Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Tyna (St, 25. 11. 2020 - 15:11)

Milčo, jenže to musíš Otovi říct, že musí jinam. Byla jsi u jeho rodičů asi 4 dny, tak je načase, aby zvedl kotvy a šel dál. Vidíš, že on se těší, že ho bude Sergej taky podporovat finančně. To budete za chvilku bez peněz. Navíc se mi zdá, že jak Sergej, tak Ota, špatně vyhodnotili situaci. Sergej si asi myslí, že když ti vzal domů toho, za kým jsi zdrhala, tak budeš šťastně sedět doma. Ota si zase umanul, že když tam bude, ty budeš mít větší klid. Oba si nepřipouští, že jediný co chceš, je mít od všech klid. Jenomže dokud jim to oběma neřekneš, oni to nepochopí. Další čtyři měsíce tam máte být po kupě. To chceš? Ota si musí najít svého živitele nebo se jít živit sám.

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 16:11)

Proč zrovna čtyři měsíce?

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 17:11)

Sergej mu nabidl, ze pres zimu. To tu psal Otas. Pak asi pujde pod stan a bude se zivit korinkama.

Návštěvník (St, 25. 11. 2020 - 17:11)

jo aha, dík.

tfuj (St, 25. 11. 2020 - 00:11)

přiblblej S. udělá langoše, Miluna se nadlábne, za odměnu nastaví vložku a dementnímu Otovi zase polezou oči z důlku, jak bude šmírovat. Jak může někdo takhle žít.

Miluna (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Už má hotový langoše?

:) (Út, 24. 11. 2020 - 23:11)

Dobrá hláška. Miluna má v garáži hlad a ptá se, jestli závodní jídelna ( nesnesitelnej Sergej ) už vydává jídlo. Pravá tvář mazlivého koťátka, které se jen válí a vyšiluje. Má doma svůj harém a jen ukazuje prstem, co chce. Tohle sis přála Miluno, to se ti plní, můžeš být spokojená? Nebo že by chyběl ještě Radek do spolku?

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Oto, kdo z vás je bohatý, kdo chudý a kdo střední třída?

bravo (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

:))))) Všichni tři jsou chudí na duchu.

:) (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Jojo, blahoslavení...

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Majko já chci v první řadě svět jakej jsme měli před virem.Fakt nechci x hodin denně dýchat přes hadr. A jestli se na nás chystá to co se šušká po internetu, tak to už k životu nebude.Zbaví se střední třídy a zůstaji jen bohatí a chudý očipovaný stádo. Jako normálně se tomu nechce věřit,jenže tomuhle bychom dřív taky nevěřili to co se stalo,takže už bych se nedivil. O Sergejovi si už myslim svý.Ono je mu lepší všechno odkývat protože diskutovat se s nim nedá.On pak uráží když slyší jinej názor a je zbytečně agresivní.Blbý že to napíšu ale je dobrej asi jen na ty prachy.Teď jsem tu s nim sám a Miluška si šla oddychnout do spacáku. Je to už všechno jen přežívání ale jestli mám někde hákovat s hadrem na hubě a pak padnout urvanej, ani už se nezrelaxovat v hospůdce tak to radši budu tady na třetí matraci a aspoň koukat na Milušku. Teď scény nedělala protože já se snažim to napětí tady urovnávat.

Majka (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Otíku, věř mi, že bych moc ráda také měla Život Před Virem. Na ten hadr jsem si zvykla. V práci musím, ale jak to jde, vydýchám se. Jinak můžu volně dýchat asi 15 hodin. Kdo ne? Jsme v pandemii, mám přátele v Austrálii, v Dánsku, v Černé Hoře, atd..........Všichni jsme na tom podobně a všichni se těšíme, že třeba už za půl roku bude klid. Otíku, neblbni. Nikdo se nechce nikoho zbavovat, nikoho čipovat, apod. To akorát prudiči míří na méně inteligentní lidi. Tak nebuď hloupý a těmto vizím se směj :). Oto, vůbec nesouhlasím s tím, že se hodláš přiživovat na Sergejovi. Je to naprosto proti mému světu, přesvědčení, životu......Nelíbí se mi to. Dobrou noc.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Tahle doba , covid i katastrofické scenáře jim prospívají. Žijí stále stejně nepracují, fetují chlastají a opíchávají se jako předtím. Jen mají další výmluvu pro normální lidi, proč tak žijí. A až skončí covid bude zase něco jiného.

nojono (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

urovnávej, Otíku, urovnávej. Ona i Miluna tě může majznout.

Oto (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

čistě teoreticky - proč komentuješ střední třídu, když patříš mezi ty nejubožejší. A nemáš v sobě ani špetku hrdosti. Raději budeš v tom sajratu na matraci, než by sis našel práci a svoje bydlení. Voco, že tě do měsíce S. vypakuje, ty oplzlá příživo.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

A Oto tebe si nechají nebo ne?

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Ne tyhle lidi žijou ze dne na den,ve špíně, dělat nebudou,tak se nesnažte je napravit, prostě dno společnosti, něco podobnýho je Aleš,fuj fetky,no alespoň dělá.Ten si zase nemůže nabrnknout normal ženskou,asi porucha

proč (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

se navážíš zase do Aleše? Tomu ti tři nesahají ani po kotníky. No, a že má rád fetky je jeho věc, nikomu a ničemu tím neubližuje.

No problem (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

e to tak. Aleš žije ve světě jako my. Má problém s depersonalizací, někdy to je vidět ale tady máme každý něco. Kurvičky má rád, jinej zas chodí do bordelu, někdo má milenky no co, Aleš si zaplatí a nikomu neškodí, děti nedělá. Pracuje, platí daně, stará se o domek, jen kdyby takovejch bylo víc.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Jen kdyby Sergej věděl jak mu tu Ota nadával a jaké mu dával jména. Najednou mu je Sergej dobrej. Ota se může stydět, ještě se mu nastěhuje do bytu a nechá se živit.

Reklama

Přidat komentář