Reklama

Vzrušení z vlastního syna

ehm (St, 2. 12. 2020 - 08:12)

Jen jestli to všechno nebylo náhodou tak trochu jinak než píšeš. Třeba jsi v pubertě ve své nadrženosti matku sexuálně obtěžoval a nutil jí k pohlavnímu styku. Tvé matce pak nezbylo nic jiného než tě nutit před ní pravidelně onanovat aby z tebe tu nadrženost alespoň na nějakou dobu vyhnala a dal jsi jí s tím už konečně pokoj, proto i před tebou obnažovala své ženské vnady aby jsi je viděl a přestal po nich toužit. Obejmou tě se bála jen proto aby jsi si to nevysvětloval jako její souhlas nebo podnět k sexu a náhodou ji neznásilnil. Asi to vše u tebe spustila v před pubertálním věku operovaná předkožka kterou ti matka po operaci musela samozřejmě kontrolovat a ty jsi v tom později nalezl ve svých sexuálních představách spojení se svou matkou které u tebe vyvrcholilo až sexuálnímu obtěžování tvé matky.

Petr (St, 2. 12. 2020 - 15:12)

Mě normálně fascinuje, jak někdo, kdo dotyčného vůbec nezná, přesně ví, co ten člověk dělal, proč se tak nebo onak chovala jeho matka a jaký spolu v rodině měli vztah. Aneb nejlíp o mém životě ví ten, kdo ho nezažil.

dara (Po, 30. 11. 2020 - 16:11)

Někteří lidé to tak asi mají a vyhovuje jim to. Zhrzená opuštěná matka hledá oporu u syna a nakonec je z toho incestní vztah. Takové věci se občas dějí.

Dan (So, 5. 12. 2020 - 19:12)

Mě by spíš zajímalo jestli mám ten oidipovsky komplex když se tu přiznám co k matce cítím anebo jak často na ni myslím a tak dále, říkám si že některé věci sou už tak na pováženou.. Poradi někdo?

Dan (St, 17. 2. 2021 - 16:02)

Mě by spíš zajímalo jestli mám ten oidipovsky komplex když se tu přiznám co k matce cítím anebo jak často na ni myslím a tak dále, říkám si že některé věci sou už tak na pováženou.. Poradi někdo?

Jana (Čt, 18. 2. 2021 - 09:02)

Najdi si ženskou se kterou s budete vzájemně rozumět a časem tě takové myšlenky určitě přejdou.

Anonym (St, 17. 2. 2021 - 18:02)

Všechno je možný.. Co k ní cejtis?

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 21:02)

Podle me to je vlastne pokud se syn do matky zamiluje

Návštěvník (St, 17. 2. 2021 - 17:02)

Mám podobný problém podle mě to nic nenormalniho není, záleží co kdo s matkou zažil věřím že je hodně synů co milují své matky

Dan (Čt, 3. 12. 2020 - 21:12)

Mě mamka dostala když mě přistihla při tom jak sem si honil pero, je jí 50 ale neskutečně mě přitahuje a věřím že já ji také, když sem u ní bydlel tak sem se nemohl dočkat až si to bude dělat a budu jí moct při tom poslouchat, mimo jiné se přiznám že je pro mě sexuální život matky moc důležity

f (Po, 30. 11. 2020 - 11:11)

Jasně že jo. Když mamina vycítí nebo si všimne že by jí synek chtěl obtahovat tak jí to taky nenechá chladnou, bude o tom zcela jistě minimálně alespoň přemýšlet a pak už se může stát cokoliv. Třeba k němu hupsne do postele, přitulí se k němu, sáhne mu pod pyžamo, kluk má ptáka hned v pozoru, párkrát mu ho zprvu třeba jen vyhoní a nakonec ho i připustí. Hošan který o něčem takovém pořád snil to někde ventilovat určitě nebude.

tonda (So, 28. 11. 2020 - 16:11)

No jo který nadržený mladík by tomu odolal, když ho matinka šikovně svede tak je nakonec za to rád. Já bych se taky nechal mezi 15-25 rokem snadno svést a určitě bych to v životě nikdy někde neventiloval.

Anonym (Ne, 29. 11. 2020 - 16:11)

Ten kterému se jeho matka nelíbí. Každej nemá pohlednou mamu.

@ (Ne, 29. 11. 2020 - 17:11)

Tak to má asi taková máti smůlu, ale zkusit to může. Ono to bude ale ze strany matky spíše založeno na tom že si u syna všimne nebo vycítí že syn po ní touží a vzrušuje ho.

Anonym (Ne, 29. 11. 2020 - 18:11)

Myslíš jo? No nevim

V. (Pá, 27. 11. 2020 - 19:11)

Statistiky se však rozcházejí, každý má jiná kritéria ale podle nezávislých psychologů je to až 15 % to se však drží v tajnosti protože by to každý musel obhájit a začala by do toho šťourat třeba policie a zjišťovat podrobnosti.

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 15:11)

Většina milujících matek podpoří svého syna třeba v onanii a mnohdy se i přidá, je to prostě tak a zábrany jdou stranou, prostě je to žena-matka která pro svého syna udělá cokoliv

Návštěvník (Pá, 27. 11. 2020 - 10:11)

Nikdo se s tím nebude svěřovat, je to utajené, možná bychom se divili kolik by to bylo procent

evicka42 (Pá, 27. 11. 2020 - 06:11)

Mam sex se synem a nelituji toho,moc me vzrusuje jak je na me hruby a tvrdy.

Abe (Pá, 27. 11. 2020 - 00:11)

Čtyři roky? To je šílené. Pohlavní orgány na to nejsou v žádném případě uzpůsobené. Nějakou masturbaci bych pochopil, ale velikost pochvy malé holčičky... a kdo ví jestli vůbec maže? Klukovi stojí, ale jaké z tak malého může mít dospělá žena potěšení? Navíc děti nemohou dosáhnout plnohodnotného orgasmu, nebo se pletu?

Reklama

Přidat komentář