Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Tydýt (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Já se taky hlásím! Taky se mi ta holka podobná Kláře líbí.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Dobrý vzorek tydýtů tady

Hynek (So, 21. 11. 2020 - 21:11)

Jj. Pozorovatel tou poslední větou v 11,19 hodin tady neúmyslně spustil sexuální erupci nadrženych kluků .....

Nikdo (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Já se stydím představit i pod nickem. Jsem jak jsi strašně krásná na tý fotce jsem si to zastavil a jak jsem si čet jak čůráš já tě musel postříkat na obrázku a strašně jsem to chtěl. Tak krásnou postavu a nohy a obličej, jsi moje virtuální motivace.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Momentální impuls, chlapi, pokud nejste na ní fixovaní jako třeba Mike,tak to brzy opadne , měsíc, dva, tři maximálně.

Šišmiš (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Nádherný čůráníčko, tam já to znám, tam jsem randil se svou ženou taky. Ke společnému čůrání jsme se dostali ale až později.

Klára (So, 21. 11. 2020 - 18:11)

Byli jsme s Liborem odpoledne venku a zajeli si tam do toho jeho kraje kousek a vyjeli jsme až na vyhlídku pod vrcholkem Mužský u Drábských světniček a trochu relaxovali venku na sluníčku a prošli se lesem. Bylo to moc kouzelný a kdyby nebylo chladno, tak by byl Libor asi hodně bujnej, myslím, že tajně chtěl , abych tam někde potřebovala čůrat, to holka pozná, ale nic neříkal. Já se sice doma vyčůrala hodně, ale po obědě jsem měla velký čaj a tak se mi pipinka postupně plnila víc a hlásila se o vyčůrání. Možná bych to vydržela až domů, ale v lese tolik nefoukalo a navíc jsme se chůzí zahřáli a tak jsem pak řekla než jsme odjeli, když se Libor zeptal, jestli si nepotřebuju odskočít na malou, tak jsem řekla, že jo, protože se mi už docela chtělo víc a věděla jsem, že bude on rád a když půjde se mnou nebudu se tomu bránit. Šli jsme kousek od auta a za plotem u lesa jsem si sundala punčocháče ,kalhotky a kalhoty a skrčila se na bobeček a už jsem z pipinky čůrala takovým hezkým mírně intenzivním prudem a pak už byl větší a hodně jsem čůrala až to bylo všechno venku v trávě. Libor mne ani nehladil, jense díval a pak mi podal papírový kapesníček a já si otřela pipinku a rychle jsem se oblékla a on se taky vyčůral, ale moc mu to nešlo,protože jak se díval na mně tak se zvětšil, ale nakonec se mu taky pramínek protlačil ven a pak už čůral hodně. Teď jsme doma a Libor dělá pro nás večeři, čínu a na to se těším. Niki byla doma a odpoledne prý chvilku chrněla ,ale usnula u nějakého filmu. Prášky už dobrala, teplotu nemá a prý už ani problémy s čůráním ne. Já jsem s ní byla společně jen v poledne a to se jí chtělo ,ale už opravdu čůrala bez problémů a nijak příliš prudce a tak, že by nevydržela. My na novém domečku trochu stále topíme a myslela jsem, že bychom tam mohli být a užít si to, hlavně když to Libor koupil, ale on se od toho jakoby psychicky odpojil a teď žije tím novým bydlením. Prodejce nám má zavolat termín a pojedeme k notáři na ten termín na sepsání kupní smlouvy a tak . Jdu se podívat jak to Liborov jam mu jde to vaření. Mamče dnes bolela ta noha, kterou má méně pohyblivou a tak ji necháváme odpočívat a Libor se hned nabídl, že uvaří večer pro nás všechny .Už to krásně voní z kuchyně.

Radka (So, 21. 11. 2020 - 19:11)

Vidím Klárko, že je Libor všestranný a to je pro vztah bonus. Tady se kluci vrhli na tu holku, co je ti podobná, koukla jsem se taky, ta hudba tedy strašný, to mi nic neříká, ale jsi moc hezká,pokud jsi podobná té z té písničky. A že si tu podobu chlapi propojí do epizod s močením o tom nepochybuji a obrazně řečeno, jsi-li jejich typ,pak se rychleji u toho "odreagují". Liborovi se nediv, že se už vidí jinde a klidně bude s vámi v jednom domě společně, když se nehádate a jste v klidu. Hezký večer ode mne vám všem domů.

Mike (So, 21. 11. 2020 - 19:11)

Klárko nádherný čůrání, jsem opravdu bezmocnej teď když vím jaká jsi holka a jak asi vypadáš, já měl nutkání si číst tvé čůráníčka zpázly a propojovat to s tebou, já si to musím zakazovat,ale nevím jak to dlouho vydržím. Prostě seznační fantazie,která mne okamžitě odzbrojí. Nebuď naštvaná za to, já jsem tak otevřený,protože tě nebudu nijak ohrožovat. Děláš mi neopakovatelné věci,aniž bys to tím psaním chtěla..

