Reklama

přezouvání ve škole

D. (St, 5. 12. 2018 - 09:12)

Lepsi nez byt v ponozkach. Pokud zapomene nekdo prezuvky, tak v nasi skole jinak nema sanci projit kolem skolnika.

Petra (Út, 4. 12. 2018 - 23:12)

Mně se tak před měsícem po několika letech věrné služby rozpadly papuče a od té doby chodím ve škole v botách. Původně jsem měla v plánu si koupit nové, ale zjistila jsem, že nikomu nevadí, že se nepřezouvám, tak to neřeším. Teď, když nosím kozačky, mi bývá horko na nohy, tak se občas pod lavicí vyzuju (nohy mi naštěstí nesmrdí).

Návštěvník (Po, 3. 12. 2018 - 04:12)

Na počátku šedesátých let jsme se na SŠ nepřezouvali a nepořádek nebyl.

Jarda (Út, 4. 12. 2018 - 23:12)

Jo to byla nucena 100 procentni zamestnsnost kazda skola mela plno uklizecek, ktere mohly surovat kazdou prestavku. Dnes je kapitalismus, skoly nemaji na nonstop uklizecky.

Jana (Ne, 2. 12. 2018 - 19:12)

U nás na jazykovce se nepřezouváme, chodí tam i dospělí na kurzy, přezouvání tam neřeší.

Roman (So, 1. 12. 2018 - 14:12)

To bych chtěl vidět tu školu, kde by se v zimních plískanicích nepřezouvalo. Děcka vy už nevíte, co byste si vymyslely.

Monča (So, 1. 12. 2018 - 12:12)

Je nekde na strednich skolach dovoleno neprezouvat se?

X (So, 18. 11. 2017 - 13:11)

U nás na gymplu se možná...přesně, a když nemáš přezůvky, tak tě ještě nechají chodit v ponožkách.

Vojna (Čt, 16. 11. 2017 - 22:11)

je jim možná u prdele, co...asi nic chytrýho do makovice nenažene. Lampióni měli vždycky kolem mozku průvan.

Jana (Čt, 16. 11. 2017 - 19:11)

U nás na gymplu se možná třetina učitelek nepřezouvá, hlavně mladší.

Simona (Čt, 16. 11. 2017 - 13:11)

zbytečné se přezouvat,...U vas jsou ucitele v zime v kozackach? To jsem nikdy na skole nezazila. Vzdy jsme tam meli pretopino a nedovedu si to predstavit. Ucitele se normalne prezouvali do drevaku nebo do lodicek.

Je to (Čt, 16. 11. 2017 - 13:11)

zbytečné se přezouvat, když tam učitelé a všelijaké návštěvy stejně chodí v botech.

Marek (Čt, 16. 11. 2017 - 03:11)

Učitelů se netýká, ale...Ta firma bude mit asi vic penez a muze si zaplatit dokonaly uklid uklizeci firmou. Urcite tam uklizecka nebere to, co si co uklizecka ve skole, ktera je placena z chudeho rozpoctu skoly. Dovedes to pochopit? Mel si jit na soukromou skolu a platit skolne jako je to treba na tech opevovanych zahranicnich skolach, pak by tam bylo treba jedno, ze se neprezouvas. Pusobis chytre a namachrovane, ale prakticke souvislostii ti zatim moc nedochazeji.

Taky (Čt, 16. 11. 2017 - 02:11)

Učitelů se netýká, ale...je jim možná u prdele, co máš v hlavě. Taky znám pár namyšlených nezodpovědných fracků bez disciplíny. Vojna by v tomto případě opravdu nebyla od věci

Přezouvání ve š (Čt, 16. 11. 2017 - 01:11)

Učitelů se netýká, ale žáků ano. Hrozí na některých školách i vyloučení. Po několika tahanicích mi byly povoleny návleky. Po konzultaci s právníkem. Oprvdu jak v 19. stol. Ve školách si opravdu nejsme rovni. Přitom dělám při studiu v jedné firmě a tam jim je naprosto u prdele co mám na nohách.

Steve (St, 15. 11. 2017 - 23:11)

Taky nevím proč bychom měli ...

Taky nevím proč neulehčit práci uklízečkám, taky lepší čistotě školy, hygieny školy, a taky hygieny vlastních nohou ... Být v teplé vysoké zimní obuvi ve vytopené škole celý den - to musí být pak pro nohy vážně žůžo!

Jirka (St, 15. 11. 2017 - 21:11)

V zahraničí se na střední..."..V zahraničí se na střední nikde nepřezouvají.." - nevím, proč bychom se měli opičit podle "zahraničí"? A když už, podívej se na Rakousko, Švýcarsko,...

No (Út, 14. 11. 2017 - 13:11)

Ne všechno ze starých...přijde mi legrační, aby sš profesor šel do třídy před žáky v pantoflích nebo bačkorách. Pokud je přezutý do bot, třeba jen co má na přezutí, tak opticky pro žáky to jsou boty. A berou to, že oni musí do pantoflí, kdežto on chodí v botech. Dřív chodili učit jedině v saku, dnes asi ne. K saku pěkně pantofle, to si neumím představit.

Za přezutí je pohodlné, dost lidí se přezouvá v práci, nebo já si vyzuju boty pod stolem. Neřeším, že tam jsou lidi, klidně to vidí. Na chození zas pantofle nejsou, dobré boty ano.

Markéta (Út, 14. 11. 2017 - 12:11)

V zahraničí se na střední...Ne všechno ze starých časů je špatné. Určitě je vhodnější být ve škole či v práci v pohodlných přezůvkách než v kozačkách, botaskách či lodičkách. Až budeš starší tak to přezouvání oceníš, protože nebudeš mít tak zničené nohy jako ti moderní zahraniční spolužáci.

H. (Út, 14. 11. 2017 - 12:11)

Teďkom od září jsem...V zahraničí se na střední nikde nepřezouvají, to je tady stále jako za starých časů.

Reklama

Přidat komentář