Reklama

Mastné vlasy

losos (St, 30. 1. 2013 - 13:01)

Ahoj všichni! Chtěla bych...Musíte si namastit vlasy gelem a udělat si punkače!!!!Kupte si headnshoulders

Kox (Út, 29. 12. 2009 - 21:12)

...ještě lepší je mejt si palice každou hodinu. Jak jednoduché, co, Moon?

simona (Út, 29. 12. 2009 - 18:12)

Greto,prosím tě jaké máš...kupte si objemový šampon,bud v lékárně,nebo od kadeřnice(wella,loreal,dusy,davines,subrina atd.)

Moon (Út, 29. 12. 2009 - 18:12)

Holky, mejte si denně palice a máte po problémech s mastnotou. Jak jednoduché,že ?

dana (Út, 29. 12. 2009 - 18:12)

Greto,prosím tě jaké máš vlasy?Já mám dost jemné,vyzkoušela jsem dost šamponů,hlavně nechci už žádný se silikonem.

greta (Út, 29. 12. 2009 - 18:12)

moje zkusenost: vzdycky jsem mela dobre vlasy, umyvala si je po 3-4 dnech a stacilo to. ale pred 1/2 rokem se mi zacaly strasne mastit. rano jsem je umyla a vecer uz byly od korinku tak mastne jako po 3 dnech. hruuuza. cetla jsem si diskuze tady i na jinych serverech a co mi pomohlo: urcite nepouzivat sampony 2 v 1. pouzivala jsem i kvalitni (Elseve, Fructis...) ale vlasy se mi po nich opravdu zhorsily. a nefenovat a nedavat gely, vosky a tuzidla. v lekarne mi doporucily od D. Miller nebo Altermed sampon s panthenolem (Panthenol nebo Panthehair) a moc mi pomohl. ty vlasy byly uplne jine. takove pevne a kvalitni. nevim, jestli to pomuze kazdemu, ale ja jsem tu zmenu opravdu pocitila a byla za ni dost vdecna. ale je poznat, ze tyhle ne-kosmeticke sampony nepeni tak jako ty ostatni a musite si tu penu na hlave nechat par minut, aby to pusobilo, hned nesplachovat. tak hodne stesti!

simona (Út, 29. 12. 2009 - 14:12)

zdravím všechny,určitě bych Vám doporučila nějaký šamponek na mastné vlasy,ale určitě né s drogerie!!!!Většina šamponu s drogošky obsahují silykony,což vlasům rozhodně neprospívá.Vlasy jsou brzy mastná a konce se třepí(nezvratný následek silykonu)takže pozor!!!!Jinak pár domácích rad(po umytí vlasů použíjte naředěnou štávu s citronu a polejte si s ní vlasy.Pomáhá na mastící se vlasy.Jinak mrkněte třeba sem nakupuji u paní vlasovku a vždy mi ráda poradí.

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=137934

Monika (Út, 29. 12. 2009 - 13:12)

Ahojky, mám stejný problém již od 10let.Chci se zeptat pokud si dám ty vejce na hlavu a pak umyju, mám použít kondicionér???

Ellie (Pá, 25. 12. 2009 - 21:12)

Ahoj všichni! Chtěla bych vás...Ahojky.. měla jsem stejný problém.. xD mám pár tipů_jsou to domácí tipy, ale zaručeně pomohly. Do skleničky si dej dvě sirová vejce, jdi si umýt hlavu.. nejdříve nějakým normálním šampónem, neměl by být nějak speciálně zaměřený na mastné ani nijak další typy vlasů, prostě si umyj vlasy jakým kolikv šampónem a na závěr si tam dej obě sirová vejce. pořádně je vmasíruj dovnitř a poté zase opláchni tentokrát už jakým koli šampónem, tim co si hlavu myješ normálně. mělo by to pomoct... samozřejmě že né hned, ale po třetím použití to bude znatelně znát..

nádherné vlasy (Ne, 20. 12. 2009 - 11:12)

profesionální produkty pro vlasy a vlasovou pokožku trpící nadbytečným maštěním na www.nadhernevlasy.cz

http://www.nadhernevlasy.cz/product_info.php?cPath=57_63&products_id=309

http://www.nadhernevlasy.cz/product_info.php?cPath=57_64&products_id=311

Pečující řada výrobků vyrobená z čistých rostlinných aktivních složek, je biokompatibilní a z obnovitelných zdrojů. VŠECHNY PRODUKTY řady CURATIVI jsou HYPOALERGENÍ, DERMATOLOGICKY TESTOVANÉ, TESTOVANÉ NA PŘÍTOMNOST CHROMU A NIKLU.

jana (Út, 15. 12. 2009 - 20:12)

Našla jsem výrobky Crisan na stránkách ms-cosmetic.cz. Tam mají všechny druhy.

