Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

No jasne, zpivaly jsme vsechno. A kanon cervena se line zare....to byl asi prvni, nekdy v prvni tride. Kanony jsem si zpivala i se synem, kdyz byl maly. Nedavno me prekvapil, ze si,po tolika letech, narozdil ode mne, pamatuje text francouzske pisnicky alouette gentille alouette. :D Zpivala jsem jako dite ve 2 sborech najednou, pozdeji v dospelackem. Je to hezky konicek a verim, ze si to uzivate, kdyz se sejdete. :)

lalla1 (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

alouette gentille alouette....Jsi mi připomněla hluboké osmdesátky a pařby jedné pražské partičky...

Sany 11 (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Prisel tam ptacek k urazu ? ;) :D

lalla1 (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Haha, to víš...

M. (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Červená se line záře, to zpíváme pořád. :-) A Vyletěla holubička ze skály. Také jsem byla ve sboru. Krásně jste mi tady oživily vzpomínky. I to, jak to hrozně utíká. Tenkrát puberťačky, teď padesátky. Díky.

Sany 11 (So, 21. 11. 2020 - 15:11)

Musime si zkusit najit i na nasem veku neco hezkeho, jeste se to da. :) Ted mam brouka v hlave, porad se mi vkradaji do hlavy utrzky jedne pisne, take jsme ji zpivali jako kanon ve sboru, ale uz jsou to jen sluvka a nedam to dohromady. A stve me to. Zacinalo to nejak : Slava, slava..., pak tam bylo.... chranme vlast a Cechu slavu.... a mela jsem to moc rada. uz se mi vybavuje jen melodie.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 15:11)

Píseň svobody. B.Smetana

Sany 11 (So, 21. 11. 2020 - 16:11)

Jezis,moc dekuju!!!!! Jsi skvely/a. Kde by me napadlo, ze se to dozvim, zrovna tady. Ale je to ono.

Miluna (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Tal cp Frgando neodpiveděll si mi mjnule jak vypadás, jak sem vás viděla ve snu.

Pro Milunka (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

Ty si alkoholem moc škodíš. To psychice neprospívá. Jestli piješ na léky, připravíš se o mozek. Milunko přestaň se ničit. Máš život před sebou. Covid odejde a ty si užiješ ještě pobytů po barech, až ti to poleze ušima. :-)

Ota (So, 21. 11. 2020 - 19:11)

Už zase přijela ke mně a já mám spíš podezření že něco bere.

Pro Otu (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Že něco bere to bylo znát už včera večer. Tak hlavně aby Tě rodiče nevyhodili.

Andrea (Pá, 20. 11. 2020 - 22:11)

Připojuji se, rvačka o sympaťáka Fernanda

lalla1 (Pá, 20. 11. 2020 - 22:11)

Fernando, my se o tebe snad popereme:)

Sany 11 (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Vzpominas jak ja Fernando, vzpominas tu noc, kdy poprve jsi pod mym oknem stal....
Noc byla krasna jak dnes Fernando.....

:D ;) Lallo, ne prat se nebudeme. Se nejak dohodneme :D

Pils (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

Já jsem na chvíli zdřímla a koukám - tady je to samá erotika! Tak jdu asi zase spát, abych se nezkazila. :)

Miluna (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

Sledující, nějaký výlet udělam,jen to už neni takový ten pocit jako dřív jak má člověk respirátor a ta nejistota divná už.Ale nic jinýho už mi asi nezbývá než vlak.Ale je mi teď zase divně,vůbec se mi nechce domu.Vim že on dneska zas pije a nebaví mi poslouchat ty jeho kecy.tady je mi teď teplíčko ale nevim co už bych řekla kde sem,nebo by zase jel za Otou.Je to příšerný!! Před chvílí sem to měla o fous,šla sem se vyčurat před garáž a teď vidim kousek dál pod lampou siuletu co kouří ale byl naštěstí zády a koukam že to byl on!! No bylo to o fous že se mi nevšiml.Už mě to tak nasralo že se musí ochomejtat i tady kolem!! Mio jo já si to vyčítam že sem to s nim dala dohromady.Kdybych tohle věděla dopředu co bude tak vůbec bych ho nechtěla.Je to hnusná beznaděj teď.Jestli z toho můžu utéct až se ty děti osamostatní nebo aspoň kluk až dokončí školu.Nebo jestli je jediný útěk z toho ta sebevražda.Pořád mi to jde dokola ty myšlenky.A ty si v tom vydržela 33let, to je strašný Mio.Tenhle život jaký teď máš to musí být uplný vysvobození.Alešku a jak se máš ty? Fakt sem překvapená jak to dovede zahřát.Teď už mi domu nežene ani zima.

Fernando (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

Sany, mezitím přišel tvůj příspěvek. Už 80 tisíc?? Ani jsem si nestačil všimnout... Ten jubilejní pisatel by šel najít, ale ono to naskakuje trochu se zpožděním; mohl vyhrát klíčenku :). O těch anonymech jsem chtěl zrovna psát (viz také Di), tak až zítra. - Do Mariánek velký pozdrav a pusu na dobrou noc (manžel promine).

Sany 11 (Pá, 20. 11. 2020 - 22:11)

Juuuu, Fernando.... to mu nebudeme prece veset na nos. Take posilam pozdraveni a pusu na dobrou noc :) ;)

Fernando (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

Lallo, ahoooooj za včerejšek - on se mi ten tvůj text nechtěl objevit v hlavním okně, taxem nemohl hned reagovat. Ale říkal jsem si, že my si rozumíme i beze slov :). A dneska - ta úžasná poklona od Sledující, to bych nečekal! Holky, mám vás všechny rád. Chtěl jsem původně psát něco naprosto jinýho, ale úplně se mi eroticky orosily brýle...

Reklama

Přidat komentář