Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

myslím že tu postel ještě nemají

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Oto jak takhle můžete žít,jako zvěř,ve špíně,v jedné špinavé posteli,fuj

Otovi (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

to vyhovuje. Může ty dva šmírovat a navíc nemusí do práce. Bere to jako výhru.

:( (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Nemají postel,, jen starou matraci na zemi, a starou deku, žádné prostěradla ani povlečení. Miluna to nepovažuje za důležité, radši mají nové mobily, prášky, chlast a tak.

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Takže oni souloží vedle tebe?To snad ne!

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Tak ono to ani tady jinak nejde ale tohle souložení ani nebylo když se o ní jen honil.Ale stejně kdo ví co s náma všema bude,kdyby měli pravdu informace že přichází nový světový pořádek tak kdo ví co bude. Aspoň na tyhle myšlenky nejsem sám.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Máš pravdu, jen si užívej. Kdo ví co s váma všema bude.

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Já nevim co Sergejovi už vadí nebo nevadí, radši jsem dělal že spim.A viděl jsem jak ho vytáhl že má přední čast péra prohlou nahoru něco jako tvar banánu,tak to je síla když vim že ho dřív měl rovnýho.A spim vedle něj, Sergej spí mezi námi.

radši bez nicku (Út, 24. 11. 2020 - 15:11)

Dejte si bacha na nové Miluniny obdivovatele, ať z vás neudělají pannu, to se tady teď nenosí.

No, (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

Když jsou ve třech, tam Miluna má většinou jak psali, Otika na obojku a močí na něj a přitom souloží se Sergejem. Nebo Sergej šuká ležící Milunu a Ota může sahat.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 15:11)

Jo Ota může sahat a přitom se honí. Nakonec to vycáká Miluně na hlavu. Jsou to prasata.

no (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

to je úroveň)) Oto a to spíš vedle Milušky nebo Sergeje nebo mezi?

velebnosti (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

jdu blejt.

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 13:11)

Ty jsi se díval?Oni tě nechali?

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 12:11)

Zatim ještě nevim Majko jak se rozhodnu.Jestli půjdu dělat tak až od ledna.Roušky nesmrdí z pusy, ten smrad je tam od začátku a i v respirátoru.Je to divně cítit a v látkovej se mi být nechce.Sere mě to tohle,už takhle někde dělat stálo většinou za hovno a teď ještě s hadrem.Ale u nich se aspoň pobavim.Včera když jsme šli spát tak Milušce Sergej řekl jestli jako už s nim něco bude chtít a nebo jestli se má jít vyhonit na hajzl:). Ale Milu má menstruaci,ještě nějakou problémovou co říkala ale jemu to je jedno,chtěl aby se mu nastavila a honil se jí o vložku.Vim že jí to moc nebaví ale asi mu podrží pro klid, jinak by poslouchala výčitky.

Majka (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Otíku, mně je tohle vše co píšeš, strašně líto. Proč lidi mohou být v látkových rouškách a ty ne? Tam žádný rozdíl není. Jen ty látkové, tam víš, z čeho jsou. Prosím, řekni sám sobě upřímně. Fakt chceš takto žít? Jsi mladý chlap, dobře, chceš Milču, ale ty víš, že vždy to bude jen o dívání. Jo, ok, zapícháte si (jiný výraz nemám), Sergej tě připustí (Milčo, promiň, že o tobě píšu jako o věci), ale co dál? Otíku, jsi na netu, tak se prosím podívej po volných místech, aspoň na půl úvazku. Napiš zaměstnavatelům, čekej na vyjádření. Jestli máš trochu rozumu v hlavě, víš, že takhle to dál nevydrží. Hezký večer.

Fernando (Út, 24. 11. 2020 - 02:11)

Ještě lepší práce než za kasou byla v montážích telekomunikačních zařízení jako byly kdysi Ústřední dílny spojů nebo - od vás asi nejbližší - Tesla Votice. Práce vsedě, ne u pásu! Takže žádný časový tlak, žádný styk s otravnými zákazníky, jednoduché práce (možno i se základním vzděláním), možnost se projít,protáhnout, čistá práce, čistá hlava, možnost přitom oslouchat rádio nebo se bavit s holkama. Rádi to brali brigádníci i ženy z domácnosti. Nevím ale, jestli to ještě existuje.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 12:11)

Vem si ho někam do svýho okolí, ať tam kurví pracovní morálku, Votice nech být tam máme chalupu my.

Ota (Po, 23. 11. 2020 - 22:11)

No tak vidíte,předem se vám vlastně k ničemu nehodim tak budu u Milušky dokuď mi tu nechaji.Prachy ještě nějaký mám a třeba Sergej pomůže i mně jestli se mi povede nějak tu vytvořit atmosféru a Sergeje uklidňovat a tím pomůžu i Milušce.

Oto (Út, 24. 11. 2020 - 00:11)

tak ty tam budeš dělat mentálního kouče (nebo dementního). Jojo atmosféru, tak jen vytvářej, stejně tě S. vynese v zubech. Ted jsi nám vlastně prozradil, že se míníš pověsit S., na krk, aby tě živil a trpěl v bytě. Hochu prober se, dokud jsi celej.

Reklama

Přidat komentář