Veronika (Čt, 12. 11. 2009 - 12:11)

Ahoj všichni! Chtěla bych vás...Doporucuji sampony rady Crisan, jsou zname predevsim v Nemecku a Anglii, u nas jsou velice tezko k dostani, ale jsou ucinne. Na mastne vlasy s lupy doporucuji sampon Crisan INTENSIV, dale je v nabidce sampon na mastne vlasy, sampon regulujici mastne vlasy a dale na normalni vlasy, suche a roztrepene vlasy a na slabe a jemne vlasy. Cena samponu je 120 Kc. V pripade zajmu piste nebo volejte na 774/977426.

TOHLE POMŮŽE : (Ne, 1. 11. 2009 - 20:11)

Všechny zdravím a nesu vám radu.I já patřila po roky rokoucí k holce, která měla jemné a mastné vlasy.Nechutné!nakonec jsem to dopracovala až k tomu ,že jsem si je musela mít každý den a čistá hlava snad vydržela jen půl dne! Vyzkoušela jsem všechno možné , zázračné šampony od levných po nejdražší ,ruzné triky,všechno dělala aby moje vlasy yly zdravé,měli péči ,vlasy vždy nechala usychat jen na vzduchu -ikdyž pak vypadali hrozně, všechno.Všechno bylo k ničemu.Zkoušela jsem si vlasy i barvit ...nic!bylo to snad jen horší.Až jednoho dne- mě napadl spásný nápad- který jsem ani neveděla ,že moje maštění vlasů tak ovlivní.Šla jsem ke kadeřnici , že si blond melír.Koupila si i žehličku a že se dám trochu dohromady. Na melírech jsem byla už několikrát , do toho občasné použítí žehličky - a vlasy se naráz nemastí!! absolutně! nevím co sestalo , ale ted si mužu hlavu i nechat 3 dny bez umytí a nemám vlasy u čela mastné jak polité olejem.Melír vlasy dost vysušil a žehlička to samé.Asi to není sice pro vlasy moc zdravé -oboje -ale moje vlasy vypadají mnohem líp , upravené díky melíru mám nádherné krásné živé barvy.už bych nikdy neměnila.

nádherné vlasy (So, 24. 10. 2009 - 21:10)

pozvání na e-shop profesionální vlasové kosmetiky a doplňků.

www.nadhernevlasy.cz

Monča (St, 2. 9. 2009 - 07:09)

Ahoj, také mám problém s maštěním vlasů, ale nákladným vyšetřením se to nevyřeší a těch šamponů na mastné vlasy také není tolik a pokud máte i lupy, tak to není zábava a mytím vlasů každý den taky nepomůžete - MASTÍ SE VÍCE - je lepší dát si trvalou nebo melír, mně osobně se osvěčila přírodní barva na vlasy HENA, která vlasy chrání a vyživuje,ale i částečně vás zbaví lupů a mastnoty a barva má jen lehký přirozený odstín a používali ji už Egypťané.

Ika (Po, 31. 8. 2009 - 16:08)

Ahoj. Mam stejny problem. Sampon Vichy me vubec nepomohl - vlasy se mi mastily jeste vic :(

ForBio (Po, 10. 8. 2009 - 23:08)

Patříte také k lidem, kteří začínají "řešit" svůj zdravotní stav až ve chvíli, kdy se projeví příznaky onemocnění? Také přehlížíte rodinnou anamnézu, tzn. vrozené dispozice a "čekáte" až na období, kdy se "něco" objeví? V takové situaci je základním předpokladem úspěšné léčby, ale také prevence, včasná a co nejpřesnější diagnóza.
Je mnoho způsobů, jak najít řešení a pomoc. Jedním z nejefektivnějších je využít nabídky Studia ForBio, nově zřízeného pracoviště v Plzni s možností špičkové diagnostiky přístrojem METATRON 4025GR Hunter. Tato NLS diagnostika nabízí velmi přesnou metodou komplexní vyšetření Vašeho organismu s vysokou mírou přesnosti. Je to jediná NLS diagnostika s certifikací pro lékařské účely. Metoda je schopna odhalit i nádorová onemocnění v jejich raném stadiu, stejně jako odhalit skrytá stadia různých onemocnění ještě před projevem jejich vnějších příznaků. Tímto neinvazivním a pro člověka bezpečným vyšetřením zjistíte, jaký je skutečný stav Vašeho organismu a účinným způsobem předejdete onemocnění a zdravotním komplikacím. V převážné většině to má zásadní význam pro rychlou prognózu a následnou volbu léčby. Můžete tak rychle a efektivně provést zásadní rozhodnutí směřující k Vašemu zdraví a dobré kondici. Všechny podrobnosti najdete na www.forbio.cz

misulka (Po, 10. 8. 2009 - 14:08)

ja používám od welly a jsem spokojená, vlasy se mi nemastí tak jako dřív http://www.krasa.cz/sampon-pro-mastne-vlasy-balanced-shampoo-greasy-hair.html

Návštěvník (Po, 10. 8. 2009 - 09:08)

ahoj.mám taky probléby s mastnými vlasy když si je umyju tak další den je mám zase mastné neznáte nějjakýšampon nebo něco proti tomu děkuji

Návštěvník (Ne, 31. 5. 2009 - 10:05)

no to si nemusíš lámat hlavu protože nejsi sama je hodně lidí s mastnýma vlasama

Reklama

Přidat komentář