Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Vážení diskutéři, vzhledem k policejní hodině...

21.11. (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Mě začínalo být divné ve středu,celý čtvrtek jsem prospala.Myslela jsem,že jsem nachladla v úterý,když jsem umývala okna Včera jsem si nechala udělat toho rapida a byla jsem jasná.Do večera rýma,bolest hlavy,ztráta čichu.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

A tak to vypadá na první civid zde na diskusi, tak doufej, že se to nepotvrdí, aby si došla k lékaři, prej Čtvrtníček tvrdil, že to je jak když se dusíš v sudu, nechtěl si hrát na frajera a zavolal zachranku a přijeli v těch skafandrech a dýchal si snad kyslík.

22.11. (Ne, 22. 11. 2020 - 08:11)

Když by to byl tetovací salón a postupně se všichni nakazili HBsAg nebo HIV,tak to pochopím,ale tady ten prevít je všude.

21.11. (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Před chvílí jsem obdržela čerstvé zprávy ze zdejšího Wu-chanu,jak to vypadá.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

A proč nepoužiješ antigravitaci, i gravitace se dá přepít, prostě nespadneš na zem a když tak to nepocítíš.

Viz. analogie zde s názvem ANTIGRAVITACE KOČIČÍ MÁSLOLOGICKÁ TEORIE : " Jestliže upustíte krajíc chleba pomazaný máslem, spadne na podlahu namazanou stranou dolů. Jestliže kočka spadne z okna nebo z jiného vysoko položeného místa, dopadne na nohy. Co se ale stane, když připevníte namazaný krajíc chleba kočce na hřbet namazanou stranou nahoru a hodíte ji z okna? Dopadne kočka na packy? Nebo se rozplácne o zem chleba?

Orákulum odpovědělo: I v případě, že jste příliš líný sám provést experiment, měl byste být schopen vydedukovat zřejmý výsledek. Máslologické zákony přikazují, že máslo musí spadnout na zem, a stejně striktní zákony kočičí aerodynamiky říkají, že si kočka nemůže rozmlátit svůj chlupatý hřbet. Jestliže by měl zmíněný útvar přistát, příroda by neměla žádnou možnost vyřešit tento paradox. Takže prostě nespadne."

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Máte slovo o Fotbale, to se nedá poslouchat. Zas tam nadávají na odsouzeného a nepřítomného člověk a vůbec jim nevadí, že se to nedělá, že se tam nemůže nikdo obhájit, hrozná selanka, nadávaj, pomlouvaj, udávaj, vytváří pomluvy a nepodložení informace typu "jedna pani povídala ale je důvěryhodná, nemám to ověřené, ale nemám důvod ji nevěřit..."Se nedivím, že to ve fotbale takhle vypadá, to je jak vražda v Orient expresu, akorát Vízkovi bych věřil...

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Jílková kecá úplně do všeho, i fotbalu rozumí, těm bafuňářům, tam není nikdo svatoušek, jsou to funkcionáři, rozdělují ty prachy, rozhodují kdo co zaplatí, a komu se co zaplatí.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Jo pozměnil jsem slogan co hlásill Laco Deji. "Víte jak vyjebu s komunisty? Zomrem..."
A já víte jak vyjebu s koronavirem? Uchlastám se!

21.11. (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Potravinoví sbírka má v ČR několikaletou tradici,chválíme.Babišová podpořila sbírku potravin.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Já si pamatuji na rozlívání vánoční polévky. Vypasení měšťané čekali už od rána ve frontě a na potřebné se vůbec nedostalo.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Pozro Jahodo na antiseitisus, jestli paní Černochová prosadí to samé jako ve Španělsku, tak tam je od června již trestné kritizovat Izrael.
"

JTA - Vláda Španělska přijala definici antisemitismu Mezinárodní aliance pro připomínku holocaustu.

Federace židovských komunit ve Španělsku vydala ve středu prohlášení, ve kterém poděkovala španělské vládě za její rozhodnutí.

Pracovní definice IHRA popisuje různé formy antisemitismu, včetně nenávisti a diskriminace Židů, popírání holocaustu a někdy kontroverzně v některých kontextech vyjádření kritiky Izraele.

