Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kluk (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Klárko já tě miluju a proto ti ten dárek moc přeju. Rozhodl jsem se, pojedu na to místo taky. Já potřebuju být tam, kde jdi ty někde poblíž. V Mimoni a Mikulášovicich jsem byl už mockrát.

Lucka (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Tak to bude asi znovu ten Zanzibar?! Klárko blahopřejůůůůůů!!! Fantazie!!!

Puluj (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Mne Klárko moc těší, že existují lidé jako Jana, kteří dokáží svou empatii a rozhodnost přetavit takovým nádherným způsobem, zasluhujícím hluboké porozumění a úctu. Dnes jsem dostal i já další důkaz toho, že Libor je také čestný a zralý člověk, který bude pro tebe velkou oporou i proto, jak excelentně vyřešil to drobné nedorozumění. Pouze mne mrzí, že někteří frustrovaní a zapšklí lidé tě tady dokáží urážet, neboť jejich nepokora a závist je jejich chorobným stavem. Přeji velmi příjemný večer. Ten dar byl tobě věnován od srdce, proto jej můžeš v klidu přijmout bez pocitu viny.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Ty zase dnes cintáš.

Filip (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Ty opravdu závidíš jak posedlej. Já si hned říkal jak to Klára prozradila, že tenhle návštěvník se užere závistí.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 22:11)

Já vím, jsem posedlej a závistivej návštěvník :)))

Šišmiš (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Nikola má alespoň hezký a častý čůrání,ale opravdu ji nechte vyléčit. Kláro brzy asi půjdeš do školy a tak by mohlo být čůrání pod viaduktem....

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 20:11)

Tak to bude Afrika a dcera ty Jany tam dělá nebo žije. Já to Kláře moc přeju.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 20:11)

Ono to s tím častým ženským čůráním asi bude pravda. Dneska jsem zase z okna viděl jednu, jak si jen tak popošla do trávy, přikrčila se a stáhla kalhoty. Střední věk. Ani se moc neskrývala. Jak jsou teď ty ulice liduprázdné, tak baby ztrácejí ostych. A stejně jsem prd viděl.

Klára (So, 14. 11. 2020 - 19:11)

Jani, já ještě jednou za to moc děkuji. Spojila jsem se s tím číslem a pochopila jsem,že je to tvoje dcera, co tam žije. Já to ale opravdu nemohu takto, já tě chci taky obdarovat a jestliže jsi nás našla ,tak máš u nás kdykoliv dveře otevřené, stačí se jen domluvit. Mohu požádat tvoji dceru o kontakt na tebe? Já opravdu nejsem schopna to přijmout bez protidaru. Prosím udělejme to tak. Byli jsme na chaloupce a šly jsme nakonec na houby a našly jsme zase krásný hřiby, to je až neuvěřitelný a zase budeme mít z nich zítra jídlo. Mamča to udělá jako na kyselo s knedlíkem, takže zítra ho musím ráno jít někam sehnat nebo ho uděláme doma kdyby nebyl. Nakrmily jsme ptáčky a já si zkusila tam po velmi vedlejších cestách jezdit autem. Dneska jsme čůraly i venku a taky vznikl jeden konflikt. Nejprve jsme byly s Nikou na houbách a ona si způsobně došla doma, ale stejně se jí chtělo a tak jsme se společně vypustily v lese pod stromem. Naštěstí bylo celkem teplo a tak snad jsme nenastydly. Bylo to rychle a prudce a tak snad v pohodě. Pak jsme ještě navštívily Helenku , ale to jsme vydržely a čůraly na záchodě na chaloupce. Když jsme jeli s Liborem v autě domů, byly jsme taky vyčůraný na záchodě, ale Niki asi za půl hoďky prosila, že chce znovu čůrat. Libor ji na to řekl, že je už velká ,a že vydrží, když před chvilkou byla. Tak to ještě chvíli držela, ale já jsem viděla ,že si nevymýšlí a tiskla nohy k sobě a měla tam dole ruku a skoro plakala. Poprosila jsem, ať Libor zastaví, zastavil a řekl NIkole ,že si stejně jen vymýšlí, ale já šla s ní a ona opravdu se málem počůrala, nečůrala hodně ,ale okamžitě a prudce, ještě to má asi citlivý. Libora takového neznám, je to maximální pohodář, ale tohle jsem od něj nečekala. Když jsem mu to vysvětlila, jak to Niki měla, tak se jí omluvil. Ona to přijala a snad se nebude bát si říct, když někam pojedeme, že chce na záchod. Libor se se mnou už tady v Mimoni šel chvili projít a taky se mi omlouval s tím, že prostě má v sobě to, jak ho obvinila, že jí něco dělal a nebyla to pravda a asi ho to mrzí si myslím a trochu ujel. On se k ní jinak chová úplně normálně, snad nebudou na sebe v budoucnu takto narážet. Mamče jsem to řekla, ona to přešla s tím, že to jsou bězné prkotiny a ve vztahu kdybychom se někdy nestřetli v něčem, tak že by to bylo podezřelé. Půjdeme se osprchovat, hrabaly jsme listí taky chvíli a Libor řezal dřevo a tak jsme trochu uprášený, nožky máme upocený a ve vlasech nějaký jehličí a drobné smetí, takže ze sebe uděláme zase kulturní lidi.

