Reklama

Pánské punčocháče

Návštěvník (Ne, 14. 6. 2020 - 13:06)

Paráda. Já nosím taky jenom dámské

Petr N. (Pá, 12. 6. 2020 - 07:06)

Můžu potvrdit. Nosím silonove pnozky a podkolenky denně a když jdeme na návštěvu k tchýni nebo ona přijde k nám kouká mě pořád na chodidla v silonkach. Se musím kolikrát zkontrolovat jestli je nemám někde zatrhlé, ale ne vše bývá v pořádku. Pořád hledá nějaký důvod být blízko mých nohou. Nikdy nic neřekla, přišlo mě to zvláštní, ale jak jsi to tady napsal, tak jsem si uvědomil, že to tak je. Je ulítlá taky na nohy v silonkách a to jí je přes 70 let. Naproti tomu moje švagrová je nesnáší na sobě je nosit a nechápe proč je nosím, ta je zase úplně opačný protipól. Moje manželka je bez preferencí co se týče silonek.

Martin (So, 30. 5. 2020 - 16:05)

Naprostý souhlas!

Pepa l (Pá, 22. 5. 2020 - 17:05)

Je ty se máš. Tvoje holka chce abys chodil v punčocháčich. To je sen asi všech punčochačniků . Já jsem rád ,že mě to ta moje aspoň toleruje

Petr (Ne, 17. 5. 2020 - 18:05)

Je tomu už několik let, co jsem se odvážil v punčocháčích s kraťasama, nebo i s trenkama chodit i na veřejnosti. Samozřejmě že to nezůstává bez reakcí okolí. Třeba loni v létě jsem se psem procházel parkem a měl na sobě modré punčocháče a trenky. Lidé mne občas míjeli, někteří se ohlédli, ale jinak nic. Když jsem ale procházel kolem na lavičce sedícím párem důchodců, po chvíli jsem zaslechl, jak babka vykřikla - „Jé, von má na sobě punčocháče!“. Reakci děduly jsem už neslyšel, protože jsem byl příliš daleko. Při zpáteční cestě tam ještě seděli. Tentokrát ale měla babka jiné starosti, protože můj německý ovčák, kterého jsem tentokráte neměl na vodítku, běžel k nim, aby zjistil, co že jsou zač.

Marek (Ne, 3. 5. 2020 - 00:05)

Ahoj, taky na vás někteří lidi koukají divně když zjistí že nosíte silonky? Např. dnes jsem potkal sousedku která jela semnou ve výtahu a najednou povídá že mám nějak opálený nohy (vzal jsem si opálenější vzhled silonek) tak jsem jí řekl že mám pod kraťasama silonky a ona odpověděla "no koukám" a víc nic neřekla ale bylo jí vidět v očích že neví co si o tom má myslet :D Možná se i smála ale to nevim jistě když to pod rouškou není vidět :D

Pepa l (Ne, 3. 5. 2020 - 18:05)

V tělových v této době je to v pohodě, ale v zimě kdy bylo pěkné počasí, tak jsem si vzal k 3/4 černý nebo tmavě hnědý silonky a ty už očím neuniknou. Hlavně ženský koukaly, ale i tak bylo dost lidí co si toho snad ani nevšimli.

Vojta (Pá, 7. 2. 2020 - 12:02)

Nikdy mi ani nenapadlo, že budu někdy nosit dámské punčocháče. Až do minulého týdne. Zmínil jsem se před kolegyní s kterou sdílím kancelář, že tam máme docela chladno. Ona řekla, že jí chladno nevadí, protože teď stále nosí pod kalhotami punčocháče. A že já bych je měl nosit taky. Jen jsem se pousmál, no na druhý den ráno přišla, položila mi na stůl několik páru punčocháčů a řekla mi abych si jedny vybral a šel si je obléknout na toalety. Byl jsem tak překvapený, že jsem jí bez slova poslechl a teď už je nosím do práce celý týden.

David. (Po, 10. 2. 2020 - 14:02)

Tak to nemá chybu, paráda :-). Byly nové, nebo její?

