Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mike (Po, 23. 11. 2020 - 21:11)

Radko já bych se snažil,ale nějak se nedokážu přimět se seznámit. Nedávno jsem se rozešel a není to jednoduchý. Tady se Klárky asi dnes nedočkám. Tak jestli je někde s Liborem a je to krásný, tak na to napsat sem nemá ani pomyšlení. A možná je to taky dobře.

Bertík (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Klárko napiš jak jsi čůrala s tvým klukem. Já jsem zvědavej.

Franta (Po, 23. 11. 2020 - 16:11)

Holky kadili ste někdy na veřejnosti?

Holkočůr (Po, 23. 11. 2020 - 13:11)

Po dlouhý době jsem viděl holku na bobku a chcala. Tak dvacítka,za autobusovou čekárnou po odjezdu autobusu. Byl jsem trochu dál, ale proud jsem z ní viděl. Dost dlouho.Takový chcaní na poslední chvíli.

Návštěvník (Po, 23. 11. 2020 - 14:11)

Než se počůrat,tak radši toto. Holka to má složitější, že se musí svliknout. Taky se mi to stálo. Z tebe bych zrovna nebyla odvázaná kdybys mně při tom očumoval.

Holkočůr (Po, 23. 11. 2020 - 15:11)

Já se zase rád podívám, když holka o mně neví může být v klidu.

Klára (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

Tak mamča dostala injekci do kolene a nějakou antibiotickou mast na obklady, že prý podezření na leký zánět a rentgen neukázal zlomeninu a tyhle věci. Tak jedeme domů. Je to dnes rozlítaný,ozvu se později víc. Musela jsem nutně čůrat u auta než jsme odjeli, protože jsem po kafi už se chvíli trápila a hned mi to šlo prudce proudem. Já moc ty záchody veřejný nemusím, a Libor už ví tyhle věci a tak nechal mamču vystoupit u hlavního vchodu a pak odjel zaparkovat stranou,kdybych třeba já nebo i mamča jsme potřebovaly. Ale mamča si došla ještě vevnitř.

Mike (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Tak jsem vydržel jsem nejít jen dopoledne,já tě musím číst. Krásný čůrání ale hlavně, že jste dobře dopadli a snad to mamince pomůže.

Radka (Po, 23. 11. 2020 - 12:11)

Tak už děláš minimální pokroky. Klárko, ať to mamince pomůže. Myslím na ní a na tebe.

Bertík (Po, 23. 11. 2020 - 10:11)

To bych se taky rád díval jak jsi čůrala. To muselo být hezký.

Klára (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Ozvu se,jeli jsme ráno s mamčou k doktorovi s tou nohou. Segra.jeve škole .

Lucka (Po, 23. 11. 2020 - 09:11)

Klárko tak ať to mamince dobře dopadne. A kde jí to bolí? Kloub nebo třeba lýtko? Víš aby neměla zánět žil nebo tyhle věci, kdyby kloub tak jí asi dají injekci. Nebo jestli jak špatně chodí někde neuklouzla a neřekla vám to. Já jen tak přemýšlím. Držím palce a ozvi se určitě.

Lucka (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

Klárko příjemný večer. Jsem ráda,že jste v pořádku. Na maminku dohlédni. A kde ji to bolí na noze? Docela bych si dala taky pizzu. Zítra ji objednám . Mám ráda mexicanu nebo polo.

Tom (Ne, 22. 11. 2020 - 20:11)

Já jsem zkusil se svou holkou ve vaně ,že by ležela a zvedla a roztáhla nohy a vyčůrala se . To ona udělala a já jsem ji pipinu přikryl dlaní a ona pak čůrala do mně do dlaně a měli jsme z toho srandu ale nepil jsem to. Ještě nemám odvahu,ale láká mně to. Ale to by asi,jak to děláš Liborovi? Čůráš asi ve stoje?

Návštěvník (Ne, 22. 11. 2020 - 21:11)

To asi poznáš sám jak to je nejlepší. Někdo to má rád,když si jí holka roztáhne a čůrá ve stoje skoro jako kluk a piješ to pod její pipinou zepředu, někdo to má rád když se holka trochu přikrčí na bobek a čůrá z výšky a piješ to z pod zadečku.

Tom (Ne, 22. 11. 2020 - 22:11)

Já bych radši ten druhý způsob. Vyzkouším to.

Ondra (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Opravdu Klárko jestli vypadáš jako ta holka,tak jsi fakt moc hezká holka.

Klára (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Nakoukla jsem,protože jsem čekala Miku na tvoji reakci. Nesmíš se na mně tak fixovat. Víš co? Opravdu bys potřeboval holku,takhle jsi strašně sám a já bych ti vztah moc přála. Třeba si najdeš podobný typ jako jsem já. Návštěvníku já nejsem čuně a o svoje nožky pečuju a navíc nosíme ponožky s bambusovým vláknem a v nich se nohy taky moc nezpotí a dopoledne jsme byli
jen doma, takže se neboj,že bych je měla špinavý. Ty zlej návštěvníku, ty jsi opravdu člověk na kterého už nebudu reagovat. Půjdu k Nikole chvíli. Zítra půjde už do školy, z tý nemoci se dostala a to jsem ráda. Já jdu až ve středu. Libor ještě něco dělá na počítači,pak půjdu taky za ním. Pizza byla moc dobrá, měla jsem forrmaggi 4.

Feetman (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Kláro,ale někteří mají rádi i dámský zpocený nožky....

Mike (Ne, 22. 11. 2020 - 19:11)

Děkuju. Jestli budu hledat holku,tak jako z tý fotky v tom videoklipu. Já budu v podstatě hledat tebe. Ano ten tvůj typ. Asi jsem pro někoho blázen, ale já nemohu jinak. Krásný večer. Taky mám rád tuhle pizzu. A co měli ostatní,stejnou nebo jinou?

Reklama

Přidat komentář