Reklama

Antidepresiva a jejich vysazování

potřebuješ (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Velryba za na má nemohla...antidepresiva že ?

ano (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Včera jsme byli na...Nudí se a dělá mu to dobře.
Bohužel

Pavel (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Velryba za na má nemohla úvaz la, to az začne tát sníh tak asi odpluje

ahoj (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Snad prý přijede i mamadělá ti to dobře dělat si ze mě srandu ?
Tak fajn. Dobrou.

Pavel (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Včera jsme byli na horách,bylo hodně sněhu ,tak jsme nemohli nikam ven.

Pavel (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Snad prý přijede i mama

Pavel (Ne, 12. 6. 2016 - 01:06)

Dnes jdu s tátou do kina prý dávají nějakou kovbojku

vy (So, 11. 6. 2016 - 23:06)

Tady melete Dobřany...bohnice...a kdo jste tam byl ? Kdo jste tam měl mámu, tátu...
Nikdo...jen si děláte srandu? Vůbec nevíte jak je tomu člověku..jak je jeho dítěti...mě...

ahoj (So, 11. 6. 2016 - 23:06)

Promiň že Vás otravuju...
Vážně si myslim...co myslim...jsem přesvědčená že jak byla máma hodná chtěla vyhovět..brala i to co ji sráželo...to nejde vykládat...oni to možná mysleli dobře" ale jí ty léky ničili...já s ní jednou mluvila na rovinu...asi jsem na ní byla i zlá...ale mam pocit že jsem tím pomohla...= každý s ní mluvil jako " s nemocnou" já jako se zdravou !! A ona brečela...jo ale poprvý v životě...bylo to možná tvrdý...ale já cítila že jí to pomohlo= víc než antidepresiva= pak mluvila normálně a byly jsme šťastný obě...prostě se nám ulevilo...
Promiňte lidi...mamka už tu neni...ale já Vám to potřebuju říct...to vyříkání ač jsem se bála zhoršení...mělo lepší efekt než všechny antidepresiva

Steve (So, 11. 6. 2016 - 21:06)

Jinak areál je velmi poěkný, to jo :-) aspoň zvenčí teda určitě.

Steve (So, 11. 6. 2016 - 21:06)

Není v cem se rýpat. Mam se...aha, takže tam .... pacient.

A na jakém čísle budovy? Já vím že tam je těch domečků hromada :-D

Ano, je to tam krásně opravené, vzdadu je jakási úplně nová budova ... (už si nepamatuju číslo)

Jinak kašna, bílí pávi ... dokonce snad nějací koně nebo poníci či co jsem tam zahlídl :-D jediný co mě vždy štvalo a bylo protivný .... ty volně pobíhající všeljací žebrající pacoši kteří na tom byly fakt mizerně - a hlavně bez jakékoliv kontroly se tam pohybují a žebrají ... a vedení o nich nic neví. To by se nemělo stávat!

Ohledně pochybnýho vedení PL toho bylo v televizi myslím-si dost - je to otřesný a vůbec nepochopitelný že je to v dnešní době možný! Jinak já tam párkrát jezdil za svojí bývalou partnerkou .... jak zde bylo výše řečeno - léčili jí špatně, špatnými léky a do předávkování neměla daleko! Jinak pár lidí sem odešlo z Plzeňské FN, nevím zda tam jsou nebo už jsou venku .... (to si myslím že je reálnější)

Steve (So, 11. 6. 2016 - 20:06)

Zbytečně se v tom rýpete....A čím se léčí ty neurozy? Je na to např. dobrý Neurol? Co třeba Pregabalin když je postižena nervová soustava? (Pacient cítí bolestivý třes, píchání, třes svalsva viditelný) Jak se to fakticky léčí a čím? (ano bez AD)

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 20:06)

Není v cem se rýpat. Mam se krasne ....Je tu hezky...Všichni jsou dobří. ...přeji to všem . ...

dobře (So, 11. 6. 2016 - 19:06)

Zbytečně se v tom rýpete....Radíš. Razim to že víc než 10 mudr mi pomůže jakýkoli dobrý přítel který mě vyslechne řekne názor...nesoudí...povzbudí....jen ho najít= a může to být i "cizí kamarád tady". Pěkný večer

Karel (So, 11. 6. 2016 - 19:06)

Zbytečně se v tom rýpete. Vyzkouším lék, když nepomůže, jdu od něho. Kecat, že to zabere za měsíc, na to nenaletím. Psychických nemocí není mnoho, většinou jde o neurózy. I deprese může být forma neurózy. Na to prášky fakt neberte.

doktor (So, 11. 6. 2016 - 19:06)

Steve,každý se můžeme...By neměl dělat doktora pokud si není alespoň 90% jistý....promiňte mámě zastřelili tátu...a jen proto že se s tim těžce smířila dostala nálepku schizofrenik...a v tę době nekvalitní léky silné, pamatuji si že jsem přišla ze školy a ona spala...oblbováky. Když si je nevzala byla v pohodě....tj jedno jen se potřebuju vykecat...promiňte...byla tak hodná a doplatila na to....

ahoj Steve (So, 11. 6. 2016 - 19:06)

Ty nemoci, jejich odhalení a...Ano každý je jen člověk " je lékař" ale někdy zkazí člověk lidem celý Život....
Víš to je na dýl...když to mamka nebrala byla...najednou normální ...to jsem si uvědomila až později....

Steve (So, 11. 6. 2016 - 18:06)

aha, zavřenej v Dobřanském ústavu? Jo, ty vím osobně kde jsou moc dobře! Cestu tam mám absovlovanou několikrát!

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Ale kdybys me chtěl navštívit. ..tak se nejprve obrat na MUDR. Ryba ..on už by te nasměroval. ....

Pavel (So, 11. 6. 2016 - 17:06)

Dobřany vis....

Reklama

Přidat komentář