Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Márová (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Před časem tady manžel Mára psal, že nám tedy sobě a mě koupil korkáče. Tak píšu Márová pro lepší pochopení. Fakt je oba máme poprvé v životě. Já i on jsme z nich 1naprosto nadčeni. Ukázal mi taky tyto stránky. M

Márová (Čt, 12. 11. 2020 - 17:11)

Před časem tady manžel Mára psal, že nám tedy sobě a mě koupil korkáče. Tak píšu Márová pro lepší pochopení. Fakt je oba máme poprvé v životě. Já i on jsme z nich 1naprosto nadčeni. Ukázal mi taky tyto stránky. M

Petr (Čt, 12. 11. 2020 - 10:11)

Tato diskuze mě přiměla k nalezení školních fotek, které byly vždy nakonci školního roku. Většina holek je tam v korkáčích. Vzpomínám chodily v nich skoro všechny buď korkové nebo takové žluté. Bylo to pěkné. Jinak korkáče jsem na nikom už roky neviděl.

Kačka (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

Dvě věci, které k sobě nádherně patří a neuvěřitelně uspokojí každou z nás jsou korkáče a vibrátor při současném použití. Tím nechci znehodnotit korkáčky, naopak poukázat na jejich ortopedicko - zdravotní blaho a účinek pro naše nožky.

Jana (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

Každý den mám v korkáčích sexuální aktivitu a nemohla bych bez toho už být. Nejčastěji v korkáčkách masturbuji vlastní rukou, což lze prakticky kdykoli a v práci je to velmi praktické. Kačce jen potvrzuji, že spojeni korkáče a vibrátor je kombinace přímo ďábelská. Taky si myslím, že mnohé z nás toto běžně praktikují, jen to nepřiznají. Samozřejmě stejné aktivity mají i někteří muži, kteří v ničem o moc nezaostávají. Pro korkáče jsou všechny nohy stejné.

Vojta (Čt, 12. 11. 2020 - 07:11)

Krásné slova, upřimné vyznání a zkušenosti zralé ženy nadevše milující korkáče. Rád bych tě poznal a prožil v korkáčích alespoň jeden společný den. Vím, že toto zůstane pouze v mých představách. Přesto diky za tvoji otevřenost. Možná i povzbuzení pro ostatní, kdo nosí korkáče a své vyznání k nim v sobě dusí nebo se dokonce za něco tak skvostného jako jsou korkáče stydí.

Rapid (St, 11. 11. 2020 - 20:11)

Někomu k tomu jeden pár nestačí... Potřebuji víc. A když mám inspiraci, tvořím i korkáčově-erotické příběhy, zčásti podle inspirace, zčásti jako volná fantazie. Jen jsem je ještě nenašel odvahu zveřejnit.

Radek (Čt, 12. 11. 2020 - 09:11)

Je na Tebe nějaký mail..prosím?

Rapid (Čt, 12. 11. 2020 - 16:11)

Mail jsem tu už psal. Nejsme náhodou ve stejné skupině na FB?

Radek (Ne, 15. 11. 2020 - 21:11)

Asi jsme..mělo mě to napadnout :-)

Greg (Čt, 12. 11. 2020 - 02:11)

Napiš aspoň ukázku...

Rapid (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

A co říkáš na téma kolem modrých Vanimarů?

Radek (St, 11. 11. 2020 - 18:11)

Díky za Tvé zajímavé a věcné příspěvky na téma. Korkáče nosím..sleduji nabídku na trhu atd. Radek

Zorka (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

Opět mám svoje sešlapané Kordany na nohou s pocitem naprostého uvolnění a jak říká Jolana a doufám i ostatní stejně ujetí, uspokojení korkáčovou masturbací.

Rapid (Út, 10. 11. 2020 - 23:11)

Takže patříš mezi nás, co je používáme i jako inspiraci... Asi je máš teda jen jako domácí obutí

Ward (Út, 10. 11. 2020 - 21:11)

Neuzavírejte se do soukromí e-mailů. ˇVždyť právě tato veřejná debata je nejhezčí. :)

Hana (Út, 10. 11. 2020 - 08:11)

Ahojte, všichni tady píšete, jak rádi nosíte a prožíváte korkáče. Nosím je taky, popravdě jsou mi také příjemné. Důvod proč je nosím je ale zdravotní. Mám od mládí ploché nohy, tak dřeváky byly jako jediné, které mi nejvíce vyhovovaly a hodně pomáhají i dnes. Před pár lety se začaly trošku vychylovat i palce, tak jsem uvítala možnost úpravy stélky na halux, tedy vybočený palec. Nevím jestli to pomůže, ale mám teď dva v jednom, plochou nohu a halux. V práci nosím dvoupáskové a doma jedno páskové. Když jsem třeba pár dní bez korkáčů, tak začínají nohy docela dost bolet. Z toho usuzuji, že nějaký přínos zcela jistě mají.

Jana (Út, 10. 11. 2020 - 16:11)

Určitě jsou korkáče brány jako zdravotní obuv o tom není žádných pochybností. Myslím, že jsem je v dřívější době také tak brala. Jenže postupem doby se to zvrhlo a korkáče se staly jaksi mojí vášní se vším všudy. Věřím tomu, že při delší absenci ti můžou ploché nožky začít bolet. Korkáče prostě umí léčit i potěšit.

Rapid (Po, 9. 11. 2020 - 19:11)

Máš jen ten jeden pár? Jsou na doma, nebo na ven?
Až začneš řešit nové, zdejším hitem jsou Vanimary (vanimar.cz) tady je doprodej klasických pegres (na úrovni Kordanů) pegres.cz nebo nové pegresy jsou na pegresshop.cz. Zkusit můžeš i tady: obuv.net/zdravotni-obuv. Další je peon.cz, ale k nim nejsou moc dobré recenze a pak samozřejmě Protetika.

Miloš (Po, 9. 11. 2020 - 11:11)

Korkáče nosím, strašně se mi líbí jejich provedení a hlavně fyzicky parádní a pořád stejné takové příjemné uspokojení. Těším se vždy na ně jako malý. Asi divné, ale mám dvoje.

Reklama

Přidat komentář