Reklama

výprask

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

A vzrušuje vás to?

Návštěvník (So, 1. 5. 2021 - 21:05)

Ne to jen co tady čtu tak se smějí

Martin (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

Nedávno jsem serezal kluky 12 A 15 LET Mladší je Bruno starší Eda výprasky dostávají vevelke kuchyni Oba stojí předemmou se skopenou hlavou Já na ně zavřu co si to zase dovolili Lhali mi do očí že nekradly s kamarádem v obchodě Třikrát jsem se toho staršího ptal jestli opravdu nekradly Třikrát mi lhal že ne a to už jsem byl vytoceny do maxima Dostal dvě pořádné facky křičel auuuu to bolí ruce si dával na obličej Ale fut zapiral tak to už jsem se ne ovládl a sáhl po gumové hadici Ten mladší si sedl na podlahu rozbrecel se a přiznal se Starší přede mnou couval kdyby to šlo procouval by zdi Věděl že je hodně zle Je mu 15let prez koleno ho už ho neohybam tou gumou hadici jsem ho párkrát švih prez nohy boleti šel k zemi a křičel neeee auuuuu to bolí auuu auuu vyzvedl jsem ho opřel jsem ho o stůl a hadice dopadla na jeho zadek křičel i stim mladším prosil mě ať přestanu že to bolí auuuuu auuu to bolí prosím už dost už dost bolitouz dost auuuuu d
DOSTAL 20 pořádaných ran bolesti sjel na podlahu svijel se a i v 15 letech byl počurany Maldsi 12 let seděl na zemi brečel a prosil ne prosím ne hadici ne prosím Vyzvedl jsem ho z té podlahy cural si do kalhot zatím jen Strachy Musel jsem počkat až docura Ten starší se mezitím trochu uklidnil už jen brečel a rukama si hladil zadek Zařval jsem na něj ať si klekne ke dveřím Mladsi mě stále prosil tak jsem tu hadici položil na stůl a sáhl jsempo proutku i když byl počurany ohnul jsem si ho přes jednunohu druhou nohou jsemsi ho pridrzel křičel prosil mě brečel a já po chvíli ucítil na pravé níže teplo Počural se pri 15svihu Musel se taky kleknou vedle bratra Půl hodiny jsem je nechal klecet to se i ten mladší uklidnil Oba jen pobrrkavali a šli do koupelny Prevlekli se a ubreceni museli po sobě uklidit PŘI dalším výprasku co dostali po delší době jsem je na žádost manželky posílal na WC stejně to bylo prd platné Oba se mě tak boji když mě vytoci že předemmou čuraji strachy a při výprasku bolestí.... NE to je celé vymyšlené jen proty co jeto tady na stránkách vzrušuje..... Ahoj lidi

Vilíém (So, 1. 5. 2021 - 14:05)

Náš mladej se mi tuhle taky pochcal, když jsem ho řezal. Je mu jedenáct. Byli jsme taky v kuchyni, byl při výprasku přehnutý u stolu, loktama se opíral o stůl. Byl bit vařečkou , dostával na ten jeho zadek přes tepláky a celý si je pochcal, taky to teklo na zem, až byla louže.

Martin (So, 1. 5. 2021 - 20:05)

No to znám Prostě mají strach a bolest tak to nestojí a čuraji Je to asi u většiny děti a dlouho si to pamatuji Pak když zlobí stačí říct..Ty ses dlouho nepochcal co!!!! A je klid

Martin * (Pá, 30. 4. 2021 - 08:04)

Kluky 10 12 let Jednou za čas dostanou výprask proutkem sice přes kalhoty ale pořádně Oba si zavolám do kuchyně Boji se oba když vidí proutek u mě v ruce a když sním párkrát švihnu ve vzduchu křičí Neee prosím ne a kdyby mohly procouvaly by prdemnou zdí Manželka říká ať je pošlu na WC
Já říkám že je to zbytečné Vestsinou sáhnu po tom starším jako po prvním a už při 8 švihu začne učuravat prosi ať přestanu že to bolí stipe no dostane tak 15 švihu ale pořádně kalhoty má celé počurany rukama si hladi zadek a přitom se sviji bolestí ten mladší učurava strachy když to vidí a dostane taky louzicka je pod ním Kdyby si došli wc stejně by se oba pomočili strachy i tom jak Proutek svišti jak to stipe pálí

Petr (Pá, 30. 4. 2021 - 10:04)

Když se pomočují, tak bych je před bitím nechal svlíknout od pasu dolů. A před nářezem je někam položit na břicho, na postel, na stolek. Podložit pod ně něco, co můžou počůrat. Starou deku a tak. Stejně se určitě po bití svlečou. Předpokládám, že si počůrají trenky, kalhoty, teče jim to dolů, takže i ponožky. Takže se to pak ještě musí prát a taky jsou po nich loužičky na zemi... Nebo tu podlahu pak musí utřít sami?. Když je nechceš bít na holou, tak jim ty holé zadky můžeš před bitím třeba přikrýt ručníkem.

maty (Čt, 15. 4. 2021 - 21:04)

ahoj zdravím tě pokud si chceš pokecat na téma výprask at už jsi dostávala anebo výprask sama udělovala napiš mi na mail [email protected]

pavel (Út, 30. 3. 2021 - 06:03)

Tak hlavně, aby si z toho něco vzal a začal se učit .. Měl jelita? A co matka byla při trestu? ..

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 05:03)

Pokud se ti to líbí tak to jsi jenom úchyl

Subka (Po, 29. 3. 2021 - 19:03)

Je normální dostávat v 18 vyprask?

Alena (St, 4. 5. 2022 - 14:05)

Áno, mne je 18 mama mi stiahne tangace a násekami

Návštěvník (St, 4. 5. 2022 - 17:05)

Jenom rukou? Za co dostáváš?

Alena (Út, 17. 5. 2022 - 12:05)

No vetsinou dostávam za fajčenie s rukou,varechou .

Návštěvník (Út, 17. 5. 2022 - 17:05)

Tak proč nepřestaneš kouřit?

Alena (St, 18. 5. 2022 - 09:05)

No to sa nedá len tak ľahko

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 17:05)

Vzpomínka na vařečku ti to usnadňuje, ne?

warp (Čt, 8. 4. 2021 - 10:04)

No záleží, od koho ten výprask dostávaš. Když od rodičů, je to sice neobvyklé, ale ne úplně nenormální. Když to oběma stranám vyhovuje, tak je to v pořádku. Když dostávaš výprask od svého kluka nebo kamarádky, protože se ti to líbí, tak je to v pořádku. Záleží na dohodě, můžeš tak dostávat taky celý život, když v tom najdeš potěšení. Moje žena dostává ode mně zadek už přes dvacet let a stále nás to baví.

Návštěvník (Út, 30. 3. 2021 - 07:03)

U subinek to normální je, u ostatních to je poněkud neobvyklé.

Návštěvník (St, 10. 2. 2021 - 20:02)

Bum bum prásk prásk

Reklama

Přidat komentář