Reklama

Dioptrické bryle

Kerol (Pá, 28. 12. 2012 - 21:12)

To doufám no. Po Novém roce tam jdu tak jsem na to zvědavá. Na jednu stranu bych chtěla čočky, aby to ostatní nepoznali, ale zas to asi není zdravé, tak nevim nevim.

Jana (Ne, 16. 12. 2012 - 21:12)

Já jsem z Brna. Tak on ti určitě poradí, co bude pro tebe nejlepší, a taky bude záležet, co ti bude vyhovovat.

Kerol (St, 28. 11. 2012 - 13:11)

Ja jsem z Vyškova, známá mi doporučila očaře Libora němce, ona k němu chodí už dlouho. Jasně zeptám se na vše. Jen mě to tak zajímalo. Ty jsi odkud?

Jana (St, 21. 11. 2012 - 13:11)

No já to taky střídám, vsak se zeptej doktora/doktorky. Kam chodis? Nebo kam pujdes?

Kerol (Po, 19. 11. 2012 - 18:11)

Nosíte raději dioptrické brýle nebo čočky? Slyšela jsem, že je dobré to střídat. Pujdu na vyšetření poprvé, protoze se dostavily problemy se zrakem :/ tak uz se informuji

Kerol (Po, 19. 11. 2012 - 18:11)

Nosíte raději dioptrické brýle nebo čočky? Slyšela jsem, že je dobré to střídat. Pujdu na vyšetření poprvé, protoze se dostavily problemy se zrakem :/ tak uz se informuji

Petr (Po, 12. 11. 2012 - 09:11)

Dobrý den,můžete mi...Záleží kolik máš dioptrií,vyzkoušej lentikulární skla

Verunka (Út, 6. 11. 2012 - 18:11)

Dobrý den,můžete mi prosím někdo poradit mám hodně vysoké dioptrie a na ztenčené skla nemám peníze neznáte někdo nějakou levnější variantu?

Vlada2 (Po, 8. 10. 2012 - 19:10)

Ahoj, chtěla bych vyzkoušet...Ahoj Majko,já mám lentikulární skla v brýlých několik let zvyk jsem si na ně celkem rychle jsem spokojený,už bych neměnil, můžu doporučit.V optice řekneš kolik dioptrií,lentikulární skla,nebo je udělají podle těch co nosíš-změří dioptrie.Nevím kolik máš dioptrií,dělají se asi od 8,5.Napiš jak je budeš mít hotové.

Majka (Po, 8. 10. 2012 - 16:10)

Ahoj, chtěla bych vyzkoušet lentikulární skla. Jaké máte zkušenosti.... To do té optiky přijdu, se svými brýlemi a řeknu, chtěla bych do nich dát lentikulární skla tolik a tolik dioprií? A budete to? ...nebudou po mně chtít předpis?

xpavucinkax (Ne, 9. 9. 2012 - 08:09)

Uz 4 mesice nikde nikdo? :-o Tak ja se k ocarce dostala temer po pul roce, na obou ocich pribila 0,75 D, takze ted -4,5 a -5. Nad to nesnesu cocky, takze bez bryli uz prakticky nejsem, mam vyssi nitroocni tlak, vadu asi pomerne progresivni, uvidime zase za pul roku. Pry se to vzhledem k veku muze ustalit do 5-6 let, ale take nemusi. Nicmene panice nepropadam, pred 3 mesici jsem si nasla pritele s podobnou libustkou ci slabosti a i kdyz je z daleka, je nam spolu hezky :-)

Mike (St, 9. 5. 2012 - 22:05)

JJ nevěřil jsem, budu to muset asi napravit.
Očka si už pěkně zvykly a ty první 6pD co mám jsou taky jako nic, škoda ale že jsem si tenkrát neporučil antireflex, to bych je nosil taky stále, skla bez antireflexu jsou šílený, nebaví mně přes ně koukat. :-)

bracesfan (St, 9. 5. 2012 - 18:05)

Dyť jsem ti to říkal :-)

Mike (St, 9. 5. 2012 - 11:05)

Jo, asi si budu muset pořídit taky silnější, ty 4 dio bází ven jsou už pro mně málo, šel bych taky nejradši někam k 10 dio :-)

bracesfan (Út, 8. 5. 2012 - 22:05)

Jasně, prizmata jsou úžasný :-) Teď nosím permanentně 9 pD bazí dovnitř ...

Mike (Čt, 3. 5. 2012 - 13:05)

Tedy, nějak to tu upadá :-o...Zdar xpavucinkox, ja ted nosim brejlicky s prizmatickejma sklickama na šilhání a tyky bych je nejradši nesundal jak mne to v nich baví, je to nadhera.

Roman (So, 21. 4. 2012 - 12:04)

Ahoj Romane, no jo, onehdy...Ahojky,

moc díky za odpověď. Web jsem našel...ale dej prosím odkaz názvem těch obrouček..jinak to nedohledám...jistě jsi si vybrala dobře.

Brýlky už nosím..asi čtyři roky...zatím na čtení, ale obávám se, že brzy budu muset i na dálku k TV a do auta. Také to pro mě tehdy byl nezvyk...si na brýlky zvyknout.

Hezký víkend,

R.

xpavucinkax (Pá, 20. 4. 2012 - 11:04)

Ahoj Romane, no jo, onehdy jsem to slíbila a pak jsem zapomněla.
Mám tyto:
http://ocni-optika-online.cz/index.php/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage_optika.tpl&product_id=958&category_id=3
Ty nosím hlavně na ven, do práce, zkrátka mezi lidi, jsou fajn, celkem nenápadné.
A pak tyto:
http://ocni-optika-online.cz/index.php/component/virtuemart/?page=shop.product_details&flypage=flypage_optika.tpl&product_id=966&category_id=3
Ale výrazné obroučky jsou spíš moje libůstka a nosím je hlavně doma, ven jsem se ještě neodvážila a musím říct, že ty absolutně zbožňuju, pokud ještě nějaké dioptrie přibudou, půjdu do nich určitě znovu.
Romane a Ty brýlky nosíš? Pokud ano, jak silné? I.

Roman (Čt, 19. 4. 2012 - 15:04)

Tedy, nějak to tu upadá :-o...Xpavucinko - doufám, že to Tvůj přísvěk oživí . tuto diskuzi. Už jsme myslel, že nenapíšeš. Dáš proím odkaz jaké brýle tedy máš?

Těším (těšíme se) na Tvůj další příspěvek.

Roman

xpavucinkax (Čt, 19. 4. 2012 - 11:04)

Tedy, nějak to tu upadá :-o Tak já už po pár týdnech nošení bez brýlek prakticky nemůžu být, absolutně nechápu, jak jsem bez nich mohla tolik let existovat (i když pravda, hodně se mi zrak zhoršil až v posledním půlroce). Na čočky jsem si bez porady s lékařkou netroufla a tam jdu zase skoro za dva měsíce (objednala mě za čtvrt roku na přeměření event. další vyšetření, kdyby ke zhoršení došlo), takže v brýlích chodím už i ven a mezi známé, neb bez nich už jsem prostě fakt mimo. Pár překvapených reakcí, že je mám a že rovnou takhle silné jsem uz zažila, ale což, rozhodně nebudu nikomu vysvětlovat, že bych je nejraději nesundala ani v noci :-) Mějte se a zase někdy!

Reklama

Přidat komentář