Natalie (So, 14. 11. 2020 - 21:11)

Klárko kdyby to nepřešlo tak nasaďte Nikole antibiotika ,aby se to nezkomplikovalo. Ty houby ještě opavdu rostou? Vzdyť je půlka listopadu! Hezký večer!

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 10:11)

A maji je koupit v Kaflandu,vid,nekdo je fakt blbej

Návštěvník (Ne, 15. 11. 2020 - 08:11)

V počítači můžou vyrůst v lese i orchideje.

Fido (Ne, 15. 11. 2020 - 01:11)

Holky, vy ty antibiotika berete jak chleba! Takové náhodné malé dávky jsou neúčinné a pro tělo návykové - v případě skutečné potřeby už nezaberou. Mně než doktorka předepíše penicilin, to je řečí! Navíc ho musím dobrat všechen, i když mi už nic není. Jen tak to má význam.

Mike (So, 14. 11. 2020 - 20:11)

To bych do Libora neřekl, ale člověk někdy přestřelí, to bude zase dobrý. Ta Nikola fakt by měla být doma v teple. Ona je teď fakt učůráná jak netěsnící vodovod....

Jana (So, 14. 11. 2020 - 20:11)

Dcera už mi dala spojení na tebe ,zítra ti zavolám a dohodneme se tedy. Jestli to tak velmi cítíš, tak nějakou symbolickou drobnost od tebe příjmu. Mně strašně zasáhlo to jak jsi v létě měla ten nešťastný úraz a co sis protrprěla se zubama a pak to podzimní stýskání..... To bylo rozhodující. Jestli jsem v životě nèkomu chtěla udělat radost mimo rodinu,tak tobě. Víc ti vysvětlím po telefonu ,jsou v tom osobní citlivé věci. J.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 20:11)

Vidíš že to Nikola nemá ještě vyléčený. Tam bude zánět a to pak musíš na malou ikdyž máš mechýř plný jen z části. Ty bakterie jsou agresivní a tělo se je snaží rychle vypudit. Ať to doma v klidu doléčí.

Návštěvník (So, 14. 11. 2020 - 18:11)

Janička už nenapíše, když jste ji tady tak uráželi. Spletla si holkočůra s holkočůrkou. No a co.

Willy (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Jano,čůrala jsi dnes taky s kamarádem nebo sama?

Holkočůr (So, 14. 11. 2020 - 17:11)

Toho návštěvníka ignorujte ,je to bezmozek závistivej.

Reklama

Přidat komentář