Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Martin (Pá, 6. 11. 2020 - 11:11)

Ahoj Evo, nevím o tom, že bych si psal zrovna s tebou, nebo jsi měla jinou přezdívku.

zan (St, 4. 11. 2020 - 06:11)

ahoj napiš s čím potřebuješ pomoct a zkusím ti pomoct ju?

Kuba (Po, 2. 11. 2020 - 16:11)

Protože chce jen otravovat já jsem to zkusil ale koukám že to nikam nevede

Anonym (Čt, 29. 10. 2020 - 17:10)

Dobrý den, dokázal by někdo poradit jak se stát inkontinentním. Jsem už pevně rozhodnut, ale zatím se mi to vůbec nedaří. Poraďte prosím

Anonym (Pá, 30. 10. 2020 - 19:10)

Tak co poradí mi prosím někdo

Návštěvník (Ne, 1. 11. 2020 - 09:11)

Zajdi k psychiatrovi nebo psychologovi.

Kamila fiktivní (Út, 27. 10. 2020 - 20:10)

Ahoj, tak ráda se s vámi podělím o svůj postoj a své zážitky. Je mi 17 a plenky jsem si celkem oblíbila, protože mi přijdou praktické. Jednak mi plně nahrazují menstruační vložky a zároveň chrání před případnými nehodami. Cíleně je zpravidla nepožívám, nemám ani žádné komplikace, že bych to nedokázala udržet, ale beru je jako pojistku, nosím je jako běžné kalhotky a jejich další výhodou je také to, že se na záchodě nemusím utírat. No co, je to jen pár kapek, což je nic proti jejich kapacitě. Tedy po velké se raději alespoň trochu utřu ale po malé jsem si zvykla si plenku hned natáhnout a utírání neřešit, což mi přijde praktické především ve škole (tedy ne v této době, kdy je karanténa a škola není). Jak to máte vy, ostatní holky? P. S.: Mé jméno je upřímně vypovídající, ale jsem založena na reálných podkladech a holky jako já existují.

Zitule (Út, 27. 10. 2020 - 15:10)

Tak se můžu pochlubit, že i mě se podařila mokrá nehoda. Zkusila jsem si trochu učurnout, když jsem jela autobusem. Samozřejmě jsem stála, nepočůrala bych sedačku. Dalo to celkem práci uvolnit se tak, abych si alespoň trošku cvrnkla, ale maličko se povedlo a vlhko v kalhotkách se rozprostřelo během chvilky. Sem tam jsem ještě trošku upustila a najednou jsem cítila, jak mi teče čůrek po nohách. A najednou jsem si uvědomila, že ten čůrek už není nejmenší a že to už půjde poznat. Z autobusu jsem vyletěla jak namydlený blesk a ani nevím, jestli si tam toho někdo všiml, pár lidi jsem taky potkala, ale bylo už šero. Navíc jsem jela výtahem a až pozdě mi došlo, že tam máme kameru, tak snad se to brzy přemaže.

Brumla (Čt, 29. 10. 2020 - 12:10)

Velmi rozumná dávka. Budeš mít teď na nějaký čas vystaráno nebo už tě to zase bere?
Pokud se mi dost nechce, tak je dost problém to pustit, tím spíš ještě veřejně.
Ale toto období má možná výhodu...Venku není prakticky nikdo, takže i kdyby se ti stala nehoda v nějakém obchodě, tak po cestě domů na moc lidí nenarazíš. Za sebe bych chtěl vyzkoušet drogerii nebo obchod se zdravotnickými pomůckami. Další výhodou je určitě změna času, tma už v pět dost pomůže.

Zitule (Pá, 30. 10. 2020 - 14:10)

Docela jsem se lekla, že jsem toho pustila na veřejnosti tolik, ale je příjemné, když mám počůrané kalhotky, nebo se mi to alespoň zatím líbí. Vdycky jsem si to tak představovala a teď jsem pořád ještě překvapená, že jsem se odhodlala i k realizaci.

Eva (Út, 27. 10. 2020 - 07:10)

Poradíte?

Martin (Út, 27. 10. 2020 - 07:10)

Ahojky, rád ti poradím i si s tebou o tom popovídám. [email protected]

Eva (Čt, 29. 10. 2020 - 15:10)

a jak to vubec znáš jaky maš zkušenosti?

Eva (Po, 26. 10. 2020 - 09:10)

???

Zvědavá (So, 24. 10. 2020 - 13:10)

Vždycky jsem chtěla plínky vyzkoušet. Jednou jsem se dostala k dětské plínce, ale nebylo to ono. Chtěla bych vyzkoušet nějakou, abych si v ní opravdu připadala jako dítě. Samozřejmě jsem hledala na netu, ale ta nabídka je tak široká, že se v tom nevyznám a ani v těch velikostech.

Kikina (So, 24. 10. 2020 - 13:10)

Do dry nites se nevejdeš? Jsou pro holky do 57 kilo. Já jsem v nich teda trochu natěsno ale ještě pořád pohodlně a mají pěkný design.

Zvědavá (So, 24. 10. 2020 - 14:10)

To bych se asi vešla, ale spíš jsem myslela nějakou pořádnou plínku.

CD95 (So, 24. 10. 2020 - 15:10)

Ahoj, kup si podle obvodu pasu. Nejlepší a nejsilnější jsou Abena M4.

Zvědavá (Po, 26. 10. 2020 - 13:10)

Opravdu? Slyšela jsem, že plenky od Seni dělají velký balík mezi nohama. Nemáš s tou značkou nějaké zkušenosti?

Kuba (Út, 27. 10. 2020 - 15:10)

Seni používám a dělají dost velkej balík mezi nohama

Reklama

Přidat komentář