Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (St, 25. 11. 2020 - 11:11)

Holki datemj čuriníá mám pnutí jako holky nemaj tady čůrá í já uhonil vyteklý ho chci moc s klárkó sluniícko

Mike (St, 25. 11. 2020 - 09:11)

Asi jsi ve škole ,tak jen pozdrav na dálku ode mne.

Simona (St, 25. 11. 2020 - 03:11)

Klárko taky se přidávám s radou. Ten dialog s Danou může být zajímavý, ale zachovej si svoji osobnost a hrdost a nenech se zmanipulovat tam kam by ti to bylo nepříjemné. Máš moji velkou duchovní a psychickou podporu.

Šišmiš (Út, 24. 11. 2020 - 22:11)

Zítra bude čůráníčko pod viaduktem.....

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

A mladá bude sama doma s Liborem..... To je zaděláno na další průšvih ať už vymyšlený nebo zrealizovaný.

Lucka (Út, 24. 11. 2020 - 21:11)

To bys udělal jedině ty, že bys ji obtěžoval. Takovou holku. Myslím,že už nic takového ani ona sama už nevymyslí. Už se poučila,že to přehnala.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Ještě jsem nakoukla. Radko, to víš, že se mi moc nebude chtít a nebude se mi chtít vstávat na vlak,ale Libor mne tam prý ráno hodí . On je moc hodný, protože vím, že si rád ráno poleží. Závidím ségře ,ta má výuku doma ještě po netu a příští týden snad taky půjde do školy už. Ona má výuku jen dvě hodiny. A my budeme taky v poloprázdné škole,protože jdeme jen poslední ročníky. Ještě jsem zapomněla a přehlídla jsem tu pizzu, co má kdo rád. Já měla sýrovou a ségra a mamča taky a daly si ji na půl a Libor měl nějakou s mořskými plody a snědl ji jako já celou. Asi půjdu do pelíšku k Liborovi, ale ještě se ve sprše umyju, vyčůrám pipinku a vyčistím zuby a zavrtám se do pelíšku. Libor ještě něco hledá na netu a Niki už je u sebe ale ještě svítí, tak jí půjdu dát pusu a pohlazení na dobrou noc teď,aby pak už nechrněla, až se vykolíbám z koupelny.

Holkočůr (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Je vidět když je ospalý den, holky venku nečůrají a tak je ospalá taky tahle diskuze. Holky, Sluníčko, a další kde jste?

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 20:11)

Sluníčko je ještě malý.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Dnes ja tady ošklivý den a skoro jsme s Nikou vůbec nevyšly ven. Je mlha a zima a tak jsme čůraly jen na záchodě sice i třeba z hodně plných bříšek,když jsme na to trochu zapomněly, ale čůrání na záchodě moc není zajímavý na psaní. Libor přijel odpoledne od táty a přivezl skopové maso a teď bude k večeři s bramborem,už ho připravil a bude brzy jídlo hotovéří. Mamča je lepší, už chodí líp, ale ještě jí to ošetřím a zavážu na noc. Lucko já ti děkuju, že máš o mne starost, ale já se za své názory nebojím, tady se píše otevřeně a kdyby tam bylo něco, co by bylo hodně třeba takové, že bych na to nechtěla odpovědět, tak to nechám bez reakce. Dnes to je a asi i byl takový hodně obyčejný, ospalý a ponurý den. Hlavně se těším na večeři, budeme k tomí prý mít červené víno . Libor se nezdá.Přemýšlím, jestli ptáčkům stačí na chaloupce ta semínka. Ale asi ano. Už jsem koupila ty koule a asi jim tam o víkendu jednu dám.

Radka (Út, 24. 11. 2020 - 19:11)

Taky pozdravuju. Jak se ti chce zítra do školy?
Myslím,že když budeš příští rok maturovat, bude to asi nutné trochu zabrat. Tak hodně úspěchů!

Mike (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Klárko tady je to taky podobný. Zatažený, zamlžený a temný. Nejlepší ten ospalý čas přežít ospale. Taky se držím doma. Tak dobrou chuť a příjemný večer !

Brácha (Út, 24. 11. 2020 - 17:11)

Teď jsme si měřili se ségrou kdo vyčůrá víc. Měli jsme plný močáky . Já 480ml ,ona 460ml. Takže jsem vyhrál. Vydržel jsem o 17 minut déle. Ona se mohla pochcat a pustila to dřív.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

Natalie,máš tu práci....!

Matlák (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

Holky jestli bude dáte mi čuraíí mám pnutí jak nejsou holky tady uhonit vyteklý ho chci moc taky

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 11:11)

Pani Dano ,můžeme třeba ve čtvrtek v 17 hodin. Budu připravena. Dnes na mne Niki hezky udělala recesi. Po snídani se neoblíkla a šla k sobě. A že do školy nepůjde,že byla jen včera na info schůzce a dnes mají výuku po netu. Jo to se tedy má. Já půjdu už zítra. Čůrame jen na záchodě. Venku je jinovatka a skoro mlha. Libor odjel za otcem a mamča si léčí tu nohu a má to lepší už ji to tolik nebolí.

Lucka (Út, 24. 11. 2020 - 16:11)

Klárko buď opatrná. Nevíš kdo to je a co z tebe chce vytáhnout

Dana Votrubcová (Út, 24. 11. 2020 - 15:11)

Výborně , to se hodí. Tak se budu těšit ve čtvrtek v 17,00 hodin.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 10:11)

To jsem napjatá, jak to bude probíhat.

Klára (Út, 24. 11. 2020 - 06:11)

Musela jsem čůrat a tak už počkám až Niki vyleze,protože půjde do školy a udělám jí snídani. Mamča je ještě taky u sebe a Libor se pelíškuje. Včera jsme po večeři šli na domeček, já už chtěla čůrat nutně a tak jsem to řekla Liborovi, že jsem to držela kvůli němu, ale už to chce rychle z pipinky ven a občas jen si ji držela přes kalhoty rukou,jak jsem potřebovala hodně už to pustit. Zaběhli jsme do koupelny, on mi rychle stáhnul a úplně sundal kalhoty a všechno dolů a já už učůravala po kapičkách , prikrčila jsem se trochu a už to šlo ven prudkým proudem ven.Libor byl v euforii, pod pipinku si to nechal proudit do pusy a na obličej a hodně vypil mého čůrání. Já bych vyčůrala velkou louži, jak se mi chtělo, a on pak hned pronikl do mé pipinky a vášnivě mně opipinkoval až se mu to stalo a krásně to šlo z něj do mně a pak mně se to stalo taky až jsme skončili v objetí na zemi a já se u toho trochu počůrala. Vrátili jsme se zpátky až později proto jsem se Miku už neozvala. Feetmane jestli kluci mají rádi i holčičí zpocený nožky je asi možné, já si ale o nožky pečuju a mám je většinou hezký, ale jednou jsme odněkud přišli a Libor si s mým nožkama hrál a měla jsem je uchozený trochu, ale nevadilo mu to. Tak asi máš pravdu, ale snažím se je mít vždy upravený .Paní Dano, dobře já jen už zítra mám školu, tak třeba dnes po obědě v půl druhé ? Niki už je vzhůru taky.

Reklama

Přidat komentář