Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

V jednoho boha věřiti budeš, zní první přikázání. O chytilové tam nic není... A mimochodem, pokud někdo věří na Satana, nebo na Aláha, tak je to také víra jen v jednoho Boha. Já jsem monotheista.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

O: já jsem polytheista dokonce bych řekl aboridžinec s prvky woodů a primitivního animismu a také dám na lidové zvyky a pranostiky např. Z cízího krev neteče nebo z k..ndy neubejvá apod.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Tak tojsem už zapoměl ...:-) S inteligentními ženami má muž vždy potíž, protože v Českém prostředí si své převahy většinou hodně užívají.

Nona (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Chytilová byla vyjímečná a skvělá ženská vymykající se průměru, no., ale bohužel až hystericky nesnášela muže. Myslel jsi to tak, že v českém prostředí si ženy užívají své převahy? To bych neřekla.

21.11. (So, 21. 11. 2020 - 04:11)

Určitě myslí tento její výrok, že se necítí být na mužích závislá, protože si vždy bude dělat, co sama chce.

Návštěvník (So, 21. 11. 2020 - 06:11)

Nicméně některá její dílka jsou značně přehnaná. Kritiky byl strhán film 2006 Hezké chvilky bez záruky přední filmovou kritičkou Mirkou Spáčilovou a dostal nula bodů.Ve srovnání se současnou filmovou tvorbou, je to ale stále značně nápadité.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Jo, ale jsme tak dvacet let za západem a tam teprv teď těm Vlastám(vedla dívčí válku na Vyšehradě) dochází, těm elitám mezi nimi, že když jsou inteligentní, to neznamená, že budou jen drtit ty chlapy a zesměšňovat je na potkání. Ono takový restaurátor umění nebo tesař, není blb, akorát asi není výřečný jak úřednice, ekonoka, ropočtářka, kvalitářka.

Nona (So, 21. 11. 2020 - 00:11)

No fuj, ty ty baby popisuješ jak Chytilová chlapy.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

Dan Landa by si dovedl představit krásnější a laskavější politiky než máme teď! No nazdar, jestli by je nehleda v noci u tohl Libereckého nově vztyčeného mohutného kameného germánského kříže připomínající svastiku...za svitu louče.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

USA chcípá koronavirema oni se tam již rok hádaj o to zda roušky ano a nebo roušky ne. Za to může Trump. Mně by zajímalo, jestli je to svinstvo záměrné a tedy demokrati, že žijí více v ghetech tudíž více vychcípali a nebo jestli to je omylem , protože republikáni ctí hierarchii a poslouchají co řekne jejich jednou po x letech zvolený prezident.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

Protože potřebujeme nutně rozsévače a ne jen vzrušovače jako Novotný z ODS, ale Saudek to už sám nezvládne,leda, že by od teď dával každý týden sperma do fondu českých dětí a pak stát nuceně posílal v třiceti letech bezdětné na umělé oplodnění, jinak vyhynem jak Němci, ti se stávají rychle muslimsky mluvící německou zemí.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

Já furt nevím, proč Pravičáci tolik útočí na přijímání migrantů z muslimských zemí. Jestli nemají na paměti, že vlastně z každé země vždy první utíkají ti nejméně vlastenečtí a nevěřící a tedy nepravicoví , nepravověrní muslimové z muslimských zemí. Co takhle přijmot ty muslimy co tam zůstali a tyhle poslat nazpátek?! Aha, na mně s cyhtristikou nemají!Protože myslí místo hlavou kolenem!

Aleš (Pá, 20. 11. 2020 - 19:11)

Já bych znovu cinkalo klíčenka, aby všichni debilní politici na všech stupních odešli, mám na mysli i na městských obvodech, jako je V.obvod v Pardubicích. Za neplacení za odpad dali exekuci 87 leté tělesně postižené ženě. Je to hanba, hlavně že se nepřísobivým serou peníze.

aladin (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

"Od eboly po Covid-19
75 National Geographic HD - 20. listopadu 2020 - 23:00–00:00"...Vždyť v západní Africe přece máte biologickou laboratoř !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aladin (Pá, 20. 11. 2020 - 19:11)

"Při vysvětlování volebních podvodů se Giuliani potil, až mu z vlasů tekla barva"...Serte rychle, serte honem, Americký průjem je nám vzorem !!!

Cynik - realista (So, 21. 11. 2020 - 00:11)

Chtěl bys mu olíznout tu hlavu?

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 20:11)

TO JE DOBRÝ,to je dobrý, Není ten Rudy Gulliany starostou NY, a nechtěl by se stát ještě jdenou?!

20.11. (Pá, 20. 11. 2020 - 19:11)

Někteří muži neradi stárnou.

Návštěvník (Pá, 20. 11. 2020 - 23:11)

Hele, já jsem starý na 25, ale už teda se podle toho radši nechovám, abych nenechal někde vazy.

Nona (Pá, 20. 11. 2020 - 21:11)

To mi připomíná jistý výrok Věry Chytilové...

Reklama

Přidat komentář