Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

no (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

to je úroveň)) Oto a to spíš vedle Milušky nebo Sergeje nebo mezi?

velebnosti (Út, 24. 11. 2020 - 14:11)

jdu blejt.

Anonym (Út, 24. 11. 2020 - 13:11)

Ty jsi se díval?Oni tě nechali?

Ota (Út, 24. 11. 2020 - 12:11)

Zatim ještě nevim Majko jak se rozhodnu.Jestli půjdu dělat tak až od ledna.Roušky nesmrdí z pusy, ten smrad je tam od začátku a i v respirátoru.Je to divně cítit a v látkovej se mi být nechce.Sere mě to tohle,už takhle někde dělat stálo většinou za hovno a teď ještě s hadrem.Ale u nich se aspoň pobavim.Včera když jsme šli spát tak Milušce Sergej řekl jestli jako už s nim něco bude chtít a nebo jestli se má jít vyhonit na hajzl:). Ale Milu má menstruaci,ještě nějakou problémovou co říkala ale jemu to je jedno,chtěl aby se mu nastavila a honil se jí o vložku.Vim že jí to moc nebaví ale asi mu podrží pro klid, jinak by poslouchala výčitky.

Majka (Út, 24. 11. 2020 - 18:11)

Otíku, mně je tohle vše co píšeš, strašně líto. Proč lidi mohou být v látkových rouškách a ty ne? Tam žádný rozdíl není. Jen ty látkové, tam víš, z čeho jsou. Prosím, řekni sám sobě upřímně. Fakt chceš takto žít? Jsi mladý chlap, dobře, chceš Milču, ale ty víš, že vždy to bude jen o dívání. Jo, ok, zapícháte si (jiný výraz nemám), Sergej tě připustí (Milčo, promiň, že o tobě píšu jako o věci), ale co dál? Otíku, jsi na netu, tak se prosím podívej po volných místech, aspoň na půl úvazku. Napiš zaměstnavatelům, čekej na vyjádření. Jestli máš trochu rozumu v hlavě, víš, že takhle to dál nevydrží. Hezký večer.

Fernando (Út, 24. 11. 2020 - 02:11)

Ještě lepší práce než za kasou byla v montážích telekomunikačních zařízení jako byly kdysi Ústřední dílny spojů nebo - od vás asi nejbližší - Tesla Votice. Práce vsedě, ne u pásu! Takže žádný časový tlak, žádný styk s otravnými zákazníky, jednoduché práce (možno i se základním vzděláním), možnost se projít,protáhnout, čistá práce, čistá hlava, možnost přitom oslouchat rádio nebo se bavit s holkama. Rádi to brali brigádníci i ženy z domácnosti. Nevím ale, jestli to ještě existuje.

Návštěvník (Út, 24. 11. 2020 - 12:11)

Vem si ho někam do svýho okolí, ať tam kurví pracovní morálku, Votice nech být tam máme chalupu my.

Ota (Po, 23. 11. 2020 - 22:11)

No tak vidíte,předem se vám vlastně k ničemu nehodim tak budu u Milušky dokuď mi tu nechaji.Prachy ještě nějaký mám a třeba Sergej pomůže i mně jestli se mi povede nějak tu vytvořit atmosféru a Sergeje uklidňovat a tím pomůžu i Milušce.

Oto (Út, 24. 11. 2020 - 00:11)

tak ty tam budeš dělat mentálního kouče (nebo dementního). Jojo atmosféru, tak jen vytvářej, stejně tě S. vynese v zubech. Ted jsi nám vlastně prozradil, že se míníš pověsit S., na krk, aby tě živil a trpěl v bytě. Hochu prober se, dokud jsi celej.

Majka (Po, 23. 11. 2020 - 22:11)

Otíku, nefňukej. To, že nic nemůžeš, nám tady píšeš hlavně ty. Ostatní (normální) si myslí, že třeba k pokladně by ses hodil. Psala ti to Sany. Taky můžeš řídit. Tak si nedupej nožičkou, že budeš u Milči kvůli hejtrům. Budeš tam jen kvůli sobě a třeseš se na to. Všechny průšvihy nyní půjdou za tebou, na druhé je nesváděj.

tak (Po, 23. 11. 2020 - 22:11)

by mohl vzít ten úklid nebytových prostor. Se smetákem by si procvičil záda, byl by v teple a suchu.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 22:11)

On i úklid musí nějak vypadat. Otázka je, jestli by ho nevyhodili po prvním dnu úklidu, kdy by si klienti stěžovali na neuklizené nebytové prostory.

on (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

je pohroma pro každého zaměstnavatele.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Přitom v tom Kaufu V písku nabízejí 24 000 a stravenky. Ale myslím, že by ho za pár dní vyhodili, já teda jo.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Nedovedu si představit, že by mě takovejhle nemrcouch obsluhoval v obchodě.

nooo (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

vzdychal by a hekal jak v posledním tažení. Ještě, že by přes roušku nebyl vidět ten jeho trpící ksicht.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Práce smrdí,rouška smrdí,nic tě nebaví,připrav se na to, že tě Sergej brzy vyhodí. Co budeš pak dělat?

Ota (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Já nevim ale je mezi nimi hrozný napětí. Nevim co to je ale dělá to divnou atmosféru. Já se snažim aby se to zlepšovalo ale je to těžký. Ale Milu občas na mě dělá prosebný pohledy.Tak někam budu muset jít, to je jasný. Asi obchod z toho vychází nejlíp. Mě to za kasou tak nevadí,taky jsem už byl. Jen někdy lidi vysávaji energii. Ale co mě nejvíc vadí tak asi to že nebudu moc dělat bez roušky? Mě už to nebaví nosit.Dlouho v tom nevydržim a už jednou jsem to v krámu ukončil kvůli rouškám.Pořád v tom čuchat smrad,protože nějak všechny smrdí.Na kole se nejvíc namáhaji nohy ale viděl bych to tak že i záda, aspoň já to tak mám.

Majka (Po, 23. 11. 2020 - 23:11)

Samozřejmě, že je tam napětí. Kde by nebylo? Osm měsíců jsou doma zalezlí jak krysy. To by položilo i novomanžele v líbánkách. Obchod je dobrá volba, ale roušky se nosit uvnitř budou celou zimu. Kup si pár látkových a po 4 hodinách si vždy vyměň. A pravidelně per. Látkové roušky nesmrdí, to lidem smrdí z pusy, tak se pak diví, co je to za puch. Jestli cítíš zápach, zajdi si k zubaři. Na kole posiluješ záda? Otíku, rozum do hrsti. Kup si činky a mrkni na pár cviků na netu. Ať ti je pomůže Sergej vybrat, když je teď přeborník v nákupech. Zatím můžeš cvičit bez pomůcek podle videí na netu. Uvidíš, že to půjde. Hlavně mysli na zadní vrátka. Dobrou noc.

Mia 22 (Po, 23. 11. 2020 - 19:11)

Sany, dobrá rada, ale opět se mine účinkem. Sedět - z toho zase můžou mrtvět nohy, markovat zboží - z toho zase bolí ruce a gauč mu ke kase taky nedají. Je to podle starýho, osvědčenýho hesla" kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody"

Reklama

Přidat komentář