bych si přála.Je vás moc málo takových super chlápků.

romina (Pá, 6. 10. 2006 - 09:10)

Ahoj, musím okomentovat nádherná slova o tom, že manželku i po tolika letech máte rád, mě je 32, s manželem jsme 14 let, i já stále věřím, že lze milovat pořád stejně a vášnivě, když Ti dva chtějí. Tak nám všem, co tak chtějí, držím palečky.

Hanka (Út, 18. 7. 2006 - 19:07)

Pepo, to je nádherný příspěvek, díky moc, že jste to sem napsal, mně je 45, manželovi 48, jsme spolu 22 let a máme se moc rádi, ale přece jen si říkáim, až to na něho přijde, tak jestli nebude nějak vyvádět, pokud ano, tak doufám, že to bude tak jako u Vás v manželství, ještě hezčí než je to teď, pokud je to vůbec možné, já si vždycky myslela, že když na chlapa přijde 2. míza, tak utíká za jinou, mladší, ale vidím, že to tak být nemusí, jste toho dokladem, a manželka ve Vás má poklad. Mějte se moc krásně.

Pepa (Út, 18. 7. 2006 - 18:07)

Milá Adélko,přesně tak.Já tohle období právě prožívám.Mám už dost přes padesátku,ale teď je to prostě nádhera.Teprve teď vše náležitě vychutnávám.Tím nemyslím jen sex,ale život jako takový.Znovu jsem "objevil"jakou mám krásnou a milou manželku a vážím si každého společného dne s ní.Měl jsem jí rád vždy,ale bral jsem to jako samozřejmost.A společné prožitky v sexu nebyly nikdy tak intenzivní,jako teď. A to jsme spolu přes 30 let...Prostě takový pohled na vše jsem měl mít už ve třiceti! Zdravím Vás.P.
P.S. Možná jsem nezodpověděl nic z toho co jste čekala,ale tak to se mnou je.

Adéla (Út, 18. 7. 2006 - 13:07)

V určitém věku (40 - 50 a víc) muž zjišťuje, že je ještě "mladý", přitažlivý, že si vlastně ještě chce užít života, a že ženám se ještě líbí.A tak si to chce občas potvrdit. Máte k tomu co říct? Máte s tím osobní zkušenost? Ráda si přečtu názory jak žen, tak i mužů.

Suchdolak (Po, 27. 9. 2021 - 01:09)

Máte na mysli že si tím dodává sebevědomí,..:)

Reklama

Přidat komentář