Reklama

Mastné vlasy

monika (So, 20. 1. 2007 - 15:01)

já umývám každej večer, sice bych to vydržela obden, ale mám hrozně těžký vlasy, takže vypadám jak hipísák. Mastná a zplihlá!

Návštěvník (Pá, 19. 1. 2007 - 21:01)

jo to jsem taky kdysi používala,hlavně v období puberty,kdy jsem měla na hlavě samý tuk.pak mi pomohla trvalá a teď už jen každodenní mytí,když chci vypadat a cítit se dobře.mám vlasy jemné a řídké,přes den vydrží i ůčes je v pohodě s pomocí tužidla a laku,ale ráno už bych to neupravila,tak jsem se naučila mýt si vlasy ráno.používám šampony jemné pro každodenní mytí,nebo na jemné vlasy.tužidlo,které mi velmi vyhovuje je od Nivea-objemové.je tak jemné a nejsou v něm přísady,které vlasy zbytečně zmastí.Drží bezvadně,ůčes je pěkně nadýchaný.Doporučuji!A že jsem těch tužidel vyzkoušela.No a šampony buď z lékárny,nebo od kadeřnice-(na krámech je nemají),a to Wellu nebo Loreal-(prodej možný taky přes internet,koukala jsem a výběr tam mají,taky si objednám vyjde to o trochu levněji.)tak hodně trpělivosti s našema mastňákama!

Iva (Pá, 19. 1. 2007 - 15:01)

Souhlas s rejkou,dělám to také tak,bez suchého šamponu ani ránu:-)

rejko (Pá, 19. 1. 2007 - 15:01)

mě se sice takhle často vlasy nemastí, až tak po dvou ,třech dnech. Závisí hodně na prostředí, pokud jsem ve městě, tak se mastí hodně, na venkově o poznání pomaleji. Co jsem ale vyzkoušela sama, když už jsou vlasy trochu mastné a nemám čas si je umýt- je to tzv. SUCHÝ ŠAMPON, dělá to např. firma Alpa, šampon se jmenuje Amica, a stojí cca 20 Kč v drogerii. Je to takový bílý prášek v plastové dozičce, který nasypete na vlasy, promnete a případně ještě nějak ručníkem vytřete, ale to já ani dělat nemusím. Nejen , že vlasy zbaví mastnoty, resp. ten prášek se na tu mastnotu nějak nabalí a ta pak není vidět, ale také vlasy příjemně provoní, připomíná mi to trochu vůni perníku...a co víc vlasům to dodá takový jako objem, prostě když si je načechráte, tak ten zázračný šampon trochu působí jako tužidlo. Ty vlasy mi takhle vydrží dál třeba i další dva dny bez mytí. A vzhledem k tomu, že je to určeno právě na toto použití, nemám obavy, že by to vlasům nějak škodilo. Alespoň já za min. 2 roky jeho používání nepozoruji nějaký úbytek na kvalitě. Samozřejmě to chce pak umýt nějakým kvalitním šamponem a taky nějakou tu výživu zevnitř v podobě vitamínů. Přeju hezký den bez mastných vlasů.

rejko (Pá, 19. 1. 2007 - 15:01)

mě se sice takhle často vlasy nemastí, až tak po dvou ,třech dnech. Závisí hodně na prostředí, pokud jsem ve městě, tak se mastí hodně, na venkově o poznání pomaleji. Co jsem ale vyzkoušela sama, když už jsou vlasy trochu mastné a nemám čas si je umýt- je to tzv. SUCHÝ ŠAMPON, dělá to např. firma Alpa, šampon se jmenuje Amica, a stojí cca 20 Kč v drogerii. Je to takový bílý prášek v plastové dozičce, který nasypete na vlasy, promnete a případně ještě nějak ručníkem vytřete, ale to já ani dělat nemusím. Nejen , že vlasy zbaví mastnoty, resp. ten prášek se na tu mastnotu nějak nabalí a ta pak není vidět, ale také vlasy příjemně provoní, připomíná mi to trochu vůni perníku...a co víc vlasům to dodá takový jako objem, prostě když si je načechráte, tak ten zázračný šampon trochu působí jako tužidlo. Ty vlasy mi takhle vydrží dál třeba i další dva dny bez mytí. A vzhledem k tomu, že je to určeno právě na toto použití, nemám obavy, že by to vlasům nějak škodilo. Alespoň já za min. 2 roky jeho používání nepozoruji nějaký úbytek na kvalitě. Samozřejmě to chce pak umýt nějakým kvalitním šamponem a taky nějakou tu výživu zevnitř v podobě vitamínů. Přeju hezký den bez mastných vlasů.

bx1 (Pá, 19. 1. 2007 - 12:01)

Souhlasím s tím vitamínem B. Hlavně tedy B2.
Nemusela jsem to číst nikde na netu, přišla jsem si na to sama. A byla jsem dost něšťastná, když se jednu dobu přestal vit. B2 vyrábět.

Zdena (Pá, 19. 1. 2007 - 11:01)

Zdravím všechny, mám problém s velmi mastnými a jemnými vlasy, přestože si je myji každý den, večer už jsou znovu mastné a splihlé. Poradí někdo co s tím. Mockrát děkuji

Denča (Čt, 26. 10. 2006 - 11:10)

Také mám problém s mastnýmy vlasy. Občas se stane že už večer nemám sílu ani náladu si je jít umýt a raději se zakuklím do peřin. Ráno je to ale děs :o) Můj recept : vlasy si trochu namočím mokrýma rukama, vyfoukám s hlavou dolu a pak do vlasů dám suchý šampón Amica od Alpy. Vlasy nejsou mastné a díky vyfoukání nejsou ani splihlé. Je to rychlá záchrana...

