Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Pavel1 (Út, 17. 11. 2020 - 21:11)

Co blbnete,Klara autoskolu udela a barak koupi,to uz je dany dopredu

Malláci (Út, 17. 11. 2020 - 21:11)

Zadraví kluci Malláci. Klárko jednorázové značkové pleny v růžové barvě, které jste si vybrala, jsme vám včera odeslali do Zahradní v Mimoni. Pochopitelně opět zdarma, je to dárek od naší party. Nezapomeňte aktualizovat vaši adresu, pokud opravdu hodláte změnit bydliště. Hezký večer a užívejte.

Kluk (Út, 17. 11. 2020 - 20:11)

Klárko já se teď trápí tím, že nevím kam se odstěhuješ. Já to nechci, já tě miluju tady, kde žiješ. Kdybych ti dal kontakt, napsala bys mi to ,kde to bude? Ať to tady nikdo neví. Děkuji
ti moc

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 21:11)

To si nemysli, že ti ten kontakt dá. Abys jim nedal pokoj. Ještě se k tobě chová uctivě ,já bych k tobě byla daleko razantnější.

Sluníčko (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Já tě mám ráda Klárko, zítra budu myslet na tebe taky.

Willy (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Sluníčko nezralý, tak co? Bylo čůrání s klukem,nebo jen samotný?

Sluníčko (Út, 17. 11. 2020 - 20:11)

Nebylo s klukem. Čůrala jsem jen sama a na záchodě. Víc i málo.

jana (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

ahoj klárko,taky si myslím,že nikolka už bude v pořádku,ale pro jistotu ji ještě ohlídej,popřípadě kdyby se náhodou nevzbudila,tak ji probuď aby se vyčůrala a kdyby přece jenom se jí stala nehoda,tak se na ní nezlob,nemůže za to,ale myslím si,že se jí nic takového nestane.

Lucka (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Niki už je velká, jak píše Klára, ona si to ohlidá, maximálně by využila u postele ten nočník, no a co? Ale Klára ji to nenechá udělat tam a dostrká ji na záchod. Klárko, tak zítra samý plusy! Asi budeš překvapená, ale já ti víc přeju ten nový dům, když bouchneš u zkoušek, tak máš za týden, dva možnost opravy, ale kdyby ti nedopadl ten dům, tak já bych z toho byla opravdu smutná a znám se, tohle bych obrečela protože vím, jaký to má pro tebe hluboký význam. Taky asi vím, kde to je, dokonce tam mám kámoše v tom městě vedle. Ale nebudu to prozrazovat.

Návštěvník (St, 18. 11. 2020 - 08:11)

A jaký hluboký význam to přestěhování má? Nějak nevím co nevím.

Lucka (St, 18. 11. 2020 - 09:11)

Tak si to přečtu i dozadu,pak ten význam pochopíš.

jana (Út, 17. 11. 2020 - 20:11)

já vím,že je už velká,ale může se stát cokoliv,zvlášť v jakém byla stavu nedávno,ale jak už psala klárka,tak už ji je lepší a proto jsem moc ráda

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Libor jedééééé...

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Už nejede. Z výletu se už vrátili.

Návštěvník (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

moc zdrobnělin

ing (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Podávám žalobu.

Klára (Út, 17. 11. 2020 - 17:11)

Udělali jsme si odpoledne s Liborem výlet jen do přírody k Máchovu jezeru a prošli se kolem vody. Bylo hezký sluníčko,ale foukal studený vítr,ale bylo to romantický. Chtělo se mi čůrat,ale zase jsem se snažila to vydržet, abych neofoukla, ale Libor to poznal, že jsem nejistá a trochu mně to trápí a tak chtěl čůrat se mnou. Nakonec jsme zašli za jednu větší opuštěnou chatku kam nefoukalo a já tam na bobečku spustila z pipinky rychlý proud a Libor mne při tom hladil po pipince až jsem byla mokrá stejně jako včera i okolo až na zadeček. Ale nechtěl se hned pipinkovat, protože jsme auto měli kousek dál a jen se procházeli. Nikola je doma a odpoledne už byla prý víc z postele venku. Ten brambořík Ferda krásně kvete a ségra z něj má velkou radost. Tak snad i večer proběhne u ní vpohodě ale budu u ní taky,protože se bojím, že by se na buzení třeba vzbudila,ale třeba se otočila a spinkala dál a prášek si nevzala. Čůrání si myslím by ohlídala , v nejhorším u pelíšku,ale s tím práškem si nejsem jistá. Zítra musím být na devátou u autoškoly a snad se mi to podaří ty zkoušky , zítra bude vůbec hektický den, nevím jestli se sem vůbec ozvu ráno, spíš až později až budu vědět všechno, jak to dopadlo u zkoušek a s tím domečkem tam jinde.A ještě jedna věc. Miška je skutečně pozitivní, ale nic ji není. Je sama doma a maminčina sestra ji jen vozí to,co potřebuje a nechá ji to za dveřma a zase odejde. Miška ale je na telefonu a kdyby se jí něco zhoršílo, tak musí okamžitě dát vědět. No není do jednoduchý, moc na ni myslíme,ale snad to dá. Tady mám kámošku a u ni byl poztivní otec, ale oni jen maximálně pokašlávají a i otec měl tři dny horečky a je prýuž dobrý. Ale taky musí být doma a ještě budou mít další testy. My se dost chráníme a nikoho moc nenavštěvujeme jen chaloupku a děláme samostatné výlety.

Natalie (Út, 17. 11. 2020 - 19:11)

Taky jsem byla na výletě v přírodě s košíkem na houby,ale nic jsem nenašla. Jak to děláš Kláro? Asi jsem slepá. Zítra budu na tebe myslet celý den neboj se ,všechno dopadne dobře. Stejně jako ty tak jsem musela taky v lese čůrat, když to uděláš šikovně, moc neofoukneš, já měla dlouhou bundu a tu jsem si stáhla kolem zadku až k zemi a mohla jsem čůrat neofouklá.

Radka (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Klárko nějak se pozoruji, že od toho útěku Nikoly ti píšu často. Jo dřív jsem psala jen mimořádně. Hodně mně to vcuclo. Na ten zítřek ti žehnám dobré plody úspěchu. Vykašli se na to psát ráno. Budu se těšit až se pripomeneš navečer jak to vše proběhlo. Niki už bude asi vpořádku ,ale musíte být s tím močením venku opatrné.

Mike (Út, 17. 11. 2020 - 18:11)

Klárko to čůrání u Mácháče za chatkou bych si moc nechal líbit....., jo,už brzdím. Tak ti zítra držím palce ať to vyjde dopoledne i odpoledne. Klidne sem ráno nepiš buď koncentrovaná na to,co bude následovat. Já se na tebe těším denně,ale když se třeba neozveš a budu vědět, že jsi vpořádku tak to nevadí. O to víc se budu těšit na tvou další novou čůrací momentku.

Reklama

Přidat komentář