Lll (Út, 11. 2. 2020 - 14:02)

To musí být smrad po tém týdnu.

Vojta (Út, 11. 2. 2020 - 09:02)

Byli její, ale nové. A už jsme byli spolu pro mě koupit nějaké další. Trochu jsem se styděl, když se kolegyně prokecla, že jsou pro mě ale zvládl jsem to. Kolegyně nosí punčocháče pod kalhoty od podzimu až do jara. Uvidím dokdy se v nich budu cítit pohodlně já.

David. (Čt, 13. 2. 2020 - 09:02)

Super kolegyně. Zajde s tebou do obchodu koupit silonky :-). Poradila ti jaké? Jaké nosí nejraději? Ukázala ti je pod kalhotami? Pokecali jste na téma nošení silonek?

Vojta (St, 15. 4. 2020 - 14:04)

Jo poradila, vlastně je kupovala ona. Já jsem tam jen tak stál. Ona většinou nosí tělové nebo taky někdy bílé. Ukazovat je moc nemusí, protože jí často vyčuhují vzadu spod kalhot, když se pro něco natáhne nebo se sehne nebo dřepne. Takže vím celkem přesně kdy je má pod kalhotami.

Vojta (Út, 11. 2. 2020 - 09:02)

Blábol.

(Pá, 3. 1. 2020 - 17:01)

Já nosím punčocháče každé ráno od značky peasil a kupují je u Číňanů a vůbec se nestydím že si je kupují ale od evony si spíše objednám dámské silonky tak i punčocháče podle toho zrovna co chci já nosit minule jsem si objednal spíše leginy ale dají se tak vytáhnout že s nich uděláte i punčocháče klidně jsou dobré a síla je přibližně 100 den a je v nich fajn není v nich zima to je hlavni když máte třeba punčocháče a jdete k lékaři tak většinou se musíte vysvlect do půl těla a punčocháče m, zůstanou a chlupy také nejsou moc vidět jelikož mám nohy oholene aby se punčocháče moc netrhaly a vůbec s tím nemá žádný problém když děti vidí že rodiče nosí punčocháče tak je bez jakýchkoliv dalších problémů také nosí a jsou spokojeni jak rodiče dětí tak i samotné děti a. Je jedno jestli holka či kluk velké nebo malé děcko.

Nikto (Pá, 20. 12. 2019 - 09:12)

Najväčší blok máme v sebe. Možno je to pozostatok z detstva, keď sme ich nosili nie vždy dobrovoľne. O výhodách, myslím niet čo diskutovať.

Návštěvník (Čt, 12. 12. 2019 - 22:12)

Přesně tak. Při sportu, v zimě pod kalhoty a i jindy pro pohodlí nosí punčocháče hodně chlapů a bohužel se za ně stydí. Není důvod.

Tirolak (Čt, 21. 11. 2019 - 10:11)

Taktiez ich nosim. Ale kupujem si damske, nakolko su lacnejsie. A len v telovej farbe. V jeseni a na jar mi stacia 20 DEN. A ked uz sa teplota blizi okolo 0 a slabsie minusove teploty tak si obliekam aspon 60 DEN. A ked je viac pod minus tak podobne ako v minulosti. Cize klasicke vrubkovane. Su uz aj teraz pre dospelych bavlnene so zmesou. Ale opat len telove resp.hnedej farby.

Nerozhoduje (Čt, 21. 3. 2019 - 16:03)

Punčocháče. Vždy musím mít

Milan (Ne, 8. 9. 2019 - 10:09)

Ráno už je chladněji a tak punčocháče už taky musím mít. Dokud nejsou mrazy, tak nosím kraťasy a teď k nim už i silonky. Zatím jen slabé tělové, protože odpoledne když jdu z práce, tak je zase už poměrně teplo, ale když se bude ještě více ochlazovat, tak přidám na síle (70 DEN) a pak už přijdou na řadu dlouhé kalhoty a pod nimi zase slabé silonky, jako každý rok.

Reklama

Přidat komentář