Simona (Čt, 26. 10. 2006 - 08:10)

Když se vlasy začnou hodně mastit, není to nějaká hormonální porucha?

doubravka (Čt, 26. 10. 2006 - 08:10)

Hruškový kompot, to vlasy musí být pěkně slepený ne? Vždyť ta voda obsahuje cukr!

Návštěvník (Čt, 26. 10. 2006 - 05:10)

Já taky souhlsím,mě na mastné vlasy pomáhá když si je poleju hruškovym kompotem,nechám absobrovat a jdu spát.Druhej den jsou krásně svěží a přirozené...

Návštěvník (St, 25. 10. 2006 - 13:10)

L. Souhlasím s tebou. Já si ještě do mokrých vlasů vtírám šťávu z 1 citrónu. Vlasy hezky vodí, nemastí se a i lupů jsem se zbavila.

L. (St, 25. 10. 2006 - 13:10)

Tím, že se vlasy myjí každý den, mastí se čímdál rychleji a více. Doporučuji si je jeden den prostě nechat mastné (je to trochu odpudivé, to vím...ale) Pak si vlasy umít a přelít odvarem z kopřivy, měsíčku lékařského, řebříčku či šalvěje (můžete je i kombinovat a hlavně neoplachovat, nefénovat!!). Uvidíte,že vám vlasy vydrží déle "čerstvé"!!!

monika (St, 14. 6. 2006 - 23:06)

zkuste brát větší dávky riboflavinu- vítamín B2, teď jsem někde na netu četla, že to pomáhá na zvýšenou mastivost vlasů

Monika (St, 14. 6. 2006 - 15:06)

už odmalička se trápím s mastnými a do toho jemnými vlasy. Každá kadeřnice ze mě byla nešťastná. Ráno jsem si umyla vlasy - jak byly jemné tak lítaly na všechny strany - a odpoledně už byly zase neskutečně mastné a visely zplihle jako hřebíky. No, hrůza. První věc, která mi pomohla byla ostříhat se na krátko. Doporučuji chodit radši k dražší ale lepší kadeřnici, dobrý střih hodně pomůže. Pak samozřejmě používání různých gelů, vosků apod se moc nedoporučuje. V klieru jsem si ale koupila gel na vlasy, který má mnohem hustší konsistenci než ty, které se dají normálně sehnat v drogerce a na druhou stranu není vůbec mastný jako vosky. Pak jsem si taky nechala obarvit vlasy a udělat melír a od té doby si nemusím vlasy mít každý den (ale dělám to stejně pořád, protože v noci si vlasy vždycky tak přeležím, že vypadám jako strašidýlko :-)) vlasy si barvím už asi 6 let, ale musím říct je mám mnohem zdravější než hromada jiných žen. U krátkých vlasů si myslím, že barvení kvalitními značkami vůbec nemusí škodit.

Alena (St, 14. 6. 2006 - 14:06)

Taky mne léta trápí mastné vlasy. Vyzkoušela jsem nejrůznější přípravky, utratila hodně peněz, ale nic nepomáhá. Podle mne tyto přípravky pomáhají jen u slabě mastících se vlasů. U silně mastících se vlasů nepomůže nic. Zabrala mi akorát trvalá. Jenže to jsem byla jako beránek. A slabší trvalá moc nezabírá. Nezbývá, než si je umývat každý den.

jana (St, 7. 6. 2006 - 15:06)

mela jsem asi jiz 4 druhy antikoncepce od trifazove, pres 28 denni az po diane ci yadine a myslim,ze nelze rict, co lepe ci hure pusobi:( predtim sem mela jine problemy, ted se mi pry po yadine zlepsila plet,ackoli nic nepozoruji, jen pozoruji silene masteni mych vlasu, ktere si myji kazdy den a uz vecer jsou hrozne.. Vyzkousela jsem ruzne sampony, babske rady a nic, ted sem si akorat koupila sampon Panthenol, tak uvidime. Jen chci rict,ze s Yadine necekejte zazraky, ackoli sama jsem u nej skoncila, nebot jine problemy nez mastne vlasy nemam... tak nejak nejmensi zlo

blueblueblue (St, 11. 1. 2006 - 13:01)

Já bohužel taky, inspirovala mě tady ta teorie změnit stravu, zkusím to, ale v tom případě nevím,c o bych měla jíst, když má být strava bohatá. Když ne maso, mléčné výrobky, ne moc pečiva tak co tedy?

Monika (Pá, 6. 1. 2006 - 15:01)

ahojte, rada by som sa zapojila do diskusie o mastne vlasy. aj mna trapi problem s mastnymi vlasmi.vyskusala som uz snad vsetky sampony nivea, fructis, sunsilk,glem.. a dokonca aj ducray-argeal, vichy a nezabral mi ani jeden. ked si zratam kolko som za to uz vyvalila penazi a stale ziadny ucinok,tak mi je z toho do placu.Vlasy si musim nadalej umyvat kazdy den.

radka (Ne, 18. 12. 2005 - 12:12)

Ahojky,mastné vlasy mám taky, vyzkoušela hodně věcí, ale bez velkých úspěchů. Kromě vlasů mám i dost problémů s pletí - ač už je mi 30 :o( Vyzkoušela jsem už i několik značek antikoncepce ( ale rozhodně ne jenom kvůli vlasům! ). Zkoušela jsem i tu

Reklama

Přidat komentář