Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Zorka (Út, 17. 11. 2020 - 22:11)

V předu ani na boku pod patou guma není, prosvitá už korek. Pásek původně bílé barvy už hodně popraskaný a vytahaný. Dodateně dělané dvě dírky nestačí, chtělo by další, ale není už místo a noha neustále vyjíždí.

Rapid (Út, 17. 11. 2020 - 22:11)

Tak to už je čas poslat je do penze :-)

Zorka (Pá, 20. 11. 2020 - 11:11)

Asi máš pravdu. Jenže ony fakt nejsou moc hezký, ale strašně dobře vychozený a uzpůsobený přesně na nohy a tím se mi v nich strašně dobře chodí. Nové bych musela zase dlouho přizpůsobovat.

Rapid (Pá, 20. 11. 2020 - 13:11)

No jo, ale zase ta radost z koupě nových, krásných a vonících novotou, ten pocit prvního obutí.. To stojí za zkoušku.

Zorka (Pá, 20. 11. 2020 - 16:11)

Přesně pocit z obutí těch mých starých neskutečně vyhlazených a pořád schopných převažuje nad novými.

Rapid (Pá, 20. 11. 2020 - 16:11)

Aha. Respektuji tvé priority. To já zase raději ty nové. Ten pocit z prvního kontaktu, novost, čistota vůně... Wow, to je zase něco pro mně

Zorka (Pá, 20. 11. 2020 - 16:11)

Nové jsou nové, ale obutí s posunutí ve statých je taky úžasné. Jsem na to, abych je co nejvíce vnímala od nohou. Ten vněm, pak jde všude.

Rapid (Pá, 20. 11. 2020 - 16:11)

Já dávám prostor i jiným místům a smyslům pro vnímání požitku :-)

Márová (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

I přes tu krátkou dobu co je nosím, přirůstají k srdci s hlavně nohám stále více a více. Neuvěřitelné!!!!!!!!!

Jolana (Po, 16. 11. 2020 - 16:11)

U jedněch tady asi nezůstane a věř, že jsou silně, ale opravdu silně návykové.

Martina (Po, 16. 11. 2020 - 16:11)

Kolikatery máš ty?

Jolana (St, 18. 11. 2020 - 08:11)

Jsem hóóóóódně ujetá na korkáče, tak to ani nepočítám. Jen Vanimary od každého typu skoro ve všech barvách. Miluji nové a zánovní.

Martina (Pá, 20. 11. 2020 - 00:11)

Mám přesný přehled, jaké a kolik párů mám. Nové jsou top, v tom souhlasím. Mám nové nejraději. Já mám 37 a ty?

Matěj (Po, 16. 11. 2020 - 08:11)

V mládí a za studií, když jsem ješte bydlel z rodičů moje matka doma nosila a ještě stále nosí korkáče. Má pěkně nohy, občas jsem ji pozoroval, jak v nich chodí, jak si s nimi hraje pod stolem a popravdě její nohy v korkáčích mě začaly vzrušovat. Když jsem se osamostatnil, tak jsem si korkáče, bez dlouhého váhání koupil. Doma jsem se za ně styděl. Je to v nich nádhera a nečekal jsem, že k nim najdu tak rychle cestu. Prostě se do nich vždy těším a mám je celý večer. Když přišla matka na návštěvu otevřel jsem v korkáčích. Řekla sluší ti a myslím, že se ti už dlouho líbí, tím mi absolutně vyzazila dech. Věděla, jak jsem její nohy v korkáčích pozoroval, ale nedala to nikdy na sobě znát. Vůbec se nedivím , že je máte.

Lída (Po, 16. 11. 2020 - 10:11)

Psala jsem tu už na jaře, že korkáče muže přitahují zvláštním způsobem a určitě to je i naopak. Je to prostě normální. Mnoho žen naopak přitahují ty pánské větší korkáče a některé v nich i chodí. Už ve škole jem pozorovala, jak se klukům líbí. Matce se nediv, prostě to víme a cítíme, že jsme sledovány a někdy i záměrně více provokujeme. Jeden kluk si je dokonce ve škole koupil kvůli mě. Manžel taky podlehl a před lety šel do korkáčů. Dnes je nosíme doma všichni. Tak je předpoklad, že i u vás budou korkáče zcela normální domácí obuv.

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 07:11)

ANO korkáče na svých nohou mám, cítím a miluji jako žádné jiné. Při jejich nošení mám taky potřebu častého uspokojení. Když je nemám, tak to nepotřebuji. Přemýšlím, že působení korkáčů na chodidla bude mít přímou souvislost. D.

Pete (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Asi tak... Neni to můj šálek čaje, malé holky v korkacich mě neberou, ale jestli tebe jo.. Každému co jeho jest,pokud to zustane jen u fantazie. Mě berou lékařky a zdravotní sestry, a mám to štěstí, že si je partnerka zamilovala a celou tuto hru.

Jana (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

Jsem lékařka a berou mě v korkáčích všichni. Moje sestřička, všichni ostatní kolegové a kolegyně, můj přítel však nejvíc. A pánové jsme tu ujetí všichni, tak jestli má ješte někdo něco navíc, tak mu přejme a nekažme si naši korkáčovou diskusi. Vždyť to jsou tu i nádherné představy, které, když si přečtete tak neříkejte, že se neuděláte. Já tedy ano. Tady to je a nechme to pouze o našich korkáčích, které nás tady daly dohromady.

Pavel (Po, 16. 11. 2020 - 11:11)

Přestavu mám, jak spolu sedíme třeba na pohovce a pozorujeme si navzájem svoje korkáče.

Jana (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Pěkná představa,taky mám svoji, korkáče máme v krvi a pozorovat bych dlouho nevydržela. Myslím, že by to sklouzlo úplně jinam a bylo nám moc příjemně. Ale proč nemít pěkné přestavy.

Reklama

Přidat komentář