Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavkol (Pá, 11. 12. 2020 - 17:12)

aha ty už si mi na to de facto reagoval cca o 2 zprávy dřív tak dík a zatím čau

Klára (St, 25. 11. 2020 - 13:11)

Ve škole to bylo chaotický ale už jsem doma. Libor mně ráno vzal až ke škole ,zpátky jsem dojela. Sice je tady zima a zataženo ,ale musela jsem se vyčůrat pod viaduktem ,domů bych se hodně trápila a tak jsem to udělala rychle v podřepu a trochu jsem tlačila ,aby to šlo z pipinky rychle a udělala jsem hezkou velkou loužičku. Niki je doma a Libor taky a mamča šla na pokec k sousedce, takže je to lepší. Miška mi volala,že její maminku pustí v pátek domů a tak to jsem moc ráda. Miška jen prý trochu pokašlává,ale jinak ji nic není. Zítra ještě musím do školy ,v pátek budu doma a bude videokonference a ve škole bude jiná část maturantů.

Mike (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Já tvé čůrání tak neskutečně zbožňuju. Klárko jsi krásná holka a ty musíš tak krásně čůrat jako andělská víla. Já to chci.

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Klárko, ty opravdu jednou blbě nastydneš. Když to nemůžeš vydržet domů, tak si dojdi už ve škole když končíte . Já vím, že to asi iděláš také proto, aby ses pak mohla tady pochlubit, ale už je opravdu venku dost chladno. Buď na sebe opatrná.

Holkočůr (St, 25. 11. 2020 - 14:11)

Kláře a Sluníčku to věřím, že opravdu to udělají a pak o tom píšou. Dřív sem psaly holky,co bylo jasný, že si vymýšlí nebo chlapi jako holky a to bylo už dost ujetý.

Sluníčko (St, 25. 11. 2020 - 11:11)

Já sem teď nepíšu,protože čůrám jako Klárka taky jen na záchodě. Ráno jsem potřebovala hodně a šlo to rychle taky a teď taky,
ale venku se bojím aby mně zadeček a pipinka se nenastydlo.

Matlák (St, 25. 11. 2020 - 11:11)

Holki datemj čuriníá mám pnutí jako holky nemaj tady čůrá í já uhonil vyteklý ho chci moc s klárkó sluniícko

Mike (St, 25. 11. 2020 - 09:11)

Asi jsi ve škole ,tak jen pozdrav na dálku ode mne.

Simona (St, 25. 11. 2020 - 03:11)

Klárko taky se přidávám s radou. Ten dialog s Danou může být zajímavý, ale zachovej si svoji osobnost a hrdost a nenech se zmanipulovat tam kam by ti to bylo nepříjemné. Máš moji velkou duchovní a psychickou podporu.

Šišmiš (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Zítra bude čůráníčko pod viaduktem.....

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

A mladá bude sama doma s Liborem..... To je zaděláno na další průšvih ať už vymyšlený nebo zrealizovaný.

Lucka (Út, 24. 11. 2020 - 21:11)

To bys udělal jedině ty, že bys ji obtěžoval. Takovou holku. Myslím,že už nic takového ani ona sama už nevymyslí. Už se poučila,že to přehnala.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Ještě jsem nakoukla. Radko, to víš, že se mi moc nebude chtít a nebude se mi chtít vstávat na vlak,ale Libor mne tam prý ráno hodí . On je moc hodný, protože vím, že si rád ráno poleží. Závidím ségře ,ta má výuku doma ještě po netu a příští týden snad taky půjde do školy už. Ona má výuku jen dvě hodiny. A my budeme taky v poloprázdné škole,protože jdeme jen poslední ročníky. Ještě jsem zapomněla a přehlídla jsem tu pizzu, co má kdo rád. Já měla sýrovou a ségra a mamča taky a daly si ji na půl a Libor měl nějakou s mořskými plody a snědl ji jako já celou. Asi půjdu do pelíšku k Liborovi, ale ještě se ve sprše umyju, vyčůrám pipinku a vyčistím zuby a zavrtám se do pelíšku. Libor ještě něco hledá na netu a Niki už je u sebe ale ještě svítí, tak jí půjdu dát pusu a pohlazení na dobrou noc teď,aby pak už nechrněla, až se vykolíbám z koupelny.

Holkočůr (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Je vidět když je ospalý den, holky venku nečůrají a tak je ospalá taky tahle diskuze. Holky, Sluníčko, a další kde jste?

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Sluníčko je ještě malý.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Dnes ja tady ošklivý den a skoro jsme s Nikou vůbec nevyšly ven. Je mlha a zima a tak jsme čůraly jen na záchodě sice i třeba z hodně plných bříšek,když jsme na to trochu zapomněly, ale čůrání na záchodě moc není zajímavý na psaní. Libor přijel odpoledne od táty a přivezl skopové maso a teď bude k večeři s bramborem,už ho připravil a bude brzy jídlo hotovéří. Mamča je lepší, už chodí líp, ale ještě jí to ošetřím a zavážu na noc. Lucko já ti děkuju, že máš o mne starost, ale já se za své názory nebojím, tady se píše otevřeně a kdyby tam bylo něco, co by bylo hodně třeba takové, že bych na to nechtěla odpovědět, tak to nechám bez reakce. Dnes to je a asi i byl takový hodně obyčejný, ospalý a ponurý den. Hlavně se těším na večeři, budeme k tomí prý mít červené víno . Libor se nezdá.Přemýšlím, jestli ptáčkům stačí na chaloupce ta semínka. Ale asi ano. Už jsem koupila ty koule a asi jim tam o víkendu jednu dám.

Radka (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Taky pozdravuju. Jak se ti chce zítra do školy?
Myslím,že když budeš příští rok maturovat, bude to asi nutné trochu zabrat. Tak hodně úspěchů!

Mike (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Klárko tady je to taky podobný. Zatažený, zamlžený a temný. Nejlepší ten ospalý čas přežít ospale. Taky se držím doma. Tak dobrou chuť a příjemný večer !

Brácha (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Teď jsme si měřili se ségrou kdo vyčůrá víc. Měli jsme plný močáky . Já 480ml ,ona 460ml. Takže jsem vyhrál. Vydržel jsem o 17 minut déle. Ona se mohla pochcat a pustila to dřív.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

Natalie,máš tu práci....!

Reklama

Přidat komentář