Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Dej si prášek,to tě vosouložil tvůj přítel co tě překvapil ze zadu ve vánočním převleku za Santu Klause.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Někteří, do slibovali věrnost ČSLA, tak běda jim, s nimi vytroubí Vémola a pražští pepící věnující se MMA!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Pak běda vám, KLAUS s růdými vytroubí!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Jen takový otázka do větru?! Byli jste tu někdo udavači komunistické mašinérie, donašeči STB, pracovníci STB, policisti STB, nebo pouze domovní špiclové udávající komunistům na požádání?

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Čína vypustila na dno Mariánského příkopu ponorku Fén -Chou- Ce .....asi tak soudruh hledal kde by co snědl, netopýry tam ale nejsou.Hmmm,technologie ponorky ukradená, software taky a všechno okopírované,...hhmmm

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Většina zde diskutujících byli nasáti na komunistický systém jak pijavice a teď tu budou dávat rozoumky...

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Důvěrně obeznámení souložníci velkého komunistického beranidla, teda absolventni lágru ČSSR budou nasáti velkým vysavačem a vyplivnuti na dno Mariánského příkopu...

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Vole nevíš co je bavorský termín Lager!Znamená koncentrační tábor! Zde v ČSSR byli naopak přeživší těchto lagerů!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Staří komančové se na demonstracích neobjeovavali. Ale takoví ti co měli v komunismu velké kontakty na komanče a vesele si žili, ti kolikrát právě se stali zuřivými fandy ODS a najednou začli nadávat na komunisty a chodit na demonstrace a pak se přesunuli k volení a poslouchání na výzvy topky. Je to prostě poníženost a snaha to napravit.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Já jsem odmítl nastoupit do Pionýra a žádný slib jsem neskládal. Ihned po revoluci jsem se začal věnovat západní kultuře a bojovým sportům východu. Můj vypěstovaný smysl pro čest mi ale nedovoloval nadávat a pořádat nějaké výpady vůči komunistům a proto mne minulo stejně tak pořvávání na SPARTĚ i pořvávání v stylu ODS na komunisty, ačkoliv co ty lidi kromě chození na SPARTU dělali protirežimního? Navíc Sparta byla kovaná a režimní, stejně tak fotbal. To je vidět na kauze Berbr.

aladin (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Člověče, Návštěvníku, západní kultura je samej hnůj !!!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Ovšem netřeba si stavě bridge-mosty a rozdělovat, že? Nakonec jsme na stejném kontinentu s kontinentální Evropou, baže. A ten Donugin nebo jak se jmenuje asi není jediný Evropský filosof s nějakým názorem, že?!

sdfg (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Jaký byl vlastně váš nejstatečnější protirežimní počin za komančů?

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Komu bylo v komunsimu méně než nula(ještě v rodce 1989) tak je khomouš a nedá se mu věřit!Co řekne tak platí naopak!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Komu bylo v komunsimu méně než nula(ještě v rodce 1989) tak je khomouš a nedá se mu věřit!Co řekne tak platí naopak!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Tady je samej reakční živel, zejména Jahoda, který podporuje sionismus, který byl jak známo v ČSSR jedním z elementů čistek a vraždy Milany Horákvé a sionistického křídla. Já Branka Leone to tak nenechám a pověsím woodu figurky a poprosím Putina aby se nasadil Molla, se jménem Kundradin nebo Ouladin či Laladin.

aladin (Po, 23. 11. 2020 - 07:11)

"Primátor Macura: Ostrava kanál nechce"...Už na fotu je vidět charakter tohoto člověka !!! Jaký zájem má tento člověk, aby zamítal projekt kanál ??? Co ho k tomu vede ??? Koupil si akcie ropné loby ??? A co k tomu vede celé zastupitelstvo ??? Ostravaci prý nechtějí kanál, kteří Ostravaci, ti co sedí v zastupitelstvu ??? Nebo ti nemakačenkové, kteří nemají zájem o pracovní místa ??? Nebo si tam chce Macura a zastupitelstvo postavit supermarket a vznik novách pracovních míst by ohrozil jejich zisky z nízkých mezd ??? Nebo mají akcie firem na Ostravsku a vznik nových míst by donutil firmy zvednout platy ??? A co to blábolení o ekologii ???...http://www.proelektrotechniky.cz/elektromobilita/372.php... Podívej se jinam, ty troubo !!! Přeprava velkoobjemových nákladů kamiony od Baltu k Černému moři je velmi drahá !!! Co se spálí nafty, co se zničí pneumatik, co se zničí silnic a co carcinogenní plyny z výfuků kamionů ??? To ti a vám nevadí ? S kým jste uzavřeli smlouvu o tom, že budete proti kanálu ??? Nebo vám snad vadí, že to podporuje prezident Zeman ??? Jste MAGOŘI, ten projekt je Baťův !!!

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 08:11)

Kanál NE!!!! To zde již nastínil Cynik co je kanál za kolosální békovinu!

aladin (Po, 23. 11. 2020 - 06:11)

"Policie rozkryla obří podvod. Naletěly stovky lidí, kteří poslali 290 milionů korun"...750 tisíc na hlavu !!! Kde je běžný občan vezme ??? Běžní občané zde žijí t.zv.: Z ruky do huby !!! Ti dotyční : Lehko nabyl, lehko pozbyl !!!

aladin (Po, 23. 11. 2020 - 06:11)

"Blatný chce navrhnout opakované testování vytipovaných skupin"...Hlavně se otestuj sám, aspoň 3x a také na hajzlovství !!! Tuhle umělou šaškárnu ti neberu !!! Děláte tak, aby tu Covid zůstal co nejdéle !!!

Reklama

Přidat komentář