Reklama

Výprask vařečkou

Eva (Po, 7. 12. 2020 - 15:12)

Vychovává někdo trestá někdo tak holky? pokec? rady?

Návštěvník (Po, 7. 12. 2020 - 09:12)

No tvl nikdo ti to nevěří nějaký honibrk si tu vymýšlí sračky, dělej něco se svým životem tohle vážně není normální

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Tak to ještě dobře dopadlo .. Vidíš, příště se raději priznej hned ,ať se ti z jednoho malého problému nenabali víc větších ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Ano od teď se ke všemu hned přiznám a bude mě zadek bolet mnohem míň

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

To určitě joo a ještě si ušetříš ten strach před velkým výpraskem.. Jestli nedostáváš za známky, tak od teď to už bude jen lepší:) ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Ano, na vysvěčení mám samé jedničky ale dvojky taky dostávám akorát jsem ve čtvrté třídě a ještě dělám nějaké chybi a za známky nedostávám takže teď se ke všemu přiznám a nebudu mít strach ani bolest

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Ano, na vysvěčení mám samé jedničky ale dvojky taky dostávám akorát jsem ve čtvrté třídě a ještě dělám nějaké chybi a za známky nedostávám takže teď se ke všemu přiznám a nebudu mít strach ani bolest

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 18:12)

Ano, na vysvěčení mám samé jedničky ale dvojky taky dostávám akorát jsem ve čtvrté třídě a ještě dělám nějaké chybi a za známky nedostávám takže teď se ke všemu přiznám a nebudu mít strach ani bolest

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Ahoj tak výprask bil a taťka se to dozvěděl a dal mi na deset dní zákaz televize a řekl že když zaspím a omluvím se že nemá problém nechat mě bez trestu a že to tam nechal na to abych se bála ale říkal že pokud se to bude opakovat že mi fakt bude hořet zadek a stejně sem dostala rákoskou ale že pokud ese to bude opakovat že dostanu opravdu hodně páskem i rákoskou a na tu rákosku ani tak netlačil a mamka mi to už natřela

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Zaspat jednou za čas může každej ..

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Já vám pak napíšu jak to dopadlo protože teď viďím taťku přicházet

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 17:12)

Dobrá pak napiš drž se ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

To sem byla já

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Ty jsi teda číslo.. Pro jeden malý problem si udělat tolik větších .. Tak snad to dobře dopadne a nebyly ty věci na tebe ..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 16:12)

Já vím že jsem neudělala dobrou věc ale já prostě nemohla taťka byl ve špatné náladě a bolelo by to strašně ale teď je ještě v horší náladě

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

No a včera sem dostala na holou od mamky vařečkou a ještě to bolí a třeba má táta ty dvě na něco jiného snad jo ale nevím a od mamky to taky včera bolelo

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

No a včera sem dostala na holou od mamky vařečkou a ještě to bolí a třeba má táta ty dvě na něco jiného snad jo ale nevím a od mamky to taky včera bolelo

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 11:12)

Takže se neska moc bojím a nevím kdy mi to taťka řekne ale mislím že na to přišel a navíc šel utrhnout nějakou rákosku a taky má na stole kromě té rákosky řemem

Roman (Ne, 6. 12. 2020 - 14:12)

No joo Kájo, lhát by se nemělo. Proč jsi vlastně lhala ? Pak napiš, jestli ti to prošlo..

Kája (Ne, 6. 12. 2020 - 15:12)

Já jsem byla trošku zoufalá, protože sem měla jít ve středu do školy ale mamka chodí do práce brzo a taťka šel vijímečně taky brzo a tak my nastavil budík a když zazvonil tak byl taťka ještě doma a já jsem mu řekla že ještě pět minut a vstanu a že si nastavím budík za těch pět minut a on zatím šel a řekl mi ať ale vstanu ale já jsem si pořád dávala pět minut a pak jsem se probudila a bylo půl jedenácté a doškoly už jsem nešla protože by to zlá učitelka řekla taťkovi a on by mě strašně seřezal a tak jsem rači zůstala doma a řekla jsem mu že sem byla ve škole a že jsem dostala s testu jedničku i když jsem dostala pětku a ještě sem ve čtvrtek dostala tři poznámky a neřekla mu to a paní učitelce sem řekla že jsem tatínkovy řekla aby mě omluvil že jsem nebyla ve škole protože jsem byla u zubaře ale dneska ráno volal tatínkovy telefon ale on šel dneska prič a pak se vrátí a na stole už rákoska a řemen a asi mě tím seřeze a většinou nám dává na zadek mamka s bratrem když je to vážnější tak mamka na holou(všechno vařechou) a když je to vážně tak taťka řemenem když ještě vážnější tak rákoskou a jednou můj brácha dostal oběma dohromady když kouřil(teď je mu 19) a dělal to mynulý rok a pak nemohl dva týdny sedět a to mu taťka ušetřil

Reklama

Přidat komentář