Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Cynik - realista (Po, 23. 11. 2020 - 14:11)

Co spodní prádlo? Já nosím tanga už 20 let. Jsou moc pohodlné. Tanga plavky k vodě nosím 1 rok, přivedl mě k tomu přítel. Teď je nosíme oba. At si myslí každý, co chce.

23.11. (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Možná by nebylo od věci se na ten Velikonoční mejdan začít na jejich stránkách přihlašovat už teď,protože pokud bude omezený počet účastníků,tak aby se dostalo De code na všechny.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

Já bych se nedivil, kdyby prezidentkou byla nějaká žena. Např. Jermanová-Pokorná.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 11:11)

ANO to je zakuklená ODS. Viz. manžel Jermanové o 15 let mladší kadeřník napsal k facebookové fotce Martina Kupky z ODS, kde byli na kole s přítelem, který má knír a on tam připasal vzkaz : "Pod příspěvkem na Facebooku Martina Kupky, ve kterém popisuje cyklovýlety po středních Čechách v rámci kampaně „Postavme kraj na nohy“, se objevil komentář: „Dobrý den, pane Kupka, připadá mi, že jste objevil zrovna kopec. Je mi z vás na blití a ještě vedle sebe toho knírače. Parta buzerantů.“

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Rychetský he starej, nastupoval by do prezidntského mandátu s 80 na kru, ale takhle poprosit o sovětské vědce, aby na tělo Landy naoperovali hlavu Rychetského, mohl by kandidovat.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Otázka do větru ? Kdo přijde jako prezident po Zemanovi?!
Tomáš Ortel alias Tomáš Hnídek?! Anneta Langerová nebo někdo z moduritu jako Faltýnek nebo Krnáčová?! Co Ledecká Janek nabo Bolek Polévka Valašská král?!
Je tu někdo naprosto čistý, na kterém nic neulpělo?!
Jestli nekandiduje Rychetský a ten nebude kandidovat, ještě má mandát předsedy Ústavního soudu, tak běda nám. Bude to patrně někdo jako Drahouš nebo Fišer.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

A západ zoufale potřebuje nasát se na naše silné hospodářství i díky milionu tvrdě pracujících poctivých Ukrajinců v ČR a pomocí různých finančích investic do popírů a obchodování na burze(mají natisknuté peníze a potřebují je investovat, aby jim vydělávali) protože sami nehrábnou. Klimatické podmínky a dešťová střecha Evropy z nás dělá výjmečně stabilní zemi, která má kdykoliv možnost obnovit svůj potenciál naprosté potravinové soběstačnosti, voda vůbec nehrozí, že by došla.

aladin (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

A to je Návštěvníku právě ten problém !!! Proto nám nadlidé chtějí naši zem ukrást !!!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Jako máš na mysli vyvolený lid v bibli?!

aladin (St, 25. 11. 2020 - 22:11)

Já jsem nenapsal "vyvolené", já jsem napsal : nadlidé a to je sakra rozdíl !!! Vyvolené vyvolil někdo, třeba i Bůh, ale nadlidi se vyvolili sami a hlásají, že je vyvolil jejich Bůh, aby vládli světu !!! Jejich Bůh je SATAN !!!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Zeman to dělá dobře. Nebýt Zemana, tak tu máme místo milionu ukrajinek a ukrajinců i s rodinami, pracovitých a fungujících, stavících si domy, kupujícím byty, tak asi půl milionu lidí z třetího světa co by z toho udělali shithole!

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Celý život není žádná jistota a to platí v globálu a v národním měřítku.
Třeba to, že tu máme asi milon nejsilnějších mladých ukrajinců a ukrajinek, to zrovna bezpečné není, ale ještě nebezpečnější by bylo se jaksi oplotit a nepřijmout nikoho.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Landa je v kódové řeči De Bílek.

23.11. (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Svého času na Vysočině po roku 1989 i nejhranější lídr pub rockových skupin. Jestli mi paměť dobře slouží,tak z těch dalších názvů Morava,Alkehol,Zvláštní škola,Promile. Jo tam se děly věci.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

v KÓDOVÉ řeči, skhundský zlojed!

Shabbatot-Jahoda (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

SDFG¡¡!!!!!!,,, již jednou jsem to řek, že prášky s alkoholem NEEE!!!

Landa CHOVANEC! (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

"Skřeti jsou islámští radikálové , v kódové řeči...ehm tady si zalistuji..." Drtinová : "zalistujte si"
No co čekat od autora textů jako Smrtihlav, zlojed...

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Tohle fórum je plné khomundír, khund a khomoušů a paštikářů !

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Prosím piště srozumitelněji. Např. slovo khomouš, jsem zjistil neexistuje v slovníku spisovné češtiny, ani slovo khunda nebo komundíra.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Klaus mne inicival do zadku při zvuků bubnů, je to můj velekněz!

Reklama

Přidat komentář