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 19:11)

Teď sis to propojil i vizuálně s dívkou, která je podobná Kláře . Já jsem ti sem psala opakovaně, že to nezvládáš a teď to bude možná ještě intenzívnější. Na druhou stranu se jí můžeš po čase nabažit a tvá pudová sexuální fantazijnost bude mít v souvislosti s ní klesající motivací. Ale to taky může trvat několik měsíců i let. Proto tě nabádám,najdi si partnerku pro vážnější vztah. To je řešení.

Sluníčko (So, 21. 11. 2020 - 15:11)

Klárko už máme dvě krmítka. Táta udělal jedno a zavěsil ho na plot ,že je tam vidět z obýváku i mého pokojíčku a druhý máme na druhý steně venku za oknem u kuchyně. Tak tam mají taky semínka a budu se dívat jestli tam někdo nepřiletí,ale je to tam jen chvíli. Já jsem si Klárko přečetla,že máš stejně starou sestru. Já bych sem nechodila psát,ale je to tady hezký jak píšeš. Tak jsem chtěla taky napsat svý zážitky když čůrám,ale dnes jsem taky nečůrala venku ale jen na záchodě jako ty a taky umím čůrat hodně když se mi chce a málo čůrám jen někdy. Třeba když někam jdu nebo jedeme tak si dojdu jen tak a třeba jestě se mi moc nechce,ale aby se mi nechtělo pak někde na cestě tak radši jdu i málo.

Martin (So, 21. 11. 2020 - 14:11)

Teda jestli sem Klára napíše jak čůrá a Mike to propojí s obrázkem té holky jí podobné, tak se udělá skoro okamžitě.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 14:11)

A Matlák taky.

Klára (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Volala mi Majka,že mne tady porovnáváte s nějakou holkou z videoklipu. Opravdu to nejsem já, je mi trochu podobná, ale já jsem trochu menší, nemám tak dlouhý nohy a ani tak velký boty, mám menší nohu. Ty vlasy tak s copánkem to ano a trochu jsme si asi podobný ,ale nejsem to opravdu já. Dano, nemám po maturitě, ještě nejsme přestěhovaný a nemám děti ani nejsem vdaná a ségra je jí tolik kolik jí je a chodí tedy, letos občas do školy do šestý. Co píšu je skutečné, co se odehrálo. Jsou v tom i vzpomínky a jak tady správně řekla Nona hlavně vzpomínky nehezké na našeho otce. Ještě chci Sluníčku říci, že si taky myslím,že je malá a Niki taky nesmí sem chodit a psát a nikam nechodí záměrně s klukama čůrat, ale občas je zvědavá a ptá se mně na ty holčičí a mužský věci,ale já jí to servíruju opatrně nebo mamča. Ale zase se mi na tobě líbí,že máš ráda ptáčky. Návštěvníku, zlej návštěvníku, zlatokopka nejsem, ale ty máš asi zatavený myšlení možná zlatem, ale pak mi připadáš jako zlatý stafilocvok.
Je venku sluníčko, ale zima zatím čůráme jen doma a jestli půjdeme ven tak půjdu vyčůraná do posledního pramínku a jestli se mi bude chtít,tak to budu držet jak to půjde,abych nemusela čůrat venku .

Puluj (So, 21. 11. 2020 - 20:11)

Pokud máš fyziologicky hodně společných podobných rysů s dívkou v té písničce, pak jsi krásná dáma a Libor si tě určitě maximálně hýčká. Ty jsi ale vnitřně i velice křehká , skromná a čestná a to je tvoje velká pozitivní deviza pro život tvůj i ve dvou.

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 14:11)

Nepřeháníte trochu? Charakterizovat jen podle fotky - křehká, čestná, skromná - to jako myslíte vážně?

Puluj (Ne, 22. 11. 2020 - 15:11)

přečtěte si prosím moje odkazy zpět. To není charakteristika podle fotografie, nebo si to opravdu myslíte?

Mike (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Klárko ty musíš být úžasně krásná holka. Já z tebe jsem úplně hotovej.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 13:11)

Stafilocvok... To nemá chybu ! Já si to taky zhlédl, dobrej vodvaz a jestli nějak podobně vypadáš i ty, tak Liborovi závidím stokrát víc než doteď. Jsi krásná!

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 12:11)

Tak takhle asi nějak vypadá ta mimoňská zlatokopka? Jó, ta si je vědoma, že když se vychčije a pak roztáhne nohy tomu správnýmiu boháči, tak má vystaráno.

Reklama

Přidat komentář