Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 17:11)

Jenže on si na to, že nepracuje protože ho bolí záda, stěžoval už před tím, než jsme ho tady učili hubnout.Prostě to není o bolesti zad, ale o bolesti z nic nedělání a lenoře, když se pak nějakým omylem pohne.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Před týdnem Ota pochopil, že když by u nich žil, Miluna ho brzy začne nesnášet. Nějak se mu to vykouřilo za týden z hlavy. Takže teď pracuje na tom, aby ho začala nenávidět. A až jí rupnou nervy, tak přizná Sergejovi, že s Otou šukala a pak ať se Ota modlí. Jinak zajímavá sonda do hlav sledujících. Minulý týden jsme si klepali na čelo, co zas Miluna blbne a i litovali Otu a nyní si z Oty děláme legraci, i když vzhledem k jeho IQ, asi za to nemůže. Ale ta příživa, to je teda něco.

Milča (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

sedím čučí nepřítomně do blba a nemůže si v hlavě srovnat to, že místo jednoho vola tam má dva. A nebo je to úplně jinak, S. je mírně nervozní, občas si tajně ucucne vodky a Otík, ten kouká blaženě na Milunu a těší se na prádelní šnůru kolem krku. A chudák kluk má pocit, že je v blázinci.

Miluno (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

nelezeš už z nich po zdi? Jak to zvládáš, místo jednoho opruza dva?

jestlipak (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

se Ota doma stačil zbalit, nebo odešel jen s igelitkou? Aby mu S nemusel půjčovat trenky nebo Miluna tanga.....

Mia 22 (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Ota se jí bude držet jako klíště, ten ji nenechá odejít. Možná ted juchají, pak se pobijou. Nebude to dělat dobrotu.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Co myslíte co tam tak dělají? Zfetovaní a Miluna tak odešla do garáže?

Ota (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Andy křeče mi začnou chytat tak po dvaceti minutách.Je to ve svalech v zádech a to křeče takový že si člověk musí sednout a pak to až povolí.Zkoušel jsem s tim dřív hnout,záda zvykat,teď co jsem hubenější tak zkoušel i často na kole a nic.Doktorovi jsem to řekl a ten mi odpověděl že jeho záda bolí taky a předepsal mi nějakej driják na bolest,tak to je fakt léčba,neléčit příčinu.No nemá to cenu.Opravdu rád už bych o práci nepsal.Myslim si že diskutujících tady většina toho taky až tolik nenapracuje.To by nebyli všude diskuze plný.Nebo mají flákáníčko u pc a místo práce si hrajou a berou za to prachy.Já když makal neuměl jsem si představit jak bych u toho stíhal psát.

Otázka pro Otu (Po, 23. 11. 2020 - 14:11)

Kdo ti napovídal, že jízda na kole ti zpevní zádové svalstvo? To ti zpevní posilování zad nebo fyzická práce. Doktor byl z tebe asi unešenej blahem, když viděl flákače, jak tam přijde s bolavýma zádíčkama. Příčina tvých bolestí je lenost. A neber si do huby přispěvovatele, protože nevíš, kdo je v důchodu, kdo pracuje na směny nebo kdo sem píše ve své přestávce, když chce přijít na jiné myšlenky. Ty jsi obyčejný nekvalifikovaný dělník nebo zametač se základním vzděláním, tak si v práci nikdy nebudeš moci hrát. Už to přijmi a přestaň skuhrat.

tak nevíš (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

třeba Otík šlapal na kole zádama.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Skvělé ,dík. L.

pro Oto (Po, 23. 11. 2020 - 13:11)

Jaká byla noc? Je Miluna už vpořádku? Máte nějaká pravidla kdo co bude dělat, nebo jen tak vegetujete?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Lidi vy Otu tady vůbec nechápete nebo ze sebe děláte blbý :)))). On nepotřebuje poradit, jak se zbavit křečí a jít pracovat. On potřebuje radu, jak žít bez práce, sakra. tak jako dosud. Prostě alternativu (přeložte to někdo Otikovi)

nojono (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

tak tady je ta rada. Mohl by si vzít ošetřovné na Milunu. :))))

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Lidi vy Otu tady vůbec nechápete nebo ze sebe děláte blbý :)))). On nepotřebuje poradit, jak se zbavit křečí a jít pracovat. On potřebuje radu, jak žít bez práce, sakra. tak jako dosud. Prostě alternativu (přeložte to někdo Otikovi)

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Otíku nedej se. Práce je jenom pro chudý a co se nuděj a nemají jinou zábavu.

Mia 22 (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

:)))))))

Otík (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

se dostane do křečí hned, jak slyší slovo práce. A ta hrozná představa, chodit makat !!! S tímhle člověkem nehnete, on prostě pracovat nebude, tak to konečně pochopte.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Křeče se řeší nejdřív hořčíkem, dvojnásobnými dávkami haha. Ale co kdyby fakt křeče přestaly,to by pominula tahle výmluva, tak asi výmluva na kolektivi.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Kdyz delas jednotvarnou praci rukama, mohou krece postihnout i trenovaneho cloveka. Proto uzivame v praci tejpy. Kazdemu zabiraji. Jinak magnezko je super, to je bez diskuse. Ale mas pravdu, co kdyby mu krece skoncily, takova hruza, nechci ani pomyslet.

Reklama

Přidat komentář