ShabbaTot-Jahoda (So, 21. 11. 2020 - 22:11)

no a v Rusku zase pozor na urážky bojovníků a hrdinů CA.To tam maj již v zákoně,že jak kdokoli bude urážet hrdiny CA,tak se dopouští trestného činu.bude čelit žalobě a bude chodit kanálama ...tedy než dojde k soudu,který takového pošle do ťurmy a učiní tak pro dobro toho blba.Protože jinak by musel chodit kanálama a přes tlamu by dostával kudy by chodil.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Zakazuje se kritizovat Izrael, zakazuje se smát, solit, odplivnout si před náboženskými symboli a močit během puštěné televize s projevy politiků, náboženských funkcionářů, historických osobností vysílaných v TV. Při vyslovení jména ježíš nutno pokleknout. Důrazně se zakazuje nošení kšíltovek do strany , jízda na prkénkách na sněhu nebo na souši a zpívání sprostých písní , které by mohl někdo slyšet.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Itálie nikdy s antisemitismem neměla problémy a Španělsko tento aspekt ačkoliv k Hitlerovi neutrální nikdy neakceptovalo. Něco tak podle nízkého jako vydávat své občany ďáblovi do Německa to bylo naprosto pod úroveň a kulturu španělů.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Je to paradoxní, že ti pravicoví židé utíkali z bolševického a bolševiky a carem zmítaného Ruska směrem na západ, třeba do Vídně, patrně také kvůli represím právě v sověty zmítánem Rusku, protože to byli podnikatelé a drobní živnostníci a tradiční pravicově smýšlející lidé a proti nim na ně čekalo nenávist pravicových katolíků z kterých se pak vyklubali levicoví nacisti.
Viz. Odpovídajícím způsobem i my tvrdí, že regionální a časové rozdíly v antisemitismu jsou do značné míry funkcí HDP, židovská imigrace a podpora politické levice. Tento model Evropského antisemitismu byl většinou podporován našimi údaji, které zkoumaly antisemitismus působí mezi lety 1899 (první rok AJYB) a 1939. V souladu s našimi očekávání as související literaturou o meziskupinových vztazích a skupinové hrozbě (Blalock, 1967; Qullian, 1995; Giles and Evans, 1985; Giles and Buckner, 1993), naše zjištění naznačují, že HDP a přistěhovalectví mají významný účinek na antisemitismus. Konkrétně, když HDP klesá, ať už v celé zemi nebo v průběhu času, antisemitský akty přibývají. Stejně tak v dobách a na místech, kde židovská imigrace opět narůstá počet antisemitských činů. Naše analýza levičáků hlasování neodhalilo významný vztah k antisemitismu. Doplňkový Analýzy naznačují, že pouze v Německu byl tento vztah podstatný. Cítíme že význam levice pro pochopení antisemitismu v Německu, ale v menší míře v jiných evropských zemích, může představovat cestu pro budoucí práci o antisemitismu.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Vztah levice k antisemitsmu je raritou a vyskytoval se pouze v Německu.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Dnes mít ty chechtáky mladou koc, a dobrou stolici, to jsou nejdůležitější věci v životě.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 17:11)

Michal Viewegh: Tvrdý bulvár je jako heroin...Mně to taky tak přijde. Třeba idnes , od té doby co to koupil babiš, tvrdý bulvár. Šéfredaktor je sprostý člověk co nadává jiným novinářům, kolegům. Podle toho to tak vypadá. Lidi co tam byli předtím odešli a založili kvalitní zpravodajství. Ale Čech to stejně čte, protože si vytvoří návyk, ale jsou to uchylnosti.Novináři by měli mít novinářskou úroveň a např. necitovat výslech vraha slovo od slova, to je pak horor pro 18+!

21.11. (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Jestli mu chceš vysvětlovat,kdo byl Švejk. Tak to ať si pustí raději polistopadový seriál ,,Vyprávěj,,to nebude tak dlouhé. Feltkurát by imrvére v lihu.

Reklama

Přidat komentář