Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Po, 21. 12. 2020 - 17:12)

To těm inteligentnějším z nás došlo. Ale nediv se, že ti někteří nechtějí věřit, posun z deseti ran rukou na 250 ran vařečkou je hodně extrémní a neuvěřitelný.

Zuzka (St, 23. 12. 2020 - 19:12)

Já se moc omlouvám, chtěla jsem napsat 25, ale překlikla jsem se a ještě napsala nulu

Návštěvník (Čt, 24. 12. 2020 - 08:12)

Tak to jo, 25 ran vařečkou je přijatelných.

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

a to jsi jako držela?

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

a vrušilo tě to?

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

a líbilo se ti to?

Zuzka (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

Tak to teda ne! Bylo to příšerné!! Auuuuuuuuuuuu...... bolí to ještě teď jak při výprasku.... mamka říkala, že mi tak bude dávat, když budu zlobit.... Auuuuuuuuuuuu......... mám modřiny ale nic víc........ auuuuuuu.... Asi neusnu skoro si nemůžu sednout :(

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 22:12)

A proc na tebe nevezme rakosku?

Zuzka (So, 19. 12. 2020 - 20:12)

Tak teď přišla mamka a v ruce má vařečku.... už na ní má napsané:pro výprasky. A teď mi řekla ať se vysleču.......tak jdu na koleno a musím odložit mobil.... pak se ozvu

Zuzka (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Prosím když si tu spousta lidí vymíšlí a když máte opravdu příběh tak vám nikdo nevěří...... je mi z toho smutno že chci vědět odpověď a oni my řeknou ať se zastřelím..... tak díky

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

zastřel se ty úchyle a nevymýšlej si tu sračky

Zuzka (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

Ahoj je mi 12 let.a řeknu vám co mi dneska mamka řekla:
Zuzko, zatím jsi dostávala na zadek rukou a ne na holou a bylo to málo. Teď jsi už starší tak nebudeš dostávat jenom trošku rukou. Dneska jsem v jednom obchodě viděla velkou dobrou vařečku, tak ji půjdu koupit a jak přijdu, tak tě čeká první pořádný výprask. Ještě ti zkusím říct, co nejpodrobněj jak to bude probíhat. Řeknu ti, ať si vyslečeš kalhoty a kalhotky a pak si tě prehnu přez koleno. Pak tu dám tou vařečkou na zadek. Jsi už větší, tak jsem vybrala pěkně vipouklou vařečku. Dostaneš 250 ran protože tvůj prohřešek je velký. Pak odešla. Teď je už pryč, ale chtěla bych vědět jestli to bolí vařečkou víc než rukou? A je 250 ran hodně? Do teď mi mamka dávala 10 ran rukou ale teď dostanu dost protože mamka je fakt naštvaná ale tak bívá často ale teď řekla že už jsem větší a budu takhle za takovéto prohřešky dostávat tolik. Takže bolí to tou vařechou víc a je těch ran hodně? Pak se ozvu jak bude chvilka před výpraskem

Návštěvník (So, 19. 12. 2020 - 19:12)

No tvl ty si dost sereš do huby ty honibrku

XXX (So, 19. 12. 2020 - 10:12)

Čím delší karanténa tím zvrácenější výmysly úchýláků

(Pá, 18. 12. 2020 - 22:12)

Můj o pěl ten mladší jedenáctiletý bratr měl jednou doma na návštěvě 2 kamarády. Začali se honit po domě a najednou rozbili ovladač od virtuální reality který mám ve svém pokoji. Byl jsem hodně naštvaný a ptal jsem se jich jestli to chtějí zaplatit nebo co s tím budou dělat. Po chvíli mě napadlo, že to můžeme udělat tak, že dám všem pořádnej výprask a zapomeneme na to. Oni souhlasili. Prvního jsem vzal svého bratra, dostal (vařečkou) prvně přes tepláky pak přes trenky a pak i naholou. Všechno po 25ti ranách. Pak přišel na řadu první kamarád Honza. Zeptal jsem se ho: “Dostáváš někdy doma?” On: “Jo občas jo” Já: “A jak moc?” Honza: “ No občas i na holou, ale jen trošku” Tak jsme šli na to pomalu jsem mu dával na zadek vařečkou střídavě přes obě půlky a když jsem potom odkryl oblečení viděl jsem už úplně rudou zadnici. Na konci už mu taky tekli slzy, ale snažil se to zadržet. Poslal jsem ho stoupnout si vedle mého bratra a zavolal si posledního Matouše. O něm sem věděl, že je z nich největší “posera” a že se jistě brzo rozbrečí, už když přišel a viděl dva zmalovaný zadky tak se zarazil a já se ho zeptal “líbí se ti” on nic neříkal, tak jsem se ho taky zeptal jestli doma dostává a on , že prý moc ne, že naposledy před několika lety a to bylo jen pár plácnutí. Začal jsem ho tedy vyplácet a on začal popotahovat. Na konci už křičel “PROSIIIM” “UŽ DOOOOST”, ale dokončil jsem to do konce. Pak jsme to uzavřeli a už we o tom více nebavili.

Štefan (Út, 5. 1. 2021 - 15:01)

A to se jako nechali?

(Út, 5. 1. 2021 - 16:01)

Tak myslím, že sami věděli, že to bude i pro ně lepši

Návštěvník (Pá, 18. 12. 2020 - 09:12)

To psal nějaký úchyl, dneska už tablet nikdo moc nepoužívá, kdyby to byl mobil ještě by se to dalo chápat

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 22:12)

Já ti přijdu klidně nakopat prdel ty úchyle

Návštěvník (Čt, 17. 12. 2020 - 21:12)

tak když nemají modré zadky tak to je asi moc nebolí

Reklama

Přidat komentář